اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

چرا آیفون ۵ فوق العاده است؟!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
    دوست عزیز ، نوشته ی اول ایشون در مقام دفاع از شما بود بیشتر.
    من فکر میکنم اگر دو تاپیک با هم Merge بشن و دیدگاه های یک کاربر از آیفون 5 در یک تاپیک قرار بگیره تا هم دغدغه ها هم گرایشات در یک جا بصورت نکات مثبت و منفی دیده بشه ، این همه مشکل هم نیست.
    در واقع بهتر بود در همون تاپیکی که دلخوری هاتون رو مینوشتید ، مزایا رو هم مینوشتید ، مثل یک نقد کننده ی حرفه ای.
    نه متاسفانه هیچ ارتباطی بین این دو تاپیک نیست! اون در مورد آرزو ها و این در مورد واقعیت ها است همون طور که گفتم . اگر بخواهید همه چیر را قاطی کنید مفهوم این دو مطلب رو درک نکردین! هدف اصلی من خواندن این دو مقاله بود نه بحث دوستان! اگر دوست دارید این بحث تکراری را ادامه بدید تاپیک جدیدی با شناسه خودتون باز کنید!
    ویرایش توسط amirmedical : https://i-phone.ir/forums/member/1317-amirmedical در ساعت 26-09-2012, 07:31 PM

نظر

نوشته اصلی توسط amirmedical نمایش پست ها
      نه متاسفانه هیچ ارتباطی بین این دو تاپیک نیست! اون در مورد آرزو ها و این در مورد واقعیت ها است همون طور که گفتم . اگر بخواهید همه چیر را قاطی کنید مفهوم این دو مطلب رو درک نکردین!
      متاسفانه شما رو جو گرفته.
      من ترجیح میدم در تاپیک های شما پست نزنم تا حوصله تون سر نره.

نظر

نوشته اصلی توسط RedBull نمایش پست ها
        این طرز برخورد با بزرگ تر از خودتون، و در وهله دوم با یک کاربر نیست. اگر تاپیک به روی همه باز هست، پس دستور ندید که چه پستی زده بشه، و چه پستی زده نشه، خودتون هر دقیقه حرف های خودتون رو رد می کنید ... .
        پاسخ جهت حفظ مسیر بحث و بجا بود! این تاپیک در مورد مواردی است که باعث شده شما از آیفون خوشتان بیاید! لطفا بحث را به حاشیه نبرید!

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
        متاسفانه شما رو جو گرفته.
        من ترجیح میدم در تاپیک های شما پست نزنم تا حوصله تون سر نره.
        ممنون از توجه شما!

نظر

چرا آیفون ۵ فوق العاده است؟!

به پست ها يك نگاه روزنامه وار بكنيد واقعا اون صميميت به كجا رفت كه اينجوري داريم باهم حرف ميزنيد و احترام بزرگ و كوچيكي يادمون رفته
          چشم رو هم بزاريد ايفن بعد مياد ولي اين ناراحتي به سختي از ياد ميرن
          لطفا كمي توپست دادنامون مهربان تروبااحترام تر رفتار كنيم

———————————————
          من آن گلبرگ مغرورم كه ميميرم ز بي آبي ولي با خفت و خاري پي شبنم نميگردم
          ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 26-09-2012, 07:36 PM

نظر

این طرز برخورد با بزرگ تر از خودتون، و در وهله دوم با یک کاربر نیست. اگر تاپیک به روی همه باز هست، پس دستور ندید که چه پستی زده بشه، و چه پستی زده نشه، خودتون هر دقیقه حرف های خودتون رو رد می کنید ... .

خود جناب paj هستن که طرف ایشون را گرفتن! اگر بیشتر دقت می کردن که به چه دلیلی داریم ما با تاپیک ایشون مخالفت میکنیم ، ایشون هم به خودش اجازه نمیداد چنین حرفی را بزنه! بیجهت که مخالفت نکردیم! لابد دیدیم ایشون بصورت normal تاپیک باز نمیکنه!
            " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
            TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

Re: چرا آیفون ۵ فوق العاده است؟!

دوست من ، بی توجه به موضوع تاپیک ها ، لطفا سعی کنید احساسی برخورد نکنید تو پست دادن .
              از شما دفاع کردن شما شمشیر رو از رو میبندید ?

نظر

از مسول محترم بخش می خوام که تاپیک رو از اسپم ها پاک کنند. اگه قرار باشه این رفتار ها ادامه پیدا کنه من لزومی به ادامه ی این پست نمی بینم! دوستان به حدی کینه به دل گرفته اند که هر مطلبی را به ناکجا آباد می برند! آیا این به معنی تبهیض در حق کاربران نسبت به مدیران نیست؟ من به اسپم ها پاسخ نخواهم داد . به جای این رفتار ها کمی اداب مباحثه را رعایت کنید. لطفا یا این تاپیک را ببندید یا از اسپم ها پاک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط amirmedical نمایش پست ها
                  از مسول محترم بخش می خوام که تاپیک رو از اسپم ها پاک کنند. اگه قرار باشه این رفتار ها ادامه پیدا کنه من لزومی به ادامه ی این پست نمی بینم! دوستان به حدی کینه به دل گرفته اند که هر مطلبی را به ناکجا آباد می برند! آیا این به معنی تبهیض در حق کاربران نسبت به مدیران نیست؟ من به اسپم ها پاسخ نخواهم داد . به جای این رفتار ها کمی اداب مباحثه را رعایت کنید. لطفا یا این تاپیک را ببندید یا از اسپم ها پاک کنید.
                  اما همه به اسپم های شما جواب دادن که این همه تعداد پست ها ثانیه به ثانیه داره زیاد میشه. باز هم تکرار می کنم ، تاپیک باز هست برای همه، نه فقط برای نظرات مثبت.

