اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل امنیتی دستگاه های iOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Am.M نمایش پست ها
    عزیز من شما با کامپیوترت اتورایز هستی برو رو یه کامپیوتر دیگه تست کن اگه تونستی چیزی بدون زدن اپل ایدی و پسووردش بکش.
    بعدش هم احتمالاً این iExpelorer از بکاپی که توی کامپیوتر هست استفاده میکنه.
    اتفاقا به این موضوع توجه نکرده بودم که اتورایز شده هست یا نه . خوب شد گفتید . تست کردم با آیفون دوستم به خیلی از فولدرها دسترسی داشتم ولی اصلا چیز خاصی نتونستم بکشم بیرون ازش . نهایت کاری که می تونستم بکنم یه سری فایل هاش رو پاک کنم که فقط گند بزنم به گوشیش :دی

جواب سوالم رو گرفتم . ممنون .

نظر

نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
      راستش اس ام اس هارو نمیدونم در کجای فایل های گوشی و با چه فرمتی میشه پیدا کرد که بخوام دنبالش بگردم . با usb storage تو اندروید هم بعید میدونم اصلا بشه دسترسی داشت به اس ام اس ها . (برنامه هایی مثل AirDroid که همچین دسترسی هایی میدونن موقع نصب اجازه میگیرن و خود یوزر اجازه میده)
      مشکل اینه من یه سری فایل تو دستگاهم دارم . حالا هرچی ٬ عکس ٬ پی دی اف ٬ فایل های دانلودیم ٬ هرچی... . رو دستگاهم پسورد گذاشتم و خیالم راحته که کسی دسترسی نداره . درسته با آیتونز کسی دسترسی نداره ولی با برنامه های دیگه به همه چیم دسترسی دارن . این یعنی این که من آیپدم رو جایی جا بذارم و یا گم کنم به هیچ عنوان نمیتونم مطمئن باشم که اطلاعات شخصیم بی آسیب بمونن . ( بحث ریموو دیتا از طریق فایند مای آی یه داستان دیگه ست البته و به اینحا ربطی نداره)

بحث سر برداشتن پسورد و پترن لاک نیست اصلا .

ددر مورد قسمتی که بولد کردم اشتباه می کنید کاملا . من دقیقا تست کردم همه ی حالات رو . با آیپد تست کردم - وقتی رمز هم میذارم نیازی نیست باز شه تا دسترسی داشته باشید . اگه دستگاه جیلبریک نشده دارید خودتون تست کنید همین الان .
      همچین چیزی محال ممکنه . من چندبار تست کردم (حالت پسورد ) اصلا درایو رو نمیشناسه که برنامه ایی بخواد بازش کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
        البته صحیحش جیلبریک هست و جیل معنی عکس رو میده در هر حال ویروسی شدن ios خیلی بعیدتر از سیستم عامل های دیگه هستش..
        سلام
        پویا جان کلا یک ویروس بود که اونم اگه بیاد راه مقابله باهاش هست.
        موفق باشی

نظر

نوشته اصلی توسط FARZIN-GSM نمایش پست ها
          شما هر دستگاه اندروید که دلت خواست بیار من در کم تر از نیم ساعت برات pattern و هر کدی داشت روبر می دارم بدون پاک شدن اطلاعات

در ضمن ios زمانی که قفل داشته باشه به هیچ عنوان هیچ برنامه ای نمی تونه با اون ارتیاط برقرار کنه
          با تمام احترام ، شما از FBI و تیم امنیتی - تکنولوژیشون بیشتر وارد هستید؟ و هکری نخبه و کاربلدید؟

اگر هستید که آفرین.

اگر نیستید ، این برای شماست :

Android Pattern Lock Stumps FBI | PCWorld

FBI Can't Crack Android Pattern-Screen Lock | Threat Level | Wired.com

FBI, stumped by pimp’s Android pattern lock, serves warrant on Google | Ars Technica

Android pattern lock stumps FBI investigators | Android Community

Android Pattern Lock Foils FBI’s Attempt to Search Criminal’s Phone

موفق و پیروز باشید فروشنده - هکر عزیز

پی اس : من هک نشم
          ا

نظر

صبر کنید ..
          X