اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

از iOS 6 چه می خواهید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

تو ios 5 قابلیت پاک کردن موزیک ها و تماس ها رو اضافه کرد اگه تو ۶ پاک کردن عکس ها رو اضافه کنه عالی میشه.
    باید یه فکری هم بابت دکمه هوم بکنه یه چیزی مثل zephyr

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

siri یه عضو سیستم بشه(یعنی روی کل دیوایسا فعال شه)

نظر

نوشته اصلی توسط alimilad نمایش پست ها
        تو ios 5 قابلیت پاک کردن موزیک ها و تماس ها رو اضافه کرد اگه تو ۶ پاک کردن عکس ها رو اضافه کنه عالی میشه.
        باید یه فکری هم بابت دکمه هوم بکنه یه چیزی مثل zephyr

sent from my iphone using tapatalk
        عكسها كه پاك ميشه مشكلي نداره

نظر

منظورم عکسایی که با ایتونز میریزیم تو گوشی نه عکسایی که با دوربین گوشی میگیریم

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

توقع من اينه كه به طور كلي نياز به جيلبريك را كمرنگ كنه...
            به طور مثال:
            1- دليوري.
            2- اضافه كردن برنامه اي مشابه Activator كه بدون اون تقريبا من يكي كه فلج مي شم.
            3- توييك هايي كه واقعا به درد بخور هستند ولي نمي دونم چرا اپل زيربارشون نميره...

نظر

نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
              توقع من اينه كه به طور كلي نياز به جيلبريك را كمرنگ كنه...
              به طور مثال:
              1- دليوري.
              2- اضافه كردن برنامه اي مشابه activator كه بدون اون تقريبا من يكي كه فلج مي شم.
              3- توييك هايي كه واقعا به درد بخور هستند ولي نمي دونم چرا اپل زيربارشون نميره...
              این توقعاتی که شما داری ، کاملا از سیاست های ِ اپل به دوره ...
              مطمین باشید اپل نمیاد به خاطر ِ جیلبریک نکردن دیوایس ها ، این قابلیت ها رو اضافه کنه !
              انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط AlvliN نمایش پست ها
                این توقعاتی که شما داری ، کاملا از سیاست های ِ اپل به دوره ...
                مطمین باشید اپل نمیاد به خاطر ِ جیلبریک نکردن دیوایس ها ، این قابلیت ها رو اضافه کنه !
                همون ديگه جاي سوال همينجاست كه چرا بايد از سياست هاش به دور باشه؟!
                اضافه كردن امكانات چه ايرادي داره؟
                مثلا در Call Resent ها چرا در iOS5 به بعد اومد اجازه داد كه تك به تك هم بتونيم كال ليست ها را حذف كنيم؟
                خب اينم مي تونست جزو سياست هاش باشه كه نياره، ولي اورد...
                يا مثلا چه ايرادي داره كه امكاناتي را كه بايت اس ام اس مي ده به يوزر اون هم اجرا كنه؟ و يا مثلا اين توييك جديد كه دوستان زحمت معرفيش رو كشيدند؟ SwipSelection كه استفاده از كيبرد و مكان نما را راحت مي كرد؟!
                اينها باعث ميشه كه يوزرها بيشتر به سمت iOS بيان و ازش لذت ببرند.
                البته اين نمونه بود كه ميشه چندين مورد اينچنيني مثال آورد...

نظر

اپل زیادی به کپی رایت احترام میزاره! حداقل یکم ا وابستگی به آیتونز کم کنه ؛ که بشه راحت روی هر سیستمی برنامه ها و موزیک و ... رو مدیریت کرد؛ این کمترین توقع دارندگان آیفون و آیپاد و آیپد هست!

