اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مختصر صحبتی در مورد نانو سیم در ایران

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

دوستان بحث ضخامت مهم نیست ... در سیم کارت ها فقط اون کیت طلایی مهمه ... به راحتی میشه کیت رو جدا کرد حتی ... نازک کردن پشت سیم کارت که کار مشکلی نیست در کل !
    علیرضا جان فقط میکرو سیم ها نیستند . همه ی سیم کارت های جدید ایرانسل از همین هایی هست که کیتشون کوچیکه ! اگه با برش میشه به نانوسیم تبدیل کرد ابدا مشکلی نیستش .
    حالا باز باید صبر کرد تا آیفون بیاد و اسلات سیم کارت رو دید و با توجه به اون نظر داد.

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
      شما مطلب پست ۱ را خواندید ؟؟؟ همراه اول از سری اول است و اصلا چیپ آن شناخته نخواهد شد
      من میگم وقتی محصولی که هنوز وارد نشده برای چی نباید همراه اول کار کند. مگر میکرو سیم نبود پانچش امد این هم مثل اون.

نظر

از نظر من که هیچ مشکلی پیش نمیاد...تا این جماعت چشم بادومی تو دنیا هستند غم این چیزا نیست....!! مطمئنم وقتی ایفون جدید اومد قطعه ای یا تبدیل سیم کارتی چیزی میسازند که کاربران اپراتورهای عقب مونده ای مثل کشور ماهم فیض ببرند.....!! با تکنولوژی پیشرفته امروزی فکر کنم کپی یه سیم کارت زپرتی شق القمر نیست ...!!!

نظر

مهمترين مشكل نازك تر بودن نانو سيم هست... مهمترين موضوع هم همينه كه نميشه سيم كارت رو نازك كرد... من ايران نيستم الان ولي اگر كسى رايتل داره با همراه اول و ايرانسل مقايسه كنه بيينه آيا نازك تر هست يا نه. تمام اوپراتور هاي اينجا (كانادا) بايد سيم كارت جديد بدن امشب... حالا هر وقت آيفون رو سفارش دادم و به دستم رسيد باز خبر ميدم.

نظر

نوشته اصلی توسط mrhessam نمایش پست ها
            مهمترين مشكل نازك تر بودن نانو سيم هست... مهمترين موضوع هم همينه كه نميشه سيم كارت رو نازك كرد... من ايران نيستم الان ولي اگر كسى رايتل داره با همراه اول و ايرانسل مقايسه كنه بيينه آيا نازك تر هست يا نه. تمام اوپراتور هاي اينجا (كانادا) بايد سيم كارت جديد بدن امشب... حالا هر وقت آيفون رو سفارش دادم و به دستم رسيد باز خبر ميدم.

اين هم آداپتور تبديل نانو به ميكرو و استاندارد... دقت كنيد و ميبينيد كه نانو چون نازك تر هست اين آداپتور ها ميباست جوري ساخته بشن كه بتونن ذخيم كنن نانو رو.

http://www.engadget.com/2012/09/13/nano-sim-adapter/

نظر

نوشته اصلی توسط mrhessam نمایش پست ها
              اين هم آداپتور تبديل نانو به ميكرو و استاندارد... دقت كنيد و ميبينيد كه نانو چون نازك تر هست اين آداپتور ها ميباست جوري ساخته بشن كه بتونن ذخيم كنن نانو رو.

Want to use one of those new nano-SIMs? You'll need one of these -- Engadget
              خب شايد برعكس راحتر باشه يكم سمباده ميزنيم يجوري جاش ميكنيم نگران نباشيد
              من بيشتر از اين ميترسم جا كردم ( بهتر بگم چپوندم ) چطوري درش بيارم اونوقت احتمالا آيفونمو با سيم كارتش با هم ميفروشم يجورايي ميشه Verizon !!!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                خوب دیگه مسئله ای که گفتم همینه. 2ff و 3ff همانقدر نازک تر هستند
                دوست من ممنون از تحقيقتون.من الان از ميكروسيم ايرانسل استفاده ميكنم.يعني ميشه همين سيمكارتو به نانو تبديل كرد؟

ضخامتش چي؟؟!!
                Sent from my iPhone 4 using tapatalk
                ویرایش توسط freston : https://i-phone.ir/forums/member/44188-freston در ساعت 14-09-2012, 01:42 AM

نظر

دوستان دقت كنيد ضخامت هم مهمه به اين مقاله توجه كنيد
                  خبرآنلاین - نانو سیم کارت بکار رفته در آیفون 5 چیست؟ آیا در ایران وجود دارد؟
                  تا الان كه نميشه ضخامت كاريش كرد

نظر

خوب باز هم بررسی کردم و این وسیله عرضه شده. واقعا آدم از کار چینی ها می مونه *:-S

وسیله ی تبدیل میکروسیم به نانوسیم. جالبه در مشخصات زده ضخامت رو هم کم می کنه. من یکی سفارش دادم تا بیاد و ببینیم چیه. خدا کنه سر کار نباشیم.

Micro SIM card 2 iPhone 5 Nano SIM Cutting Cutter Regular Tray holder +2 adapter | eBay

نظر

دوستان شما چقدر عجله دارین !!!!!!!!!!!!
                      بزارین بیاد بعد خود به خود یه راهی پیدا میشه .....
                      حالا واسه من سواله , یه عده که میان پست میدن اصلا" میخوان واقعا" تهیه کنن یا فقط پست میدن ؟؟؟
                      چقدر عجولین !!!!!!!

نظر

Nano-SIM
                        iPhone 5 is not compatible with existing micro-SIM cards.

چیکار کنیم پس ما همراه اولی هاا...
                        ویرایش توسط ijixi : https://i-phone.ir/forums/member/41834-ijixi در ساعت 15-09-2012, 01:20 AM

نظر

ممنون از بابت تحقیقتون جواب خیلی سوالها رو داد
                          انشا الله اولین فرد از انجمن که 5 بخره و تست کنه دیگه جای شبه برای بقیه باقی نمیمونه

نظر

دستت درد نکنه ، به نظر من حرفت کاملاً منطقیه

نظر

http://www.i-phone.ir/forums/thread74326.html

نظر

خشاب سیم کارت ایفون 4 و 4س رو اگه نگاه کنید میبینید که اون قسمت بازش که کیت الکتریکی سیم کارت روش میشه حدود 9 میلیمتر هست
                                درسته سیم کارت بزرگ تر هست ولی فقط 9 میل اون بازه و با کیت الکتریکی سیم کارت ایفون در تماسه
                                حالا فقط بحث اینه که اگه اون کیت الکتریکی سیم کارت رو ببریم و 9 میلیمترش بکنیم مدار هاش به هم میریزه یا نه؟؟؟؟
                                اگه مدار هاش به هم نریزه پس نباید مشکل خاصی باشه

نظر

صبر کنید ..
                                X