اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار تصاویری به عنوان آیپد مینی- نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واقعا منظور منو اينجورى فهميديد؟؟؟؟
    نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
    هه هه هه هه ...
    مگه واسه کلاس یه جنس رو میخری ؟؟؟
    ویرایش توسط bambo : https://i-phone.ir/forums/member/90720-bambo در ساعت 03-10-2012, 12:53 AM

نظر

چه فایده ای داره.وقتیکه بیاد تو ایران قیمتش 5 میلیون تومن هست!

نظر

من فکر میکنم جنگ اصلی در این رنج سر سایز نیست...قیمت مهمه.کمپانی ها دیدن نمیتونن به اپل در تبلت 10 اینچی نزدیک بشن اومدن رنج قیمت پایینتر رو با محصول متفاوت عرضه کردند...اپل هم داره همین کاررو میکنه
        People!There is no way in the middle...

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
          من فکر میکنم جنگ اصلی در این رنج سر سایز نیست...قیمت مهمه.کمپانی ها دیدن نمیتونن به اپل در تبلت 10 اینچی نزدیک بشن اومدن رنج قیمت پایینتر رو با محصول متفاوت عرضه کردند...اپل هم داره همین کاررو میکنه
          با نظرتون موافقم ولی به سایز هم خیلی مهمه . به نظر من اپل این تیر رو خیلی دیر داره شلیک میکنه ولی خدا کنه حداقل درست به هدف بزنه . منظور با امکانت خوبی هست که میده اگر بتونه این محصول رو با سود پایین و امکانات عالی عرضه کنه میتونه بازار اندروید به ویژه آمازون رو خراب کنه .
          امکانات ایده آل من اینه : صحفه نمایش رتینا . 16 گیگ حداقل حافظه - داشتن دوربین هم جلو و هم عقب خیلی میتونه مهم باشه .

نظر

این تبلیغات ویروسی اپل خوب کار خودشو میکنه بطوریکه بدون هیچ هزینه ایی هم مخ مردم را شستشو میده هم جیباشونو خالی میکنه بدون اینکه ناراضی باشن و در نهایت فروشنده های تو ایران سودشو میبرن چون میبینن طرفدار زیاد داره با این وضعیت دلار
            آیپد نیم اینچ هم بده اینجا وضعیتش فرقی با 10 اینچ نخواهد داشت.
            یک حساب سرانگشتی برای ایرپاد 30 دلاری داشتم 90 تا 150 دلار باید پول داد
            معادله ای باحال

