اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

انتشار تصاویری به عنوان آیپد مینی- نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• انتشار تصاویری به عنوان آیپد مینی- نظر شما

با گذشت بیش از دو سال از عرضه آیپد٬ اپل حکمران بی چون چرای تبلت های ده اینچی است٬ اما برخلاف نظر استیو جابز٬ مردم روی خوشی به تبلت های هفت اینچی نشان دادند و این تا جایی ادامه داشت که پرفروش ترین تبلت آندرویدی در بین تمامی مدل های هفت و ده اینچی٬ یک تبلت ۷ اینچی ارزان از آمازون بود. البته قیمت ارزان این تبلت ها شاید اصلی ترین دلیل جلب مشتریان بود اما بهرحال تبلت های هفت اینچی بازار بزرگی برای خود داشتند و اپل با آیپد ده اینچی خود از بازار محروم بود اما در چند ماه گذشته شایعاتی محکمی مبنی بر ارائه یک ایپد ۷ اینچی از اپل منتشر شد و سرانجام تمامی این شایعات این بود که احتمالا در کنفرانس در ۱۷ اکتبر آیپد ۷ اینچی منتشر خواهد شد.
    دقایقی پیش تصاویری از یک آیپد ۷ اینچی منتشر شد که با در نظر گرفتن طراحی آخرین محصول اپل یعنی آیفون ۵ ٬ می توان تا درصد زیادی گفت که این آیپد ۷ اینچی واقعی است.
    آیپد ۷ اینچی مورد نظر ما در این تصاویر به مانند آیفون ۵ دارای یک صفحه کشیده تر با نسبت تصویر ۱۶ به ۹ است. بدنه پیشتی آیپد نیز از آلمینیومی استفاده شده است که حداقل در رنگ شباهت زیادی به آیفون ۵ دارد و باز به مانند آیفون ۵ این آیپد از سیم کارت نانو٬ پورت جدید استفاده می کند و جک هدفون نیز به پایین دستگاه منتقل شده است و البته این دستگاه تکنولوژی وایرلس 4G را نیز ساپورت می کند.
    و نکته جالب دیگر در این آیپد٬ وجوپ دوربین در جلو و عقب دستگاه است٬ امکانی که تبلیت ۷ اینچی نکسوس ۷ از داشتن آن محروم است

در نهایت نمی توان با اطمینان گفت که این آیپد هفت اینچی است اما شباهت طراحی آن به آیفون٬ کفه ترازو را به سمت درستی این تصاویر پایین می برد. باید تا هفته های آینده صبر کرد و دید.
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

ایفن و ایپد واقعا اون سایزی که بوده به نظر من پسندیده است
    واقعا این سمت و سو از شرکت اپل دور از انتظار بود

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

مقایسه ی آیپد مینی احتمالی با سایر محصولات اپل (تصویری)

iClarified اقدام به پخش تصاویری هرچند احتمالی و یا در حد شایعه از اپید مینی و مقایسه ی آن با سایر محصولات کرده که دیدن این تصاویر خالی از لطف نیست !

به شخصه بعد از آخرین کنفرانس اپل حساب ویژه ای روی این شایعات باز میکنم

نظر

تغییر رنگ قاب پشتی جالبه البته اگه واقعی باشه

نظر

نوشته اصلی توسط hamid fc
          به نظر من با معرفي اين گجت فقط روزهاي اول به خاطر نام اپل. يك گرايش كاذب و در دراز مدت با شكست مواجه خواهد شد.اطمينان دارم روز معرفي تن استيو جابز در گور خواهد لرزيد.ايپد در حال حاظر فوق العاده است.
          منظور شما ۷ اینچی بودن آن هست؟
          به نظر من اپل کار درستی رو داره می کنه. خیلی ها هستند که علاقه مند یک تبلت ۷ اینچی هست و اگر نکسوس ۷ یا کیندل فایر اینقدر فروش داشته فقط به خاطر ۷ اینچی بودن اونا هست و اگر اپل وارد این بازار بشه میتونه اون رو تسخیر کنه
          i-phone.ir
          The Best or Nothing

نظر

من فقط می ترسم هفت اینچ کوچیک باشه برای کارایی مثل کتاب خوندن. وگرنه برای وب گردی و بازی عالیه.
            ویرایش توسط atila63 : https://i-phone.ir/forums/member/69303-atila63 در ساعت 02-10-2012, 10:19 PM

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              منظور شما ۷ اینچی بودن آن هست؟
              به نظر من اپل کار درستی رو داره می کنه. خیلی ها هستند که علاقه مند یک تبلت ۷ اینچی هست و اگر نکسوس ۷ یا کیندل فایر اینقدر فروش داشته فقط به خاطر ۷ اینچی بودن اونا هست و اگر اپل وارد این بازار بشه میتونه اون رو تسخیر کنه
              روزبه خان به نظرتون ایپد مینی نام میگیره یا ۷ اینچ !؟
              امکانش هست مثل گلکسی شاهدسایزهای متفاوت از ایپد و ایفن باشیم

نظر

به نظر من میتونه خیلی جالب باشه.

