اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نوشتن نامه به پیوندها

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشتن نامه به پیوندها

سلام خدمت دوستانه عزیز
    دوستان همونطوری که میدونید برادرا لطف کردن و ایتونز رو بستن و کار رو برای همه ی ما سخت کردن
    از اونجایی که این انجمن یکی از انجمن های تخصصی ایفون و مک هست ولی هرچی گشتم تاپیکی پیدا نکردم که حداقل بچه های انجمن دور هم جمع شده باشن و به اینا ایمیلی داده باشن
    دوستان بیاید باهم یکی بشیم براشون ایمیل بفرستیم
    میدونم که الان خیلیاتون میگید اینا که حرف مارو گوش نمیدون و......
    ولی حداقل از هیچی بهتره میفهمن که کاربرای IOS و MAC کم نیستن و شاید این ایمیل های شمارو ببین فرجی بشه تو کار و باز کنن ایتونز رو
    دوستانی که این تاپیک رو میبینن ازشون خواهش میکنم به این ادرس ایمیل بزنن و توضیح بدن
    و اگه دوست داشتن متن ایمیلشونم توی این تاپیک بذارن که بقیه ی یوسرام استفاده کنن

رسیدگی به گزارشات و شکایات: f ilter@dci.ir

دریافت و بهره گیری از نظرات

بچه ها اینو یادتون باشه که کسی دلش برای ما نسوخته ما خودمون باید یه کاری کنیم واسه خودمون
    چی ازین بهتر که باهم متحد بشیم

یه متن آماده کنید لطفاً

نظر

مرسی اقا پویا
      حقیقتش من انشای خوبی ندارم
      از دوستای عزیزم خواهش میکنم که یک متن اماده کنن
      بذاریم اول پشت

نظر

وای بخدا منم تو فکر بودم بعد گفتم حالا مدیران شاید حذف کنن
        متن نباید یکسان باشه!هرکی باید نگارشش یجور باشه با هدف یکسان!
        -----

نظر

با سلام به همه اساتيد
          يادمه كه دوستان واسه ارور ١٠٠٩ و نامه به اپل چه ها كه نگفتند و كل دُوَل استعماري رو به بدو بيراه ميگرفتند !!
          حالا ببينيم كسى جرات اعتراض به ف ي ل ترينگ داخلى و استفاده از اون الفاظ رو داره !!

Sent from NewiPad (Tapatalk)

نظر

نوشته اصلی توسط kavehm نمایش پست ها
            با سلام به همه اساتيد
            يادمه كه دوستان واسه ارور ١٠٠٩ و نامه به اپل چه ها كه نگفتند و كل دُوَل استعماري رو به بدو بيراه ميگرفتند !!
            حالا ببينيم كسى جرات اعتراض به ف ي ل ترينگ داخلى و استفاده از اون الفاظ رو داره !!

Sent from NewiPad (Tapatalk)
            مرسی دوسته عزیز بحث جرات نیست بحث اینه که الان مشکلی پیش اومده که همه ی کاربرا دارن از دستش زجر میکشن و صداشون به جای نمیرسه و ما باید یه جوری باهم هماهنگ باشیم مشکلایی که داریم رو بگیم بهشون
            اگه اپل تحریم میکرد جای تعجبی نبود ادم از این تعجب میکنه که خودمون داریم خودمونو تحریم میکنیم

نظر

هیچی نمیشه،چه دیدی،یهو دیدی انجمنو ............... میشناسید اینا رو که،ولی آورین به دوستمون.

نظر

نوشته اصلی توسط ReD_PLaNeT نمایش پست ها
                مرسی دوسته عزیز بحث جرات نیست بحث اینه که الان مشکلی پیش اومده که همه ی کاربرا دارن از دستش زجر میکشن و صداشون به جای نمیرسه و ما باید یه جوری باهم هماهنگ باشیم مشکلایی که داریم رو بگیم بهشون
                اگه اپل تحریم میکرد جای تعجبی نبود ادم از این تعجب میکنه که خودمون داریم خودمونو تحریم میکنیم
                شاید ایران این کاروکرده به نوعی اقدام مقابلانه ( تحریم امریکا ) که دیگه کسی از ما ایرانیها گوشی امریکایی نخریم.
                زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

بحث در این موارد خلاف قوانین انجمن می باشد!
                  ویرایش توسط Navidmac : https://i-phone.ir/forums/member/27367-navidmac در ساعت 23-08-2012, 07:05 PM

نظر

اقا نوید من اصلا حرف سیاسی نزدم توی این تایپیک
                    شمام یکی از اون چند هزار نفری هستی که همین مشکلو داری
                    اونجایی که میخوای ویرایش کنی ویرایش کن ولی تایپیکو نبند تا یوسرای دیگم حداقل بیان بخونن
                    اگه میشه 1 روز بذار باشه

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

من الا ن یه چیز بگم یا من بن میشم یا هر چیز دیگه ولی میگم دلم خنک شه
                      ۱ شما از این ۱۵۰۰ تا پستت ۵۰۰ تاش همینه
                      ۲شما دوست داری می ری چیز شکن می خری ولی من دوست دارم جایی که اصلا مشکلی نداره آزادانه بچرخم
                      ۳این بحث نه سیاسی نه راجب چیزشکن نه هیچ چیز خلاف دیگه می خوایم مودبانه یه نامه بدیم اپ استور که چیزی نداره باز بشه همین

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                        از کِی تا حالا مبارزه واسه حق خلاف و گناه شده؟
                        شما هر جا خواستی با هر چی خواستی مبارزه کن ولی اینجا نه !! اگر برای این انجمن مشکلی پیش بیاد شما به راحتی راهت رو کج میکنی میری جای دیگه (شک دارم حتی ذره ای متاسف بشی) و اون کسی که باید برای برگرداندن انجمن تلاش کنه ما هستیم .
                        نوشته اصلی توسط ReD_PLaNeT نمایش پست ها
                        اقا نوید من اصلا حرف سیاسی نزدم توی این تایپیک
                        شمام یکی از اون چند هزار نفری هستی که همین مشکلو داری
                        اونجایی که میخوای ویرایش کنی ویرایش کن ولی تایپیکو نبند تا یوسرای دیگم حداقل بیان بخونن
                        اگه میشه 1 روز بذار باشه
                        شما نمیتونید تضمین کنید باقی کاربران هم از این قاعده تبعیت کنن و طبق تجربه ما میدونیم که این راه به کدوم ترکستان است .

نظر

صبر کنید ..
                        X