نظر

سلام.ببخشید دوستان.یه وقت این صحبت من توهین به نظرات شما عزیزان تلقی نشه.فکر کنم همه شما عزیزان استحضار دارید که استیو جابز کلا با تبلت هفت اینچی مخالف و این سایز رو مناسب یک تبلت نمی دونست(بنابه دلایلی که قطعا برای تیم طراحی و فنی قابل قبول بوده).و این سایز رو مناسب برای کاغذ سمباده می دونست.نتایج هم که کاملا دال برموفقیت این طراحی است.(ایپد کنونی).من در صحبت های شما عزیزان یک حالت ترس میبینم.حاضرم قسم بخورم اگراستیو جابز زنده بود همه شما از موضع مخالفت اون حمایت میکردید و میگفتید مناسب نیست.یادم استیو جابز معتقد براین بود که ما محصولی می سازیم که شاید بهترین نباشد ولی زندگی شما را راحت تر خواهد کرد.اخه من موندم رقابت با کی ؟ با یک مشت شرکت کپی کننده و متقلب؟اگر همین تیم اپل بیاد روی همین تبلت کنونی تمرکز کنه و تکنولوپی های نوین و کاربردی را در اون به کار ببره موفق تره.خود مردم این درک رو دارند که بهترین کدام است و برای چه چیزی پول رو از جیبشون بیرون بیاورند.این جور که شما میگید شرکت های دیگه دارند برای اپل مشخص میکنند که اپل چی تولید کنه بهتره!من که یک یوزر و کاربر بیشتر نیستم ولی اگر قرار است این شایعات جامه عمل به خودش بگیره متاسفانه مجبورم بگم "استیو جابز عزیز،از اپل بعد از تو روزی فقط یک سیب باقی خواهد ماند!"
              ویرایش توسط hamid fc : https://i-phone.ir/forums/member/39988-hamid-fc در ساعت 03-10-2012, 12:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc نمایش پست ها
                سلام.ببخشید دوستان.یه وقت این صحبت من توهین به نظرات شما عزیزان تلقی نشه.فکر کنم همه شما عزیزان استحضار دارید که استیو جابز کلا با تبلت هفت اینچی مخالف و این سایز رو مناسب یک تبلت نمی دونست(بنابه دلایلی که قطعا برای تیم طراحی و فنی قابل قبول بوده).و این سایز رو مناسب برای کاغذ سمباده می دونست.نتایج هم که کاملا دال برموفقیت این طراحی است.(ایپد کنونی).من در صحبت های شما عزیزان یک حالت ترس میبینم.حاضرم قسم بخورم اگراستیو جابز زنده بود همه شما از موضع مخالفت اون حمایت میکردید و میگفتید مناسب نیست.یادم استیو جابز معتقد براین بود که ما محصولی می سازیم که شاید بهترین نباشد ولی زندگی شما را راحت تر خواهد کرد.اخه من موندم رقابت با کی ؟ با یک مشت شرکت کپی کننده و متقلب؟اگر همین تیم اپل بیاد روی همین تبلت کنونی تمرکز کنه و تکنولوپی های نوین و کاربردی را در اون به کار ببره موفق تره.خود مردم این درک رو دارند که بهترین کدام است و برای چه چیزی پول رو از جیبشون بیرون بیاورند.این جور که شما میگید شرکت های دیگه دارند برای اپل مشخص میکنند که اپل چی تولید کنه بهتره!من که یک یوزر و کاربر بیشتر نیستم ولی اگر قرار است این شایعات جامه عمل به خودش بگیره متاسفانه مجبورم بگم "استیو جابز عزیز،از اپل بعد از تو روزی فقط یک سیب باقی خواهد ماند!"
                ببینید شما که میگید مردم خودشون درک دارن اگر منظورتون این هست که بخاطر کیفیت آیپد باید همه بازار رو در اختیار داشته باشه و خرید چیزی غیر از آیپد اشتباهه, کاهش سهم درصدی آیپد از بازار کاملا ناقض حرف شماست
                به نظر من آیپد بهترینه اما تو رنج 10 اینچی
                اپل تو سایز 7 اینچ که الان بازارش داره به وسعت بازار 10 اینچی ها میرسه هیچ محصولی نداره
                قطعا این خلا رو اپل پر میکنه و کاملا هم منطقی هست
                در مورد نظر استیو جابز هم که ظاهرا اشتباه بوده و این رو میشه جزء اشتباهات اون دونست به طوری که همین الان هم اپل با تاخیر داره این محصول رو ارائه میده
                به هر حال به نظر من گزینه خوبی برای خرید هست و قطعا فروش خوبی خواهد داشت

نظر

اتفاقا بنا بر اسنادی محرمانه ای که توی دادگاه علیه سامسونگ اپل مجبور شد منتشر کنه نشون دهنده این بود که استیو جابز در سال ۲۰۱۱ تایید کرده بود که یک تبلت ۷ اینچی در شرایط کنونی بازار میتونه خوب باشه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

باز هم با احترام به نظر تمام دوستان.
                    همين مونده بود كه اين وسط استيو جابز محكوم به اشتباه بشه!!!!!!
                    روزبه جان (با احترام كامل ) اگر همين فردا اپل. تمام اين شايعات رو رد كنه ، به خدا همه ميريزند تو انجمن و ميگن ديدي مي گفتند اپل مي خواهد چه چيز احمقانه اي رو وارد بازار كنه !!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

به نظر من،خیلی ازش استقبال نمیشه!چون فقط کوچیک تر شده دیگه(البته این نظر منه ها!)

