اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

سوال : شیر کردن تصویر ای دیوایس روی تلوزیون به وسیله دانگل wi-fi

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سوال : شیر کردن تصویر ای دیوایس روی تلوزیون به وسیله دانگل wi-fi

سلام

دوستان عزیز میخواستم بدونم چجوری میشه صفحه نمایش ای دیوایسمو روی تلوزیون به وسیله دانگل WI-FI شیر کنم .
    تلوزیونم سامسونگ سری ۷ و یه دانگل WI-FI هم داره ولی دانگل پسورد داره و اصلاً جایی توی کاتالوگ رمزشو ننوشته فقط روی خود دانگل یه جا نوشته Pin که اصلاً به عنوان پسورد قبول نمیکنه .
    ولی با گوشی های سامسونگ براحتی وصل میشه البته از طریق All Share خود سامسونگ که هم تو TV هست هم توی گوشی گلکسی
    اینم عکس دستگاه :

شما ابتدا باید یک دستگاه اپل تی وی خریداری کنید

نظر

من ایفون و ipad دارم با این دو تا نمیشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط pouria_63 نمایش پست ها
        من ایفون و ipad دارم با این دو تا نمیشه ؟
        برای اینکه تصاویر صفحه این دستگاه ها رو روی تلویزیون ببینید نیاز به یک اپل تی وی دارید با قیمت ۹۹ دلار
        که تصاویر آی دیوایس رو استریم میکنه
        از طریق وای فای

نظر

شما برنامه i media share رو روی آیفونتون نصب کنید، دقیقا مثل allshare گوشی های سامسونگ عمل میکنه و میتونید هرچی توگوشیتون دارید رو روی تلیویزیون مشاهده کنید...

نظر

یک سوال خارج از موضوع شما دانگل رو خریدی دیگه ( یعنی تو جعبه تلویزیون که نبوده ) ؟ اگه اره قیمتش چند هست؟ و از کجا من خیلی تو نمایندگی های سامسونگ گشتم نداشتن ( خیلیاشونم نمیدونستن چیه!)

نظر

تو منوال سامسونگ سری 6 نوشته که دانگل سامسونگ فقط برای محصولات خود سامسونگ ساپورت میشه. اما امیدوارم بشه برا آیفون هم راهی پیدا کرد.
              .There is no knowledge that is not power

نظر

منم همين مشكلو داشتم با گوشي one x راحت تصويرو شير ميكردم اما با ايفون و ايپد نميشد
                مجبور شدم apple tv بگيرم
                ايفون فقط با اپل تي وي بدون نياز به برنامه شير ميكنه
                ویرایش توسط Posiedon : https://i-phone.ir/forums/member/22852-posiedon در ساعت 16-05-2012, 01:37 PM

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                  یک سوال خارج از موضوع شما دانگل رو خریدی دیگه ( یعنی تو جعبه تلویزیون که نبوده ) ؟ اگه اره قیمتش چند هست؟ و از کجا من خیلی تو نمایندگی های سامسونگ گشتم نداشتن ( خیلیاشونم نمیدونستن چیه!)
                  من دانگلش رو از نمايندگي هاي جمهوري خريدم
                  بگرديد پيدا ميشه
                  حدود ٨٠ تا صد تومنه
                  با همه جور گوشي و لبتاپي هم كار ميكنه...

نظر

صبر کنید ..
                  X