نظر

اما همه به اسپم های شما جواب دادن که این همه تعداد پست ها ثانیه به ثانیه داره زیاد میشه. باز هم تکرار می کنم ، تاپیک باز هست برای همه، نه فقط برای نظرات مثبت.
                    متاسفانه این پست من هست و شما هستین که در حال به انحراف کشیدن اون هستید! لازم به یاداوری به شماست که من به عنوان صاحب پست و شما اسپم دهنده هستید! ببنیدید کدوم یک از پستاتون مربط با موضوع تاپیکه؟ نمی دونم اما این تبعیض در مورد اسپم دهنده ها غیر قابل تحمل هست!
                    ویرایش توسط amirmedical : https://i-phone.ir/forums/member/1317-amirmedical در ساعت 26-09-2012, 07:51 PM

نظر

یکی از امکانات بی بدیل آیفون ۵ افزایش قابلست stabilization هست، کیفیت گرفتن ویدیو به وضوح بهبود یافتهو تکان ها تقریبا حذف شده اند. ، در مورد عکاسی باید گفت که در محیط باز تفاوت کم اما در محیط بسته و کم نور کاملا نسبت به 4s بهتر شده و از تمامی اسمارت فون های موجود بجز لومینا ۹۲۰ که برای این کار تخصصی شده عملکرد کاملا بهتری دارد.

نظر

تاپیک جالبیه .
                        هر کدوم از ما شاید توقعات متفاوت و بیشتری از آیفونی که امروز به عنوان آیفون جدید میشناسیم داشت . شاید خیلیامون (مثه باز کننده تاپیک) ازش ۱۰۰ درصد راضی نباشیم . اما معتقدیم که بهترین گوشی ای که توی بازار هست همین گوشیه
                        درسته نسبت به توقعات ما یه کاستی هایی داره . اما دوسش داریم و داریم واسه خریدنش برنامه ریزی میکنیم.
                        از شرکت کنندگان توی این تاپیک تقاضا میکنم زمان پست دادن متوجه این رویکرد (که بدون شک رویکرد کاربر امیرمدیکال بوده) باشن و با این دید توش شرکت کنن

- - - - - - - - - -

تاپیک جالبیه .
                        هر کدوم از ما شاید توقعات متفاوت و بیشتری از آیفونی که امروز به عنوان آیفون جدید میشناسیم داشت . شاید خیلیامون (مثه باز کننده تاپیک) ازش ۱۰۰ درصد راضی نباشیم . اما معتقدیم که بهترین گوشی ای که توی بازار هست همین گوشیه
                        درسته نسبت به توقعات ما یه کاستی هایی داره . اما دوسش داریم و داریم واسه خریدنش برنامه ریزی میکنیم.
                        از شرکت کنندگان توی این تاپیک تقاضا میکنم زمان پست دادن متوجه این رویکرد (که بدون شک رویکرد کاربر امیرمدیکال بوده) باشن و با این دید توش شرکت کنن
                        sigpic

نظر

اقا امیر شما چند روزه گوشی رو اقا امیر شما چند روزه گوشی رو داری ؟؟؟ چقدر باهاش کار کردی ؟؟؟ اگه ممکنه یکم بیشتر از این غول جدید ایفون واسمون توضییح بده ،، ممنون
                          ویرایش توسط h.ahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/83565-h-ahmadi در ساعت 26-09-2012, 08:35 PM

نظر

دوستان در این که این گوشی فوق العادست هیچ شکی نیست اما یه سوال دارم به نظر شما ارزش داره 3 ملیون و خورده ای جاش پول بدیم؟؟؟؟من از وقتی فهمیدم قیمتش این قدره تصمیم گرفتم دوباره 4 اس بخرم...دوست دارم راهنماییم کنید ..واقعا سردرگمم...

- - - - - - - - - -

دوستان در این که این گوشی فوق العادست هیچ شکی نیست اما یه سوال دارم به نظر شما ارزش داره 3 ملیون و خورده ای جاش پول بدیم؟؟؟؟من از وقتی فهمیدم قیمتش این قدره تصمیم گرفتم دوباره 4 اس بخرم...دوست دارم راهنماییم کنید ..واقعا سردرگمم...

نظر

نوشته اصلی توسط hesam404550 نمایش پست ها
                              اقا امیر شما چند روزه گوشی رو اقا امیر شما چند روزه گوشی رو داری ؟؟؟ چقدر باهاش کار کردی ؟؟؟ اگه ممکنه یکم بیشتر از این غول جدید ایفون واسمون توضییح بده ،، ممنون
                              داخل پست گفتم من فقط ۵ دقیقه باهاش کار کردم و تصمیم دارم تا آخر ماه با بهبود بازار سیاه فعلی خریداری کنم. صحبت در مورد توانایی این گوشی زیاد هست . می شه گفت: 4s نازک تر و سبک تر با طراحی آلومینیم پشت همراه بهبود پروسسور! دستگاه عالیه اما ایدال نیست.

نظر

نوشته اصلی توسط mehran gamer نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

من اگه پولشو داشتم صبر میکردم بیاد پایین !
                                اونایی که الان میخرن مطمئنن به فکر پولش نیستن ولی اونی که پولش رو سخت بدست میاره درست خرج میکنه !

نظر

صبر کنید ..
                                X