اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خرید ماشین کنترلی brookstone rover مخصوص (آیفون - آیپد - آیپاد)

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• خرید ماشین کنترلی brookstone rover مخصوص (آیفون - آیپد - آیپاد)

سلام

دوستان من قصد خرید این ماشین کنترلی رو دارم:

New - Rover App-Controlled Spy Tank with Night Vision by Brookstone

Reviews: Brookstone Rover App-Controlled Wireless Spy Tank | iLounge

من خیلی به دنبال این مدل گشتم
    داخل ایران که به طور کلی وجود نداده

خارج از ایران هم حدود 160دلار هزینه ارسال به ایران داره در حالی که قیمت خود ماشین 100 دلاره!

به نظرتون بهترین راه برای تهیه این ماشین چیه؟
    چرا این محصولات داخل ایران وارد نمیشه؟ چرا هیچ کس چنین محصولاتی رو وارد نمیکنه؟ اگه قیمت گذاری خوبی داشته باشند فروش خیلی خوبی خواهند داشت
    یعنی هیچ کس نمیخواد ریسک کنه و این محصولات رو به صورت عمده به ایران وارد کنه؟

به نظرتون چطور میشه این محصول رو داخل ایران تهیه کرد؟و بهترین راه تهیه این محصول داخل ایران چیه؟

ممنون
    ویرایش توسط Angry Birds Rio : https://i-phone.ir/forums/member/50691-angry-birds-rio در ساعت 31-10-2012, 08:34 PM

ایده جالبی هستش اما من در برنامه tech show مدل کوچکتری رو دیدم که خیلی با حاله و هزینش از این کمتره.اونم می شه با ipad&iphone&ipod کنترلش کرد..اما اگه این ماشینی که من گفتم رو بخرید به صرفه تره

نظر

نوشته اصلی توسط mr.apple نمایش پست ها
      ایده جالبی هستش اما من در برنامه tech show مدل کوچکتری رو دیدم که خیلی با حاله و هزینش از این کمتره.اونم می شه با ipad&iphone&ipod کنترلش کرد..اما اگه این ماشینی که من گفتم رو بخرید به صرفه تره
      با سلام
      بله
      مدل های بسیاری وجود دارد اما تقریبا تمامی آن ها فاقد دوربین با قابلیت مشاهده همزمان هستند
      مدل بالا از وایرلس استفاده می کند و نیازی به نصب وسیله فرستنده جانبی به آی دیوایس ندارد
      آنتن آن هم قابل تعویض و تقویت می باشد.
      و همچنین با نرم افزار های جداگانه می شود آن را با کامپیوتر و یا حتی هر مرورگری کنترل کرد.

کوچکترین مدل :
      Hot Wheels RC iNitro Speeders
      که قیمت آن 17 دلار است و متاسفانه این مدل هم داخل ایران وجود ندارد!
      ویرایش توسط Angry Birds Rio : https://i-phone.ir/forums/member/50691-angry-birds-rio در ساعت 31-10-2012, 09:00 PM

نظر

نوشته اصلی توسط Angry Birds Rio نمایش پست ها
        با سلام

بله
        مدل های بسیاری وجود دارد اما تقریبا تمامی آن ها فاقد دوربین با قابلیت مشاهده همزمان هستند
        مدل بالا از وایرلس استفاده می کند و نیازی به نصب وسیله فرستنده جانبی به آی دیوایس ندارد
        آنتن آن هم قابل تعویض و تقویت می باشد.
        و همچنین با نرم افزار های جداگانه می شود آن را با کامپیوتر و یا حتی هر مرورگری کنترل کرد.

کوچکترین مدل :
        Hot Wheels RC iNitro Speeders
        که قیمت آن 17 دلار است و متاسفانه این مدل هم داخل ایران وجود ندارد!
        اونی که من دیدم هم نیاز به نصب وایرلس جانبی نداشت و با بلوتوث کار می کرد.

نظر

صبر کنید ..
        X