اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آیفونمو دزدین

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آیفونمو دزدین

سلام یه هفته پیش گوشی آیفونمو دزدیدن خوشبختانه اطلاعات خاصی توش نبود هیچ برنامه ای هم توش نصب نیست . آیا از طریق مخابرات میتونن ردیابیش کنن ؟ باید کجا برم ؟

https://www.google.com/url?q=http://...YKqNyon-mYm7IQ

نظر

بله اگر بخوان ميشه...البته در صورتي كه شما كد IMEI گوشيتون رو داشته باشين...من يه بار اين مراحل رو رفتم پيدا نشد ولي خيلي ها پيدا ميكنن ، اول شكايت به كلانتري بعد ميفرستن دادگاه قاضي دستور بده بعد هم مراحل اداري و اين حرفا
      شما اگر برنامه Find my iphone رو نصب داشتين ديگه نيازي به اين دردسرا نبود خودتون از سايت اي كود پيداش ميكردين

نظر

نه اینطوری هم که میگین Find my iPhone همیشه جوابگو و چز مطمئنی نیست. تو یه پست دیگه هم گفتم رو گوشی 4S من که دو ماه پیش جلو چشم دزدینش ، find my iPhone نصب بود و اکانتم هم روش فعال بود. بعد دو ماهه نه find my iPhone جواب داده نه کلانتری نه دادگاه تا اینکه یه آیفون دیگه خریدم چون Find my iPhone با ریستور از بی میره و هیچ کارآیی نداره
        در کل مونده این یارو دزده اطلاعات موبایلش چقدر باشه که به وایرلس و سیم کارت خودش و ... رو وصل نکنه
        وگرنه HTC دوست دخترمو ماه پیش دزدیده بودن طرف ناشی بود سیم کارت دایمیشو انداخته بود در عرض یه هفته خونشونو پیدا کردیم و طرف ددزه کلی با التماس و رضایت خواستن با پای خودش اورد کلانتری
        ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 20-07-2012, 06:22 PM

نظر

درسته که میگن آیفون رو نمی تونن ردیابی کنن . چون من از چند نفر دیگه هم شنیدم که شکایت کردن ولی نتونستن آیفون دزده شدشون رو پیدا کنن
          آیا میشه از طرف خود اپل اقدامی کرد ؟

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
            درسته که میگن آیفون رو نمی تونن ردیابی کنن . چون من از چند نفر دیگه هم شنیدم که شکایت کردن ولی نتونستن آیفون دزده شدشون رو پیدا کنن
            آیا میشه از طرف خود اپل اقدامی کرد ؟
            طرف خود اپل خير

ولي دوست منم چند روز پيش ايفنش دزديدن نامه براي همراه اول و ايرانسل گرفت

نظر

آیا تا حالا کسی از طریق شکایت آیفونشو پیدا کرده ؟ معمولا چقدر طول میکشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط eliteron05 نمایش پست ها
                آیا تا حالا کسی از طریق شکایت آیفونشو پیدا کرده ؟ معمولا چقدر طول میکشه ؟
                دوست عزیزم وقتی یه گوشی دزدیده می شه دیگه هیچ فرقی نمیکنه گوشی آیفون باشه با هر برند دیگه گوشی دیگه رفته و واسه کلانتری هم فرقی نمیکنه چه مدل گوشی دزدیده شده تنها ۲ راه برای پیدا کردن گوشی هست یکی این که آقا دزده سیم کارت بندازه رو گوشی! و اون یکی دادن رشوه به ماموران اداره و یا پیدا کردن یه پارت توی اداره!
                محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

با تشکر

نظر

امکان تغییر imei در آیفون وجود داره؟!
                  سایر برندها که راحت عوض میشن!

نظر

صبر کنید ..
                  X