اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تابحال شده برنامه رو خریده باشین ولی بهد از خریدن شما تخفیف یا رایگان شده باشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تابحال شده برنامه رو خریده باشین ولی بهد از خریدن شما تخفیف یا رایگان شده باشه؟

من که iDevice هام رو جیلبرک نکردم برای همین برنامه هارو به صورت پولی از اپ استور خریداری میکنم حتی برای مک بوکم.
    این کار که بعد از خریدن یک بازی یا یک برنامه چند روز بعدش تخفیف بخوره و یا رایگان شده باشه خیلی سرم اومده!
    مثلا یه بار من بازیه Modern Combat: Domination رو برای مک به قیمت ۱۳ دلار خریدم که فرداش متوجه شدم که به دلیل یه مناسبت خاص دقیق یادم نیست چه مناسبتی شده ۳ دلار که واقعا دیونه شده بودم.
    این یکی از خاطرات من بود.
    از شما هم می خوام خاطرات خودتون رو در مورد این موضوع اینجا بیان کنین!

با تشکر از همتون منتظر خاطراتتون هستم

من Infinity Blade I رو ۴.۹۹ دادم چند رو بعدش دیدم که تو Top Charts اوله بعد دیدم بلهههههه شده بود ۹۹ سنت
    یه بارم EPOCH رو گرفتم دقیقاً سه ساعت بعدش کلاً Free شد

نظر

من یه آنتی ویروس netquin برای گوشی اندرویدیم خریدم
      بعد اومدم نگاه کردم رایگان شده بود

نظر

منم real racing یا ۶ دلار یا ۷ دلار خریدم یه هفته بعدشم ۹۹ سنت شد جالب اینجاسم که ۳-۴ بار بازی کردم کلا :d

نظر

تاپاتالك خريدم ٢.٩٩ فرداش شد ٩٩ سنت

نظر

منم بازی Spy mouse HD رو خریدم قبلا و الان رایگان شده !

نظر

وایییییییییییییییییییییی
              mc3 شده ۹۹ سنت !!!!!!!!!!!!
              6 دلارم از این ضرررررررررررر
              ویرایش توسط Mohiwoods : https://i-phone.ir/forums/member/81151-mohiwoods در ساعت 22-06-2012, 06:00 PM

نظر

من ولی هر وقت میخوام یک برنامه بخرم همیشه تو تخفیف میگیرم ( تو سایت َAppShopper نگاه میکنم )
                بعضی بازی ها رو هم با توجه به دولوپر و تاریخ عرضه همون اوایل میخرم ، مثلا چند روز پیش NOVA 3 و مکس پین رو به قیمت مجموع 10$ خریدم و مطمئنم که تا چند وقت دیگه تغییر نخواهند کرد. مثلا مادرن کامبت 3 چند وقت پیش 1$ شد و الان هم 1$ هست ولی اصلا دلم نمیسوزه چون همون اوایل خریدم و تا 4 5 ماه حالشو بردم همین مساله درباره ی Infinity Blade II هم صدفق میکنه و هر وقت Infinity Blade Dungeons هم بیاد همون اول میخرمش

دیروز LostWind رو که میخواستم بگیرم ، مجانی شد و سریع دانلود کردم ، یا مثلا فیفا برای آیپد و آیفون رو مجموع 2 $ خریدم در حالی که الان مجموع 15$ میشوند
                البته بد ترین ضرری که تا حالا کردم سر ShadowGun بود که فکر کنم 7 یا 8 $ بود اون اوایل ، منم جوگیر شدم برای آیپد 1 خریدم ولی یلی کرش کرد ، دیگه بازی نکردم و دیدم که 1 ماه بعد قیمتش 1 روز 1$ شد و بعدش 4 $ موند تا الان . واقعا به خرید اون اوایل نمیارزید ( البته بعد تو 4 اس خیلی خوب بازی کردم و حال داد) به همین دلیل من بازی جدید MadFinger که اسمش رو یادم رفته ( درباره ی زامبی هست ) رو 1 2 ماه صبر میکنم و بعد میخرم
                ویرایش توسط Khashayar jan : https://i-phone.ir/forums/member/23985-khashayar-jan در ساعت 22-06-2012, 06:01 PM

نظر

اگه الان يه برنامه كه مجاني شده رو بگيريم وقتي پولي بشه و اپديتش بياد بايد پول بديم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط xavier نمایش پست ها
                    اگه الان يه برنامه كه مجاني شده رو بگيريم وقتي پولي بشه و اپديتش بياد بايد پول بديم؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD
                    نخير.

نظر

وایه چی میخرید خوب وقتی میتونید رایگاه دانلود کنید؟

نظر

سلام ...
                        من اين فيلمها زياد سرم اومده ...
                        بهترين راه اينه كه برنامه app price drops رو از اپل استور دانلود كنيد و از تخفيف ها لذت ببريد .
                        در ضمن لحظه به لحظه اپديت ميشه ....
                        من كه راضيم ...

نظر

نوشته اصلی توسط shayanjojo نمایش پست ها
                          وایه چی میخرید خوب وقتی میتونید رایگاه دانلود کنید؟
                          بعضی از دوستان مثل خودم جیلبریک نمیکنیم یعنی به دردسراش و کاهش سرعتش نمی ارزه
                          ولی بعضی وقتا خودمم میمونم که جیلبریک کنم یا نه؟؟
                          :d:d

نظر

منکه تا اونجایی که بشه از برنامه های کرک شده استفاده میکنم اگه برنامه ای پیداش که ارزشش رو داشت وکرک شدش نبود اونو میخرم

نظر

پریروز تاپاتالك رو خریدم 99 سنت الان شده 4.99 دلار
                              بسیار به خودم بالیدم

نظر

صبر کنید ..
                              X