اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نسل بعدی آیفون با قابلیت پشتیبانی از پردازنده 4 هسته ایی؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسل بعدی آیفون با قابلیت پشتیبانی از پردازنده 4 هسته ایی؟

نسل بعدی آیفون با قابلیت پشتیبانی از پردازنده 4 هسته ایی؟!

با توجه به گزارش کوتاه از DigiTimes ، شایعه شده که اپل در آیفون نسل آینده از پردازنده های چهار هسته ای استفاده خواهد کرد.

این سایت می گوید درصورتی که این پردازنده در نسل بعدی آیفون استفاده بشود رقابت برای گوشی های چهار هسته ای در سه ماهه چهارم سال 2012 با HTC، سامسونگ، ال جی، و دیگر دستگاه ها با پردازنده های قدرتمند گرم خواهد شد .

همچنین انتظار می رود تا اپل از Exynos 4 quad-core processor سامسونگ ، در آیفون نسل آینده خود استفاده بکند.

انتظار میرود که اپل برای نسل بعد آیپد نیز از پردازنده های 4 هسته ایی استفاده بکند ، و البته این احتمال هم هست که اپل همچون گذشته پردازنده خودش رو از لحاظ گرافیک بهبود بده و عرضه بکنه(A5X ).

بنابراین هنوز دقیقاً مشخص نیست که اپل چه برنامه ایی برای نسل آینده آیفون خود خواهد داشت.

تا اونجایی که سابقه نشون داده اپل دنبال اعداد و ارقام نبوده فقط به فکر بازده بهتر قطعات روی محصولاتش هست. ولی باید صبر کرد و دید آیا با ورود یک مدیر جدید این سیاست تغییر میکنه یا خیر.

نظر

ادامه ی سیاست جای خود
      ولی اگر شما در بازاری کار بکنید که همه ی فروشندگان از خانواده محصول خاصی استفاده بکنند و بازار رو به اون سو ببرن ، شما هم مجبور میشید از اون خانواده محصول استفاده کنید تا بازار خودتون رو خراب نکنید .
      ولی اپل شرکتی هست که خیلی شایعات در رابطه اش درست در نیومده .
      باید صبر کرد

نظر

استفاده از پردازنده سامسونگ که محاله

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2
          استفاده از پردازنده سامسونگ که محاله
          چرا محال باشه؟! جنگ و دعوا های دادگاهشون یک طرف هست ولی هنوز که هنوزه سامسونگ یک شریک مهم اپل برای تامین قطعاتش هست البته اپل سعی کرده سال به سال از وابستگی اش به ساسونگ کم کنه ولی هنوز رابطه دارن باهم

Sent from my iPhone using Forum Runner

نظر

نوشته اصلی توسط hamid_r نمایش پست ها
            چرا محال باشه؟! جنگ و دعوا های دادگاهشون یک طرف هست ولی هنوز که هنوزه سامسونگ یک شریک مهم اپل برای تامین قطعاتش هست البته اپل سعی کرده سال به سال از وابستگی اش به ساسونگ کم کنه ولی هنوز رابطه دارن باهم

sent from my iphone using forum runner
            اپل طرح و ایده رو به سامسونگ میده و سامسونگ براش میسازه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
              اپل طرح و ایده رو به سامسونگ میده و سامسونگ براش میسازه
              خب بهش میگن در این حالت made by samsung دیگه.....نمیگن made by apple که

نظر

خیال همتون رو راجت کنم سامسونگ فقط و فقط کپی میکنه و از نظر من این کار از مرده خوری هم بدتره.من که حتی نمیتونم به اندروید دست بزنم.شما ببینید گوگل و سامسونگ و نوکیا و بعضی گوشیهای ال جی اندروید دارن ولی اپل با همون آی او اسش داره متهاست که با این چهار تا برند پفکی میجنگه و همیشه هم پیروز بوده.زنده باد اپل.لا اله الا الاپل.یا اپل گفتیم و عشق آغاز شد!

نظر

نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
                  خیال همتون رو راجت کنم سامسونگ فقط و فقط کپی میکنه و از نظر من این کار از مرده خوری هم بدتره.من که حتی نمیتونم به اندروید دست بزنم.شما ببینید گوگل و سامسونگ و نوکیا و بعضی گوشیهای ال جی اندروید دارن ولی اپل با همون آی او اسش داره متهاست که با این چهار تا برند پفکی میجنگه و همیشه هم پیروز بوده.زنده باد اپل.لا اله الا الاپل.یا اپل گفتیم و عشق آغاز شد!
                  خیالمون راحت که هست.....

ولی اینجا صحبت از تولید پردازنده ایفون بعدی برای اپل توسط سامسونگ هست نه کپی کاری و این چیزها....ربطی به موضوع تاپیک نداشت اخه هر نکته جایی و هر سخن مکانی دارد.

نظر

بالاخره معلوم نشدنسل بعدی آیفون کی معرفی میشه؟

نظر

نوشته اصلی توسط poorya0014 نمایش پست ها
                      حرق هاتون تقریبا درست اما این چیه تروخدا
                      بابا کوتاه بیا

نظر

نوشته اصلی توسط shams نمایش پست ها
                        بالاخره معلوم نشدنسل بعدی آیفون کی معرفی میشه؟
                        معلومه خوب :d
                        اکتبر معرفی میشه

نظر

با توجه به این که new ipad دارای cpu دو هسته ای هست احتمالش زیر 1 درصد که cpu ایفون 4 هسته ای بشه .

نظر

اپل تغیرات زیادی رو تو هر سری از گوشی هاش میده معلوم نیست میخواد چیکار کنه !

نظر

بابا شك نكنين همون سي پي يو ايپد ٣ هست هيچوقت نمياد واسه يه نسل ٢ تا cpu طراحي كنه هم خرجش هم هماهنگ كردن قطعات با اين cpu سخت ميشه

نظر

صبر کنید ..
                              X