اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نام نسل بعدى ايفون قطعا iPhone 5 خواهد بود !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اگه قرار باشه 4g اسم جدیدش بشه بایستی انتظار داشت که طبق روال اپل ظاهر گوشی به خاطر 4 بودن مثل 4s حفظ بشه که این هم با توجه به شایعلات و اخبار موثق مبنی بر بزرگ شدن صفحه ایفون جدید با تضاد روبرو میشه یعنی احتمال اینکه در سری 4 قرار بگیره خیلی خیلی کمه

نظر

من که همش دارم دعا میکنم ایفون جدید مدل دراز شده ایفون ۴ نباشه!!!!
      به نظر من به هم زدن نسبت صفحه نمایش کار خوبی نیست، بهتر بود از عرض و طول به یک نسبت بزرگ میشد.

نظر

منم فکر نمیکنم این ماکتهایی که تو اینترنت میچرخه و دراز شده آیفون 4 هست شبیه آیفون بعدی باشند.
        اما 12 فکر کنم عدد مهمتری هست و به دوربین 12 مگاپیکسل اشاره میکنه
        People!There is no way in the middle...

نظر

شاید به دوربین اشاره کنه ولی اپل تا حالا اپل سابقه نداشته از قدرت دوربین محصولات مورد معرفیش رو بعنوان لوگو طراحی کنه

نظر

مگه ندیدین اپل گفت آیپاداشو آپدیت میکنه! ۵ سورپرایزه چون اپل انقدر ساده نیست اسم آیفونش رو بگه!

نظر

نوشته اصلی توسط saeedm_99 نمایش پست ها
              منم فکر نمیکنم این ماکتهایی که تو اینترنت میچرخه و دراز شده آیفون 4 هست شبیه آیفون بعدی باشند.
              اما 12 فکر کنم عدد مهمتری هست و به دوربین 12 مگاپیکسل اشاره میکنه
              عدد ١٢ تابلوهه ديگه
              ماله ١٢ سپتامبر !!!!:d

- - - - - - - - - -

٥ هم ٥ تا چيز قرار معرفي بشه

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                به نظر من به هم زدن نسبت صفحه نمایش کار خوبی نیست، بهتر بود از عرض و طول به یک نسبت بزرگ میشد.
                من فكر ميكنم اسمشو بزارن "آجر 5" !
                چون قطعش تقريبا آجر شده!

🌵
                ویرایش توسط saeedrele : https://i-phone.ir/forums/member/10351-saeedrele در ساعت 05-09-2012, 11:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamed57 نمایش پست ها
                  من کاملا موافقم
                  فقط طولی افزایش پیدا کنه خیلی ناجوره
                  همینطوری که هست شکیله
                  یه ذره از قسمت پایین و بالا خودش جا داره اضافه بشه چند دهم اینچ در طول و عرض هم اضافه بشه هم زیباییش رو حفظ میکنه هم واید میشه هم بزرگتره صفحه اش

نظر

من فکر نمیکنم چیز شگفت انگیزی باشه
                    اما مطمینم ایپد مینی مثله عرضه ایفون 4 دنیارو متحول میکنه..

نظر

من که میگم بخاطر همین عدد 5 که سایش افتاده عمرا اگه شاهد iphone5 باشیم!!!
                      اپل همیشه میخواد گمراه کنه
                      شاید iphone6?!!!ولی new iphone i هم نمیشه!

نظر

امیدوارم تکراری نباشه:

دست نگه دارید ! آیفون نسل بعد ، آیفون جدید نام گذاری خواهد شد !

از آنجا که ۱ هفته به معرفی رسمی آیفون نسل بعد باقی مانده ، تصویری جنجال برانگیز منتشر شده است !
                        تصویری از جعبه های آیفون نسل بعد بر روی اینترنت منتشر شده است که عبارت ” The New iPhone ” بر روی آن دیده می شود. این موضوع ، در زمان معرفی آیپد ۳ هم وجود داشت. در حالی که همه منتظر محصولی با نام آیپد ۳ بودند ، اپل از آیپد جدید یا ” The New iPad ” رونمایی کرد. ممکن است این موضوع در مورد آیفون هم وجود داشته باشد.

- - - - - - - - - -

نظر

نوشته اصلی توسط aidin-s نمایش پست ها
                          امیدوارم تکراری نباشه:

دست نگه دارید ! آیفون نسل بعد ، آیفون جدید نام گذاری خواهد شد !

از آنجا که ۱ هفته به معرفی رسمی آیفون نسل بعد باقی مانده ، تصویری جنجال برانگیز منتشر شده است !
                          تصویری از جعبه های آیفون نسل بعد بر روی اینترنت منتشر شده است که عبارت ” The New iPhone ” بر روی آن دیده می شود. این موضوع ، در زمان معرفی آیپد ۳ هم وجود داشت. در حالی که همه منتظر محصولی با نام آیپد ۳ بودند ، اپل از آیپد جدید یا ” The New iPad ” رونمایی کرد. ممکن است این موضوع در مورد آیفون هم وجود داشته باشد.

- - - - - - - - - -
                          اين كه معلوم شد سر كاريه
                          والپيپر mountain lion كه براي ios استفاده نميشه
                          اگر بخواهد لوگويي روي جعبه بزند ماله icloud هست
                          آيپد نسل سوم هم new نام گذاري شده ولي روي جعبه فقط نوشته آيپد و درستش هم همينه
                          در آخر... جعبه كاغذيه ؟؟؟؟ سمت راست دستش را ببينيد خم شده !!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

خدا کنه مک بوک رتینا 13 اینچی هم معرفی کنه. آیفون به نظر من همینی هست که عکس هاش منتشر شده. طرح تکراریه ولی باز بیاد ایران همه میخرن:دی
                            البته با این قیمت دلار...

نظر

یکی از کارمندان اپل وقت معرفی ایپد گفته بود فقط بخاطر اینکه خواستن متفاوت باشن گذاشتن new ipad اسمش رو الان هم ممکنه واسه منفاوت بودن یه اسم خاص غیر قابلپیینی بذارن

نظر

اگه ایفون نسل بعد تغییرات زیادی می داشت با توجه به سیاسیت نامگزاری اپل، حتما از new iphone برای نام گزاریش استفاده میکردن
                                ولی با توجه به اون سایه عدد 12 که بصورت 5 نشان داده شده میشه تا حدوده زیادی مطمئن شد که نام نسل بعدی hphone 5 خواهد بود
                                و نظر شخصی من اینه که استفاده از لفظ iphone 5 و باقی ماندن new iphone میتونه بیانگر این باشخ که ایفون مثل ایپد تغییرات سخت افزاری زیادی را تجربه نخواهد کرد
                                البته این صرفا عقیده شخصی من هست و میتونه اصلا اینطور نباشه

نظر

صبر کنید ..
                                X