اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iphone 5 با ظاهری جدید خواهد آمد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط hamid_2009 نمایش پست ها
    آیفون جدید به نام 5 نمیاد . مثل 3جی به 3جی اس میاد آپپدیتش می کنه .

Iphone 4G S

نظر

یک سری گرافیست تصمیم گرفته اند تا یک سری عکس از آی فون جدیدی که خواهد اومد درست کنند البته هنوز خبر دقیقی از این آی فون نیست
      with

نظر

تغریبا همون ipad2 هست فقط اسپرینگ بوردشو عموض کردند.
        ولی اینطوری باشه خیلی قشنگه

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
          یک سری گرافیست تصمیم گرفته اند تا یک سری عکس از آی فون جدیدی که خواهد اومد درست کنند البته هنوز خبر دقیقی از این آی فون نیست
          این خیلی قشنگه!!

نظر

خوبه اگر این طوری باشد
            with

نظر

نوشته اصلی توسط s_abedi96 نمایش پست ها
              این که اصلا قشنگ نیست! نه ایفونه نه ایپد!!

نظر

بازگشت به مدل 2g : دی

نظر

نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
                  این که اصلا قشنگ نیست! نه ایفونه نه ایپد!!
                  در هر صورت همین طوریه و من فکر نمی کنم اپل به فکر برگشتن بر روی طرح آی فون های قدیم بیفتد
                  with

نظر

نوشته اصلی توسط arefff نمایش پست ها
                    من همين الان ميخوام ايفون ٤ رو بفروشم بجاش مك بوك يا ايپد بگيرم بنزرم بهتر باشه
                    چون اپل زياد تغيري تو نرم افزار ايجاد نميكنه زياد ميلي بش ندارم اما با عوض كردن سخت افزار ميثتونم نرم افزار ديگه اي رو ببينم
                    اوناي كه 3gs دارن بدونن زياد سرعتش فرقي نكرده
                    فقط دوربين
                    رزوليشن و صفحه نمايش و سنسور جايروسكوپش عاليه باقيش رو جدي نگيرين
                    به نظر من هم همینه . همیشه به این فکر مکنم که اپل باید آیفون رو یه طرح دیگه ای روش انجام بده که متفاوت از آی پد باشه .
                    ببینید الان به نظر من برای نرم افزار و گیم ، آیپد بهترین گزینه است . آیفون رو باید یه کاری بکنه که فقط در جهت تلفن و تماس و اس ام اس ازش استفاده بشه .

همین الان داشتن هم زمان آی پد و آیفون ، به معنی داشتن چند مورد امکانات تکراری هست .

بنابراین فعلا داشتن آیفون 3gs و به همراه اون داشتن آخرین سری آی پد بهترین گزینه هست . در آینده هم تا جائیکه آیفون 3gs پشتیبانی برای آپدیت ios میشه باید نگهداری بشه و در عوض جدیدترین مدل آی پد رو داشت .

الان من آیفون 3gs دارم و آی پد 2 رو خواهم خرید . برای تلفن از آیفون و برای اینترنت و گیم و نرم افزار از آی پد 2 استفاده خواهم کرد . آیفون 3gs کارهای مربوط به تماسهای مخابراتی رو به صورت عالی و کافی انجام میده و برای بقیه کارها آی پد 2 خوبه .

نظر

[QUOTE=siamack;340503]به نظر من هم همینه . همیشه به این فکر مکنم که اپل باید آیفون رو یه طرح دیگه ای روش انجام بده که متفاوت از آی پد باشه .
                      ببینید الان به نظر من برای نرم افزار و گیم ، آیپد بهترین گزینه است . آیفون رو باید یه کاری بکنه که فقط در جهت تلفن و تماس و اس ام اس ازش استفاده بشه .

همین الان داشتن هم زمان آی پد و آیفون ، به معنی داشتن چند مورد امکانات تکراری هست .

بنابراین فعلا داشتن آیفون 3gs و به همراه اون داشتن آخرین سری آی پد بهترین گزینه هست . در آینده هم تا جائیکه آیفون 3gs پشتیبانی برای آپدیت ios میشه باید نگهداری بشه و در عوض جدیدترین مدل آی پد رو داشت .

الان من آیفون 3gs دارم و آی پد 2 رو خواهم خرید . برای تلفن از آیفون و برای اینترنت و گیم و نرم افزار از آی پد 2 استفاده خواهم کرد . آیفون 3gs کارهای مربوط به تماسهای مخابراتی رو به صورت عالی و کافی انجام میده و برای بقیه کارها آی پد 2 خوبه . [/QU

دقیقا منم همین نظر رو دارم

نظر

به این نکته توجه کنید که هرساله مدل های جدیدی از اپل و هر گوشی دیگه وارد بازار میشه و این حس مصرف گرایی رو در جوامع بالا مبره.این کار در دین ما نکوهش شده،دوستان بجای این که دائم درفکر خرید این جنس و اون جنس باشید سعی کنید خودتون تولید کننده باشید نه دائما خریدار...که این کار فقط با تلاش جهاد گونه عملی خواهد شد ان شاالله
                        ویرایش توسط javad-323 : https://i-phone.ir/forums/member/17465-javad-323 در ساعت 03-05-2011, 01:29 PM

نظر

نوشته اصلی توسط javad-323 نمایش پست ها
                          به این نکته توجه کنید که هرساله مدل های جدیدی از اپل و هر گوشی دیگه وارد بازار میشه و این حس مصرف گرایی رو در جوامع بالا مبره.این کار در دین ما نکوهش شده،دوستان بجای این که دائم درفکر خرید این جنس و اون جنس باشید سعی کنید خودتون تولید کننده باشید نه دائما خریدار...که این کار فقط با تلاش جهاد گونه عملی خواهد شد ان شاالله
                          دمت گرم همشهری، خیلی وقت بود که یه دل سیر نخندیده بودم..

نظر

نوشته اصلی توسط milo0 نمایش پست ها
                            فک کنم cpu core 12 باشه ایفون ۵
                            شوخی می کنی دیگه ؟
                            12 هسته ای رو مک پرو هم زیادیه:d

نظر

به انجمن خوش آمدید
                              قوانین را مطالعه و فارسی تایپک کنید

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

به نظر من تو این 4 سال خیلی هندونه زیر بقل اپل گزاشتیم اپل دیگه به انتها رسیده ای کاش یه شرکت جدید میومد دیگه از اپل هم میومدیم بیرون ولی حیف که هیچ شرکتی نیست

نظر

صبر کنید ..
                                X