اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رمز و راز پشت چیپ ست a6 اپل

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط Po0oya نمایش پست ها
    آقایون گرامی اینجا بحث از چیپ ست a6 هست نه اندرویید و سامسونگ باز شروع نکنید که ایفون فلانه گلکسی فلانه بابا والا به خدا تو دنیای پیشرفته امروزی جای لج کردن و کل کل نیست..
    من نمیدونم با این حرفا چی به ما میرسه که ول کن نیستیم.
    آی گفتی
    دمت گرم.
    آقا یه تاپیک بسازیم و امضا جمع کنیم و به مدیران پیشنهاد بدبم این دوستان سام سامی رو زیر نظر داشته باشن. اصلا هر کی در مورد سامسونگ حرف زد اون تاپیک پاک بشه یا شخص اخراج بسه.
    خسته شدیم به خدا.

به خدا من تابحال ۱ ثانیه هم تو فرومهای سامسونگی نرفتم و نه ۱ کلمه اونجا تایپ کردم.
    هر کی عشقه گلکسیه خوب بره بخره کسی که مجبوروش نکرده، دیگه حالم داره از شنیدن گلکسی به هم میخوره.

مدیران به دادمون برسید.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط TOHID8167 نمایش پست ها
      داداش اينجا هر چه قدر از samsung حرف بزني ،بيشتر سر كوفت و انتقاد ازت مي شه( اين رو اول بگم)
      دومأ: ايفون 5 رو برات خلاصه مي كنم يعني كشك)

عابروي هر چي اپل دوست رو اين تيم كوك برد ...(بابا استيو كجايي كه ببيني داره چه بلايي سر اپل مياد)
      دوست عزيز شما اول برو ياد بگير " آبرو" بعد بيا اينجا راجع به كوك و اپل صحبت كن
      متاسفانه بعضي دوستان لياقتشون همون شانسونگ كپي !!!! و دوست دارند به بقيه القا كنند فقط أونا راست ميگن

نظر

اين دوستاني اينجوري مقابل محصولات اپل جبهه ميگيرند و ادعا ميكنند شانسونگ بهتره ( جالبه تا الان با أندوريد هم كارنكرد ند )يه توصيه مردونه بريد يه مدت با شانسونگ حال كنيد يه دوري باهاش بزنيد بعد كمتر از ٦ ماه وقتي متوجه شدي پول ريختي دور بيا اونوقت بگي اپل فلأنه كوك .....
        قضاوت با خود دوستان منكه تجربه داشتن يه آشغال پلاستيكي داشتم ميدونم شما هم بوقتش متوجه منظورم ميشيد

نظر

هزار تای گلکسی به یه دکمه هوم iPhone هم نمی ارزه

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

من یکی از دوستانم توی شرکت سامسونگ بخش فروش لپ تاپ کار میکنه اصولا یه جوری تربیت میکنن دور و بریاشون رو که برن و هر جایی میرسن ضد اپل حرف بزنن و براش تبلیغ کنن حدس من اینه که این دوستانی که اینجا میان و این چیزها رو میگن عده ای همون اطرافیان و وابسته های این شرکت هستند عده دیگه هم که به قول معروف اصلا نمیدونن اپل برای چی خریدن و عشقشون اینه بگن 4 هسته ای دستشون هست در ضمن اون دوستانی که به سایز آیفون ایراد میگیرن فکر کنم اون تیکه آجر ( گالاگسی 3 ) رو فقط تو تبلیغا دیدن اول دستتون بگیرید بعد بیایید از این حرفا بزنید برای مدیران سامسونگ هم پیشنهاد میکنم جای خرج کردن برای کمپین های ضد اپل به فکر محصولات و آینده کاریش باشه ( هر چند سیاست گذاری این شرکت همینه )

نظر

تو یه تاپیک دیگه گفتم اینجا هم میگم:

شما چیکار میخوایی با این آیفونت انجام بدی؟؟؟
              غیر از اینه که نیاز داری کل برنامه های ios رو تا چند سال استفاده کنی؟؟؟
              چه فرقی میکنه که ایفون 5 قویتر از گلکسی یا ضعیف تر باشه؟؟
              شما بر حسب نیازت یک دیوایس رو تهیه می کنی مگه نه؟
              متاسفانه این بحث قوی تر بودن رو چند نفر که هیچ علمی از موبایل ندارن را انداختن واسه به رخ کشیدن دیوایساشون به همدیگه.
              بزار یه مثال ساده برات بزنم:
              کامیون از وانت هم قویتره هم بار بیشتری جا به جا میکنه درسته؟ولی اگه بخوایی اندازه یه وانت وسایل جا به جا کنی میری کامیون میگیری؟؟؟
              اینم مثله همونه اپل طراحی کرده که یه عمر کارت را بیفته دیگه چه فرقی میکنه که مثلا 2 هسته باشه یا 4 هسته؟؟
              کمیت رو به کیفیت و پشتیبانی ترجیح ندین بزرگواران

اینم نمیفهمم چرا چیزی رو که دوس دارین نمیخرین؟؟؟؟بابا خوب بخرین ببینید چطوره اگه خوب بود پاش وایسین اگرم نه که فدای سرتون میفروشیت برمیگردین سر اپل

نظر

نوشته اصلی توسط daskoor نمایش پست ها
                من یکی از دوستانم توی شرکت سامسونگ بخش فروش لپ تاپ کار میکنه اصولا یه جوری تربیت میکنن دور و بریاشون رو که برن و هر جایی میرسن ضد اپل حرف بزنن و براش تبلیغ کنن حدس من اینه که این دوستانی که اینجا میان و این چیزها رو میگن عده ای همون اطرافیان و وابسته های این شرکت هستند عده دیگه هم که به قول معروف اصلا نمیدونن اپل برای چی خریدن و عشقشون اینه بگن 4 هسته ای دستشون هست در ضمن اون دوستانی که به سایز آیفون ایراد میگیرن فکر کنم اون تیکه آجر ( گالاگسی 3 ) رو فقط تو تبلیغا دیدن اول دستتون بگیرید بعد بیایید از این حرفا بزنید برای مدیران سامسونگ هم پیشنهاد میکنم جای خرج کردن برای کمپین های ضد اپل به فکر محصولات و آینده کاریش باشه ( هر چند سیاست گذاری این شرکت همینه )
                دقیقا منم به همین خاطر میگم این سامیهارو ایجا راه ندن.
                چرا ما باید بزاریم اینا بیان جو اینجارو به هم بریزن؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

صبر کنید ..
                X