اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آینده اپل و iOS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط solaria نمایش پست ها
    در ضمن شما يه پرت hdmi در اختيار داريد ميتونيد سرفيس رو به تلويزيون 46 اينچتون متصل كنيد و با keyboard و Mouse هر جا كه باشيد همه ي كارهاي حرفه ايتون رو انجام بديد و حتي بدون موس و كيبرد شما يه قلم با 600dpi در اختيار داريد كه كار wacom رو براتون انجام ميده. اگه نرم افزار گارفيكي حرفه اي كار كرده باشيد ميفهميد كه اين يعني چي.
    يه wacom تصويري روي يه تلويزيون 40 يا 50 اينچ فوق العاده است
    تورت HDMI واقاً کارامد هستش. نمیدونم چرا اپل ایپد جدید رو از داشتن همچین امکانی محروم کرده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
      تورت HDMI واقاً کارامد هستش. نمیدونم چرا اپل ایپد جدید رو از داشتن همچین امکانی محروم کرده.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      متاسفانه اپل الان سیاست هاش رو براساس حداکثر سود تنظیم میکنه
      مثلا هیچ دلیلی برای ارائه نشدن سیری روی 4 نیست الا فروش بیشتر 4s
      کسی میتونه این حرف من رو رد کنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
        متاسفانه اپل الان سیاست هاش رو براساس حداکثر سود تنظیم میکنه
        مثلا هیچ دلیلی برای ارائه نشدن سیری روی 4 نیست الا فروش بیشتر 4s
        کسی میتونه این حرف من رو رد کنه؟
        اولا كه همه ي شركت ها بر اساس حداكثر سود تنظيم ميشوند وگرنه الان ويندوز ٨ رو حداقل رو لوميا ٩٠٠ ميديديم
        ثانيا s در 4S فقط براي سيري هست
        اگه براي آيفون ٤ هم سيري ميومد كه آيفون ٤اس خيلي چيز خاصي نداشت !

نظر

نوشته اصلی توسط Khashayar jan نمایش پست ها
          اولا كه همه ي شركت ها بر اساس حداكثر سود تنظيم ميشوند وگرنه الان ويندوز ٨ رو حداقل رو لوميا ٩٠٠ ميديديم
          ثانيا s در 4S فقط براي سيري هست
          اگه براي آيفون ٤ هم سيري ميومد كه آيفون ٤اس خيلي چيز خاصي نداشت !
          بله قبول دارم همه شرکت ها دنبال سود هستن
          اما تو این مساله واقعا اپل داره دیگه خیلی اقتصادی فکر میکنه
          جالبه شما خودتونم حرف بنده رو زدین
          اگه سیری که یه سیستم نرم افزاریه رو واسه ۴ هم میداد فروش 4s کم میشد
          خب این یعنی اقتصادگرایی صرف

نظر

نوشته اصلی توسط dandelion نمایش پست ها
            بله قبول دارم همه شرکت ها دنبال سود هستن
            اما تو این مساله واقعا اپل داره دیگه خیلی اقتصادی فکر میکنه
            جالبه شما خودتونم حرف بنده رو زدین
            اگه سیری که یه سیستم نرم افزاریه رو واسه ۴ هم میداد فروش 4s کم میشد
            خب این یعنی اقتصادگرایی صرف
            و البته اکثر حقوق کاربر (دسترسی به فایل سیستم و سورس کد) رو نادیده میگیره. خیلی باعث سقوط میشه این سیاست ها. چون اصولا وقتی بیاد این دسترسی ها رو آزاد کنه بدون وجود اپل هم پیشرفت میکنه

نظر

اپل باید یه تغییری هم تو شکل و قیافه گوشی بده به نظر من..
              الان شما گالاکسی اس رو با s2 با s3 مقایسه کنید میبینید هر سه تا هم قیافشون فرق دارد هم سیستم عامل هاشون که این خودش به نظرم باعث پیشرفته اما اپل خیلی کند عمل میکنه و همونطور که قبلا گفتم با احتیاط عمرا تو نسل بعدی ایفونش پردازنده رو 4 هسته ای کنه قطعا از a5x استفاده میکنه ios6 هم که چنگی به دل نزد حاضر نیست نمایشگرش رو هم بزرگ کنه از اون ورم طبق شایعات و عکس های منتشر شده بازم طراحی بدنه مثله 4 میمونه با تغییرات کوچیک اقلا 3gs و 4 کلی تفاوت داشت باید منتظر موند و نسل بعد رو دید..

نظر

به نظر من تیم کوک با ارائه دادن آیفون 5 لیاقت خودش رو نشون میده.

نظر

به نظرم وين فون هم برا اندرويد وهم برا اپل بسيار خطرناكه
                  ازمن گفتن من خودم ايفون دارم ولي منتظر ايفون بعدي ميمونم اگه خوب بود كه فقط خودش
                  وگرنه ميرم سراغ ويندوز فون 8

نظر

بابا یکم دندون رو جیگر بزارین. اپل امسال یه نسل ایپد و ایفون جدید معرفی میکنه. دلیلی نداره که عجله بکنیم. به نظر من هر چقدر هم که اندروید یا هر سیستم عاملی به هیچ عنوان راحتی کار با ios رو ندارن. باور کنین من هنوز بلد نیستم ویندوز رو کامپیوترم نصب کنم. ولی با ایپدم همه کاری بلدم بکنم. چون ایپد خراب نمیشه. همه جی رو امتحان میکنم بعد راحت ریستور میکنم. همیشه هم با اپدیت های اپل حال میکنم. در حالی که اگر یه ذره تو pc اشتباه کنم تا حرفه ای نباشم نمیتونم درستش کنم. من دنبال امنیت و راحتیم. چیزی که ایچ کدوم از سیستم عامل های دیگه به من نمیده. فکر کنم اپل هم برا ی همین رابط کاربریش بازار رو گرفت. عوض نشدن ظاهر که دلیل بر شکست نیست. ببینین اپل iphone 4 رو که داد و ایپد ۲ رو، سال بعد اپدیتش کرد. در حالی که تو همون سال ios 5 انقلابی بود حالا نوبت ایفون و ایپده که انقلابی باشه و ios باید صبر کنه. این از یه لحاظ به نفع کاربره و از همه لحاظ به نفع کمپانی. چون کاربر همیشه یه انگیزه برای خرید داره و کمپانی هم با محصولای انقلابی از بازار عقب نمیفته و با اپدیت ها کاربرا رو به دنبالش میکشونه. فکرشو بکنین اگه اپل همه چی رو یهو با هم اپدیت خیلی خوبی بکنه قطعاً بعد از یه مدت دستش بسته میشه چون هر چی پیش میریم هم انتظارات بالا میره هم کار سخت میشه. اپل باید اروم اروم ارائه کنه تا کاربرا همیشه راضی باشن.

نظر

صبر کنید ..
                    X