اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هر روز یک App مجانی برای بچه ها تا کریسمس در WeWantApps

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• هر روز یک App مجانی برای بچه ها تا کریسمس در WeWantApps

WeWantApps اپلیکیشنی است که کمکتون میکنه برای بچه هاتون نرم افزار های عالی پیدا کنین. اخیرا مطلبی گذاشته بودیم در مورد آماده شدن برای روز اول دسامبر. اپلیکیشن مذکور از اول دسامبر تا کریسمس هر روز یک نرم افزار پولی رو به صورت مجانی برای دانلود میزاره.

اگه شما هم بچه دارین دلیلی نداره که اپلیکیشن WeWantApps رو نصب نکنین. زمانی که من برای دخترم دنبال نرم افزار میگردم، اون بهترین اپلیکیشنی هست که ازش استفاده میکنم. اون برام در AppStore دنبال نرم افزار میگرده و بهترین ها رو برام پیدا میکنه.
    نرم افزاری که برای امروز گذاشته، Nighty Night! HD - Winter Edition نام داره. نرم افزاری که من شدیدا توصیه میکنم. من این نرم افزار رو اخیرا به خاطر علاقه شدید دخترم و خودم به اون، به عنوان انتخاب هفتگی Editor معرفی کردم . این نرم افزار به صورت نرمال به قیمت 2.99 دلار بفروش میرسه. بنابراین حتما شما هم میخواید اون رو به صورت مجانی دریافت کنین.

منبع: iMore

ویرایش توسط siamack : https://i-phone.ir/forums/member/15615-siamack در ساعت 02-12-2012, 11:25 PM

خوش به حال دختر شما که همچین پدر پایه ای داره!

نظر

ممنون. من هم البته دختر دارم و این نرم افزار رو براش دانلود کردم ولی منظور از دختر اشاره شده توی متن، دختر نویسنده مطلب در iMore بود

نظر

صبر کنید ..
      X