اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپل استور و منع ايرانيان از خريد

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

واقعا اینقدر که طرفدار و فن اپل با همه مشکلات در ایران هست توی خیلی کشور ها خیلی کمتر هست و واقعا حیفه مردم از طرف اپل تحریم باشن

نظر

به نظر منم فروشنده خیلی تند رفته !
      تحریم ایران یه چیز سیاسی هست بین دولتمردان 2 کشور که بلاش افتاده به جون مردم !
      فکر کنم فروشنده فکر کرده جنگه که بهشون چیزی نفروخته

نظر

دوستان چرا الکی انقدر خودتون رو ناراحت میکنید؟ خوب اگر اپل به قوانین احترام نزاره که نمیشه !!! خوب اونم معذرت خواهی کرد دیگه نباید که انقدر مشکلات رو گنده تر کنید مگه ما تو تحریم نیستیم ؟؟؟

نظر

من به شخصه فکر می کنم مشکل یه چیز دیگست چون طرف سیتیزن آمریکاست و اصلیتش ایرانی اگر این طور با شه باید شهردار بورلی هیلز هم که یه فرد ایرانی آمریکایی هست دچار مشکل بشه و هیچ ربطی به قوانین آمریکا نداره

نظر

شایدم فروشنده ازین صهیونیستای نژاد پرست بوده
            چون این دسته به صورت اساسی با ایرانیا مشکل دارن...(قضیه خشایار شاه و همسر یهودیشو که شنیدین...)
            شنیدم قبل از انقلاب یه دانشجوی ایرانی را که توی ایتالیا با دوستاش رفته بوده وقتی گارسون رستوران فهمیده بوده که این ایرانیا انداخته بودن بیرون و گفته بودن ورود سگ و ایرانی به این رستوران ممنوعه!!!!

نظر

I used to work at an Apple store in Australia and we were told the same about refusing to trade with citizens of Iran, Syria, North Korea. Of course common sense with normal customers should prevail, I've sold iPhones to hundreds of foreigners who are taking them back to their country to use them, I couldn't care less about where they were from, as long as the product would work for them.
              Where this policy comes into effect is with businesses. I have refused trade before with a company as they wanted to take unlocked iPhones and iPads from Australia to Iran to give to their Iranian colleagues. This was a one off situation where Apple's trade rules were relevant.
              این هم یکی توی 9to5mac نوشته....هی...
              واقعا اعصاب خرد کن هست این موضوع...

همین طور که داره پیش میره از تبلت های شرکت مایکروسافت داره بیش تر خوشم میاد ناخودآگاه.

نظر

نوشته اصلی توسط a111 نمایش پست ها
                دمه اپل استور گرم تا باز شود چشمهای کور
                شما الان در چه مورد اين حرفو ميزني ؟ بعني خوب كرده اين كارو كرده ؟

نظر

از همتون خواهش میکنم به تبم کوک ایمیل بزنین و موضوع رو بهش بگین و انتقاد کنین (من که دارم ایمیلمو مینویسم)

نظر

اين خبر الان روي صفحه اول ياهو هم درج شده!

نظر

نوشته اصلی توسط amir.hajisalimi نمایش پست ها
                      اين خبر الان روي صفحه اول ياهو هم درج شده!
                      کوش چرا من نمیبینم ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
                        کوش چرا من نمیبینم ؟؟
                        Iranian-American woman says Apple refused to sell her an iPad | The Sideshow - Yahoo! News

نظر

فروشگاه و فروشنده ای که اینقدر شعور و ارزش برای مشتریش قایل نباشه اصلا ارزش بحث نداره. حالا چه فرقی میکنه مشتری کجایی باشه یا چه شرکتی باشه. کاری به راست یا دروغش ندارم ولی از شرکت بزرگی مثل اپل واقعا این بچه بازیا بعیده.. با نفروختن یا بیرون انداختن یک ایرانی اورانیوم با غلظت 20% میشه 2%؟
                          واقعا اپل الان اونقدر حرفی برای گفتن نداره. چون شرکت های دیگه واقعا خوب دارن رقابت میکنن. از جمله همین مایکروسافت و من واقعا خوشحالم . احساس میکنم خیلی راحت میشه نبود اپل رو تحمل کرد.
                          اهانت به یک ایرانی یعنی توهین به کل ایران.

نظر

خب معلومه کار درستی کردن الان یه اسرائیلی بیاد بخواد یه نون بخره میبرنش........ بعد ما بریم اونجا صفا کنیم رابطه باید 2 نفره باشه اونام حق دارن خب شاید اون فروشنده با اون سه تا کوهنورد نصبت داشته

نظر

واقعا متاسفم

اما آمریکا همیشه اعلام کرده تحریم برای مردم ایران نیست؟!!!!!!

نظر

صبر کنید ..
                              X