نظر

نوشته اصلی توسط iAhmaD نمایش پست ها
                  روزبه خان به نظرتون ایپد مینی نام میگیره یا ۷ اینچ !؟
                  امکانش هست مثل گلکسی شاهدسایزهای متفاوت از ایپد و ایفن باشیم

اپل سابقه زیادی تو اسم مینی داره واسه این بعید نیست آیپد مینی باشه
                  بعید می دونم. به نظر من شاید از این به بعد اپل باری پنج شش سال آینده دیوایس هاش رو با تصویر ۱۶ به ۹ بزنه و به قولی وارد نسل جدید سایز های اپل بشیم که برای چندین سال ثابت میمونه
                  i-phone.ir
                  The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                    به نظرتون امکان یه آپدیت کوچیک سخت افزاری در آیپد سه هم وجود داره؟
                    مثل تغییر در پورت ۳۰ پین
                    پردازشگر آ۶

Tapatalk
                    -------------------
                    والا شایعات که اینجور میگه ولی بعید می دونم
                    آیپد نسل بعدی بین ۴ تا ۵ ماه دیگه معرفی میشه. خیلی بعید هست که اپل آیپد فعلی رو ۵ ماه مونده به معرفی نسل بعد آپدیت کنه
                    i-phone.ir
                    The Best or Nothing

نظر

به نظر من نسبت به مدل کنونی ایپد از سخت افزار پایین تری برخوردار باشه
                      جامعه هدفش قطعا وب گردی هست
                      یا شاید جا پای ایپاد بذاره و به محبوبیت اون برسه البته تو گیم
                      در کل خدا کنه شایعه ای بیش نباشه

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                        به نظر من نسبت به مدل کنونی ایپد از سخت افزار پایین تری برخوردار باشه
                        جامعه هدفش قطعا وب گردی هست
                        یا شاید جا پای ایپاد بذاره و به محبوبیت اون برسه البته تو گیم
                        در کل خدا کنه شایعه ای بیش نباشه
                        واسه چی خدا کنه شایعه ای بیش نباشه ؟
                        ببینید در بازار آمریکا ۴۸ درصد تبلت ها آندرویدی هست که از این تعداد ۲۱ درصدش فقط و فقط مربوط به تبلت کیندل فایر هست
                        یعنی اگر کیندل فایر رو از لیست تبلت های آندرویدی حذف کنی فقط ۲۷ درصد بازار رو آندرویدی ها دارن
                        و در مقابل ۲۱ درصد کیندل فایر٬ تمامی تبلت های سامسونگ فقط ۸ درصد بازار رو دارند
                        پس میبینی که تبلت هفت اینچی طرفدار های زیادی داره

حالا اگر به نظرت این کیندل فایر که یه تنه ۲۱ درصد بازار رو داره

رقیبی مثل آیپد رو تو ۷ اینچی ها داشته باشه میتونه حتی نصف این مقدار هم بازار رو داشته باشه؟
                        جدا از اون میدونی یک آیپد ارزون تر چه بازاری میتونه داشته باشه

تو جایی نوشته بود:
                        ارزان ترین تبلت آندرویدی در حال دزدیدن بازار آیپد است
                        i-phone.ir
                        The Best or Nothing

نظر

به نظرم اگه اسمشو آيپد نذارن خيلى بهتره.اينجورى ابهت وكلاس آيپد باقى ميمونه.

- - - - - - - - - -

نظر

با عرضه این آیپد، آیپاد تاچ, آیپد مینی و آیپد اصلی تو یه راستا قرار می گیرن و دست مشتری تو خرید یک دستگاه با عملکرد شبیه به هم بیشتر باز میشه. و البته شاید این باز بودن دست مشتری، فروش یکی از دستگاه ها رو محدود و محدود کنه. و شاید به نابودی منجر بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط bambo نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

هه هه هه هه ...
                              مگه واسه کلاس یه جنس رو میخری ؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X