نظر

انتشار تصاویری به عنوان آیپد مینی- نظر شما

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                        به نظر من،خیلی ازش استقبال نمیشه!چون فقط کوچیک تر شده دیگه(البته این نظر منه ها!)
                        شايد از پردازشگر a6 استفاده بشه و هزاران شايد ديگر نميشه از روي اين دو عكس ها چيزي روپيش بيني كنيم كه از چه قطعاتي استفاده ميكنه

———————————————
                        عشق داغي است كه تامرگ نيايد نرود...
                        هركه برچهره ازاين داغ نشاني دارد...

نظر

میتونین تخمین بزنین قیمتش چند میشه؟

نظر

باز هم با احترام به نظر تمام دوستان.
                            همين مونده بود كه اين وسط استيو جابز محكوم به اشتباه بشه!!!!!!
                            روزبه جان (با احترام كامل ) اگر همين فردا اپل. تمام اين شايعات رو رد كنه ، به خدا همه ميريزند تو انجمن و ميگن ديدي مي گفتند اپل مي خواهد چه چيز احمقانه اي رو وارد بازار كنه !!!!!!!!!!!!!!!!
                            بزار یه جوری بگم خیالت راحت شه
                            از نظر من یک تبلت هفت اینچی یک دیوایس احمقانه ای هست !
                            اما همه مگه مثل من فکر می کنن؟ میدونی چند نفر رو میشناسم که عقیده دارن آیپد بزرگ و گرون هست و دنبال دیوایس های هفت اینچی میگردن؟
                            حالا اگر برای اون دسته هم اپل یک انتخاب قرار بده به نظرت کار اشتباهی کرده؟

در صفحه قبل گفتم

ببینید در بازار آمریکا ۴۸ درصد تبلت ها آندرویدی هست که از این تعداد ۲۱ درصدش فقط و فقط مربوط به تبلت کیندل فایر هست
                            یعنی اگر کیندل فایر رو از لیست تبلت های آندرویدی حذف کنی فقط ۲۷ درصد بازار رو آندرویدی ها دارن
                            و در مقابل ۲۱ درصد کیندل فایر٬ تمامی تبلت های سامسونگ فقط ۸ درصد بازار رو دارند
                            پس میبینی که تبلت هفت اینچی طرفدار های زیادی داره

حالا اگر به نظرت این کیندل فایر که یه تنه ۲۱ درصد بازار رو داره
                            رقیبی مثل آیپد رو تو ۷ اینچی ها داشته باشه میتونه حتی نصف این مقدار هم بازار رو داشته باشه؟
                            الان کیندل فایر و نکسوس ۷ به قولی در بازاری که ایپد در اونها نیست دارن جولان میدن و سوال اینجاست که چرا اپل نباید تو این بازار قدم بزاره؟ تنها بخاطر اینکه افرادی مثل من و شما فکر می کنن یک تبلت هفت اینچی احمقانست؟ یعنی اون دسته از آدم هایی که هفت اینچی می خوان باید فقط انتخاب آندرویدی داشته باشن؟
                            به قیمت کمتر هم دقت کن!

نوشته اصلی توسط sega نمایش پست ها
                            اره ولی ارزون تر میشه
                            این یکی واقعا فاکتور خیلی مهمی هست. حدود ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار قیمت خیلی خیلی مناسبی هست
                            i-phone.ir
                            The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

من فکر نکنم که بیاد /!
                              چون خوده اپل شرکتی نیست که همش پشت سره هم دستگاه بده !
                              اگر بده دیگه نمیتونه درخواست کننده هاشو تشنه نگه داره !

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                                من فکر نکنم که بیاد /!
                                چون خوده اپل شرکتی نیست که همش پشت سره هم دستگاه بده !
                                اگر بده دیگه نمیتونه درخواست کننده هاشو تشنه نگه داره !
                                ولى الان باوجودارايه مدل هاى مختلف آيپاد (nano,touch,و....)درخواست كننده هاش تشنه ترهستن ،ممكنه مدل هاى مختلف آيپد هم همين طور بشه مثلا نامش آيپد نانوبشه!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X