اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تاریخ wwdc 2012 مشخص شد.

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

شاید هم siri به نسخه فاینال برسه ، چون الان بتا هست !

نظر

با توجه به بنری که داره من خیلی بعید میدونم سخت افزاری معرفی بشه.. احتمال بیشتر روی رتینا هستش..

نظر

آرزوهای من:
        معرفی آیفون جدید!
        معرفی ios6
        معرفی شیرکوهی!

نظر

معرفی آیفون جدید به نظر من جزو محالاته...

نظر

میگم نکنه لوگوی جدید باشه
            البته معرفی ایفون نسل بعد هرچند غیرقابل قبول هستش ولی از اونجایی که اپل همیشه غیر قابل پیش بینی بوده بعید نیست ایفون نسل بعدی رو معرفی کنه
            چون من همیشه احساس میکنم که اپل بخاطر مشکلات استیو جابز فقید پارسال نرسید ایفون جدید رو معرفی کنه و ایفون 4s رو بجاش معرفی کرد.

نظر

البته 4s به جای چیز دیگه ای معرفی نشد همونطور که 3gs به جای چیز دیگه ای...

نظر

خدا کنه آیفون معرفی بشه با صفحه ۴ اینچ
                همون کافیه بخدا

نظر

تیم کوک گفته بود که با نام گذاری ایپد نیو خاستیم بگیم که غیر قابل پیش بینی هستیم حالا هم به امید خدا ایفون نیو رو معرفی میکنه و دل مارو هم شاد ...:d

نظر

بیشتر نرم افزاری خواهد بود. یعنی همون شیرکوهی و iOS6.
                    یه بخش دیگه هم مطمئن هستم داره. حالا یا iWork یا iLife میتونه باشه نسخه مک.

یا شایدم آپدیت مک ها. چون اکثرا قدیمی شدند و وقت آپدیته.

ولی آیفون به هیچ وجه

روزبه جان اون وقتی که آیفون تو wwdc معرفی میشد چند ماه قبلش یه کنفرانس iOS sneak peak بود همیشه. الان از پارسال سیاستشون عوض شده و تو wwdc اول ios رو پریویو میکنند و تو پاییز هم با آیفون جدید میدن بیرون

نظر

به نظر من که فقط iOS6,OSX Mountain Lion معرفی خواهد شد و دستگاه جدیدی بعید می دونم باشه شاید به احتمال خیلی خیلی کم MacBook Air ها اپدیت بشن که احتمالش خیلی کمه

نظر

من که دوس ندارم آیفون جدید بیاد(تازه 2 هفته شده آیفون خریدم)
                        اما من فکر می کنم در این کنفرانس با توجه به بنر یک سیستم یکپارچه رتینا به وجود بیاد
                        بین مک و آیفون و آیپد یا حتی تلوزیون اپل
                        به احتمال 90 % نسخه فاینال siri نیز ریلیز می شه با ios 6
                        اما سوال اینجاست که بنر چی می خواد به ما برسونه
                        دقیقا پارسال بنر کاملا مرطبت بود با موضوع کنفرانس و هر سه محصول یعنی آیکلود و نسخه شیر مک و ios 5 منتشر شد اما امسال مشخص نیست که اپل چی کار می خواد بکنه
                        رنگ ها همیشه نماد رتینا بودن در کاور های اپل هالا مشخص نیست در انتظار چی باشیم

نظر

نظر من اینه که حتی iOS 6 هم معرفی نمیشه چون خیلی آی او اس 5 راه نرفته جلو هنوز ورژنای جدیدش نیومده (البته خب ممکنه سیاستاش فرق کنه)
                          ولی Mountain Lion قطعیه
                          احتمال میدم نوعی از مک بوک هم معرفی شه ولی آیفون رو بعید میدونم الان بیاد احتمالا آخرای سال

نظر

با توجه به ارایه کردن نسل جدید پردازنده های (core i (Ivy Brigde از طرف اینتل و نسل جدید کارت های گرافیک هم از طرف انویدیا و هم AMD احتمال اپدیت مکبوک ها خیلی زیاده البته نه توی کنفرانس ! WWDC مخصوص برنامه نویس ها هستش و اپدیت های iOS و مک معرفی میشه

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
                              کدوم سوابق ؟ چهار سال آیفون در این کنفرانس معرفی شد !!

دو سه هفته؟ ios 6 در صورتی منتشر می شود که آیفون نسل بعد هم منتشر بشه و اگر آیفونی در کار نباشد . انتشار ios به همان روز معرفی آیفون برمیگردد شاید بیش از چند ماه بعد
                              خب طیق اینکه ایفون 4 اس در اکتبر معرفی شد.

مگر وقتی ای او اس 5 معرفی شد،ایفون 4اس معرفی شد؟
                              ویرایش توسط iMohamad : https://i-phone.ir/forums/member/37188-imohamad در ساعت 26-04-2012, 01:05 PM

نظر

نوشته اصلی توسط kaftare_2pa نمایش پست ها
                                خب طیق اینکه ایفون 4 اس در اکتبر معرفی شد.

مگر وقتی ای او اس 5 معرفی شد،ایفون 4اس معرفی شد؟
                                یک فرم ور اپل در دو بخش عرضه میشه
                                بخش اول تنها یک معرفی
                                بخش دوم همراه با آیفن عرضه میشه
                                i-phone.ir
                                The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

نظر

صبر کنید ..
                                X