اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

SignalRefresh قول میدهد که قدرت سیگنال دریافتی آیفون شما را بالا ببرد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• SignalRefresh قول میدهد که قدرت سیگنال دریافتی آیفون شما را بالا ببرد

آیا شما هم برای دریافت سیگنال مناسب و با کیفیت روی آیفون خود مبارزه می کنید؟

اگر شما از اون دسته از افرادی هستسد که آیفونتون رو با آخرین ورژن Absinthe جیلبریک کردید شاید بخت باهاتون یار باشه. SignalRefresh یه توویک جدید برای آیفون هستش که با قیمت $0.99 منتشر شده و این قول رو داده که قدرت دریافت سیگنال آیفون شما رو چندین برابر افزایش و بالا ترین کیفیت ممکن رو برای voice و data به شما ارائه بده.
    درحالی که شما با آیفونتون به اطراف حرکت میکنید دستگاه شما درحال تبادل سیگنال با دکل های اطرافتون هست و این تلاش رو داره که بهترین سیگنال ممکن رو برای شما فراهم کنه و شما مطمئن هستید که همه تماس ها و پیام ها تون رو دریافت میکنید.

و اما مشکل کجاست ؟

گاهی اوقات آیفون شما نمیتونه این کار رو به خوبی انجام بده و به نزدیک ترین دکل مخابراتی وصل شه.
    اینجاست که SignalRefresh به کمک شما میاد و اتصال شما به دکل رو تسهیل و اونو برای اتصال دوباره به نزدیک ترین دکل قدرتمند میکنه. شما میتوانید این کار رو با ریبوت کردن و یا رفتن به حالت پرواز (airplane mode) و خارج شدن از این حالت انجام دهید اما SignalRefresh کل این پروسه را سریعتر و آسانتر انجام میدهد.
    ممکنه که شما در این امر مشکوک باشید ولی طبق آماری که از استفاده کنندگان این برنامه به دست آمده در واقع SignalRefresh کارش رو به خوبی هرچه تمام تر انجام میده.
    یکی از استفاده کنندگان این توییک گفته که:" SignalRefresh دقیقا همون کاری رو انجام داد که ازش انتظار میرفت و واقعا معرکست"

وقتی که شما این برنامه رو روی آیفونتون نصب میکنید آیکون مربوط به برنامه رو روی Home Screen میبینید. تنها کاری که شما باید انجام بدید اینه که وقتی دیدید که سیگنال دریافتی ضعیفه اونو اجرا کنید و بقیه کار هارو بذارید به عهده اون.

این تویک $0.99 رو میتونید از سورس BigBoss در Cydia دریافت کنید.

دوستانی که از این توویک استفاده کردند نظراتشون رو با ما در میان بگذارند.

منبع :

با این توییک میشه مشکل No Service بعد از مدت زمان نسبتا زیاد بی آنتنی رو حل کرد که در حال حاضر تنها راهش ریستارت گوشی هست؟

نظر

هنوز که نیومده تو سیدیا ، من روزی ۵ یا ۶ بار سیدیام رو ریفرش میکنم

نظر

ببخشید ورژن 2.0.1 یا 2.0.2؟ (منظورم نسخه absinthe)

نظر

اگر اشتباه نکنم تو سیدیا اسمش Signal Booster هست

نظر

نوشته اصلی توسط STala نمایش پست ها
            هنوز که نیومده تو سیدیا ، من روزی ۵ یا ۶ بار سیدیام رو ریفرش میکنم
            من خودم iOS ندارم ولی تو متن خبر اگه دقت کنید نوشته سورس BigBoss. چک کردید ؟

نوشته اصلی توسط Ipooya نمایش پست ها
            ببخشید ورژن 2.0.1 یا 2.0.2؟ (منظورم نسخه absinthe)
            این خبر همین امروز منتشر شده و استفاده از این برنامه از ورژن 2.0 Absinthe به بعد امکان پذیر هست

نظر

دوستان من که پیداش نمی کنم تو هیچ کدوم از سورس های سیدیا

نظر

نوشته اصلی توسط mamad-mac نمایش پست ها
                من خودم ios ندارم ولی تو متن خبر اگه دقت کنید نوشته سورس bigboss. چک کردید ؟

این خبر همین امروز منتشر شده و استفاده از این برنامه از ورژن 2.0 absinthe به بعد امکان پذیر هست
                بله ، وقتی سیدیا رو ریفرش کنید ، یعنی تمامی سورس ها رو اپدیت کرده اید

نظر

SignalBooster است اسمش توی سیدیا

نظر

همچین برنامه ایی پیدا نشد!

نظر

برای آیپدم به درد می خوره؟

نظر

اسم برنامه signal booster هست اما جالبه وقتی وارد برنامه میشه و در قسمت اسکرین شات های برنامه نوشته ، signal refresh

من خریدم برنامش رو تست کنم خبر میدم ؛)

نظر

کرک شدش تو سورسی نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط stala نمایش پست ها
                            اسم برنامه signal booster هست اما جالبه وقتی وارد برنامه میشه و در قسمت اسکرین شات های برنامه نوشته ، signal refresh

من خریدم برنامش رو تست کنم خبر میدم ؛)
                            امکانش هست برا ما هم بخری با هم حساب کنیم؟

نظر

صبر کنید ..
                            X