اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نام نسل بعدى ايفون قطعا iPhone 5 خواهد بود !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

به نظر من هم هر چند نمیشه 100% گفت ولی احتمال iPhone 5 بودنش بیشتر از new iPhone هست

نظر

نوشته اصلی توسط aidin-s نمایش پست ها
      امیدوارم تکراری نباشه:

دست نگه دارید ! آیفون نسل بعد ، آیفون جدید نام گذاری خواهد شد !

از آنجا که ۱ هفته به معرفی رسمی آیفون نسل بعد باقی مانده ، تصویری جنجال برانگیز منتشر شده است !
      تصویری از جعبه های آیفون نسل بعد بر روی اینترنت منتشر شده است که عبارت ” The New iPhone ” بر روی آن دیده می شود. این موضوع ، در زمان معرفی آیپد ۳ هم وجود داشت. در حالی که همه منتظر محصولی با نام آیپد ۳ بودند ، اپل از آیپد جدید یا ” The New iPad ” رونمایی کرد. ممکن است این موضوع در مورد آیفون هم وجود داشته باشد.

- - - - - - - - - -
      فيك هست . ١٠٠٪
      شما اگه تو عكس دقت كنيد ايكون Uتوب مشخصه ، در صورتي كه اپل تو ios 6 حذفش كرده.

نظر

نوشته اصلی توسط black66 نمایش پست ها
        فيك هست . ١٠٠٪
        شما اگه تو عكس دقت كنيد ايكون Uتوب مشخصه ، در صورتي كه اپل تو ios 6 حذفش كرده.
        نیستش!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط HRT نمایش پست ها
          نیستش!!

Sent from my iPod touch using Tapatalk
          چرا هست!
          رديف دوم آيكن دوم شماتوبه!

🌵

نظر

شاید منظورش از ۵ نسل پنجم ایپاد باشه و تو این کنفرانس ایفونی در کار نباشه

نظر

طرح گرافیکی روی جعبشش خیلی ضعیفه...امکان نداره این تایید بشه تو تیم طراحی اپل
              People!There is no way in the middle...

نظر

آقایون من از همین الان بهتون میگم اسم آیفون جدید همون 5 هست. دلیل؟
                آخه قبلا وقتی میزدی iphone5.com وارد یه فوروم میشد بعد یه خبری اومد که اپل میخواد این آدرس سایتو بخره الانم که میری اصلا هیچی نمیاره. اگه شما بزنین iphone4s.com وارد سایت اپل قسمت آیفون میشه. منم به این دلیل میگم که اسم آیفون جدید 5 میشه.

نظر

اووووستاااااااااد.میفرمودیه.خوب عزیزان،تیم کوک پس از خوندن این مطالب با هیئت مدیره تصمیم گرفت نام آیفون همان 5 باشد. :d :d :d
                  البته فقط جهت شوخی و مزاح بود و به کسی بی احترامی نکردم.تا 5 روز و 20 ساعت دیگه شاد باشید. با تشکر

نظر

خبري بود كه من از iclarified برداشتم
                    حالا شما بگرد منبعي معتبر تر از iclarified پيدا كن

نظر

آخه اسم چه اهمیتی داره؟ مهم تغییرات که امیدوارم قدری باشه تا هر کسی و ترغیب کنه واسه خرید. امیدوارم 3.5 باشه یا اگه 4 باشه دراز نباشه.

نظر

من که فکر میکنم منظور اپل این بوده که به زودی دلار میشه 5000 تومان.
                        its right here>>>>5
                        همینطور هم تا 12 سپتامبر چیزی نمونده!یه یا علی بگیم رسیدیم!
                        --------
                        جدا از شوخی چون الان همه ذهنیت ها رو عدد 5 هست منم فکر میکنم همون ایفون 5 هست.
                        یه نسل هم ربطی نداره چون 4س نسل 5 هست ولی عدد جبری 4 گرفته!

نظر

شاسد قراره ٥ محصول جديد معرفي كنن

نظر

صبر کنید ..
                          X