نظر

اضافخ کردن حداقل امکانات خوب بایت اس ام اس مثل quic replay
                    اضافه کردن پسورد گذاری روی برنامه های شخصی مثل عکس ها

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      اپل زیادی به کپی رایت احترام میزاره! حداقل یکم ا وابستگی به آیتونز کم کنه ؛ که بشه راحت روی هر سیستمی برنامه ها و موزیک و ... رو مدیریت کرد؛ این کمترین توقع دارندگان آیفون و آیپاد و آیپد هست!
                      این توقع اشتباهی هست . مدیریت آیتونز یکی از اصلی ترین دلایل ثبات ios هست
                      i-phone.ir
                      The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                        همون ديگه جاي سوال همينجاست كه چرا بايد از سياست هاش به دور باشه؟!
                        اضافه كردن امكانات چه ايرادي داره؟
                        مثلا در Call Resent ها چرا در iOS5 به بعد اومد اجازه داد كه تك به تك هم بتونيم كال ليست ها را حذف كنيم؟
                        خب اينم مي تونست جزو سياست هاش باشه كه نياره، ولي اورد...
                        يا مثلا چه ايرادي داره كه امكاناتي را كه بايت اس ام اس مي ده به يوزر اون هم اجرا كنه؟ و يا مثلا اين توييك جديد كه دوستان زحمت معرفيش رو كشيدند؟ SwipSelection كه استفاده از كيبرد و مكان نما را راحت مي كرد؟!
                        اينها باعث ميشه كه يوزرها بيشتر به سمت iOS بيان و ازش لذت ببرند.
                        البته اين نمونه بود كه ميشه چندين مورد اينچنيني مثال آورد...
                        خب اگر همه این کارارو میکرد ، چه تفاوتی بین ِ ios و آندروید بود ؟؟؟
                        اپل همیشه خاص بوده و با این سیاست هایی که داره ، همیشه از همه رقباش جلوتره !
                        انسانیت خود به تنهایی دینی است که پیروان چندانی ندارد ..

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                          درسته ولی برای کسی که از سیستم های سولاریس یا لینوکس استفاده میکنه سوییتی ارائه نکرده ؛ حداقل برای لینوکس باید آیتونز رو بسازه ؛ یا اینکه به این شکل درش بیاره ؛ چون با ابزارهای غیررسمی هیچ کاری عملا نمیشه روی دستگاه کرد غیر از اضافه کردن چند تا آهنگ!

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                            به شدت موافقم که یکی از مهم ترین دلایل علاقه ی من به ios در حال حاضر itunes هستش

بنده در حال حاضر یوزر اندروید هستم و واقعا حسرت وجود این به اصطلاح " محدودیت " رو میخورم

چون واقعا برای سامان دهی به فایل هام هیچ برنامه ای به کاملی ایتونز ندارم . kies برای سامسونگی ها و برنامه های جانبی دیگه مثل airdroid برای مدیریت هستند ولی حتی درصدی هم شانس مقابله با ایتونز رو هم ندارند

نظر

نوشته اصلی توسط alvlin نمایش پست ها
                              خب اگر همه این کارارو میکرد ، چه تفاوتی بین ِ ios و آندروید بود ؟؟؟
                              اپل همیشه خاص بوده و با این سیاست هایی که داره ، همیشه از همه رقباش جلوتره !
                              ببخشید قبول دارم سیاست بازاریابی کیفیت و در خیلی از موارد خوب هست و باعث پیشرفت تا این حد شده
                              ولی این که مثلا من تو یک برنامه هستم از اونجا نتونم وای فای رو خاموش روشن کنم یا از همونجا اس ام اس رو جواب بدم یا بدونم یک اس ام اس حیاتی رسیده یه دست شخص مورد نظر یا نه و ... چند تا محدودیت اعصاب خرد کن دیگه که یکی از دلایل مهم جیلبرک کردن هست هر کدوم چیش باعث پیشرفت میشه ؟

نظر

به نظر من بعید نیست اپل یک سری از برنامه نویسای سیدیا رو جذب کرده باشه باشه داخل کردن خیلی از امکانات سیدیا روی نسخه اصلی فرم ور
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X