اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

نظرات شما درباره ی آیپد جدید

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فقط یه کلمه nice

نظر

• نوشته اصلی توسط abrar نمایش پست ها
      فقط یه کلمه nice
      نایس برای چی برای شکل ظاهرش

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
        ایتونز جدید هم ریلیز شد 75 مگ هم حجمش باز کی میخواد اینو دانلود کنه با این سرعت نت
        مرسی که خبر دادی نیم ساعت قبل رفتم نبود!
        آقایون به نظرتون iOS 5.1 رو دان کنیم؟!؟!؟؟!؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط ialireza نمایش پست ها
          آقایون آیپد ۲ ۳جی ۶۴ در استرالیا ۹۴۹ دلار استرالیا بود
          الان آیپد جدید ۴جی ۶۴ شده ۸۹۹ دلار استرالیا و من پیش خرید کردم.
          مبارکه
          اپل استور نروژ هم باز شه من هم یه اپل تی وی پیش خرید میکنم ...

نظر

• بچه ها من فکر کنم این علاالدینیها اینو بیارن بری 64 گیگ رو قیمت کنی فکر کنم با خونسردی کامل بگه 3-4 میلیون بخدا همون موقعست که برم در پاساژ علاالدین رو گل بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها

نایس برای چی برای شکل ظاهرش
              الان این شکلش چیه که ناراحتتون میکنه ؟؟؟ خوبه همه برند ها دارن شکل آیپد میسازن بعد شما ناراضی هستیییی !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                حاجی تو هنوز درگیر اینی که این پاره اجر جدید اپل دکمه هود داره ا نه؟
                پاره آجر اون گوشی های مخابراته که بدون باتری هم روشن میشه نه این !!!
                حالا بماند تا تبلت مخابرات که بیسیم هم شارژ میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
                  الان این شکلش چیه که ناراحتتون میکنه ؟؟؟ خوبه همه برند ها دارن شکل آیپد میسازن بعد شما ناراضی هستیییی !!!
                  منظور این که کلمه نایس فقط به درد شکلش میخوره نه چیز دیگه ای!
                  .:amgr:.

نظر

• نوشته اصلی توسط m.najafi نمایش پست ها
                    اون ناراحتی رو الان دیدم بخدا من نزاشتم نمیدونم از کجا اومده

نظر

• من تو مقایسه با ایپد ۲ دیدم gps نداره!!!!

نظر

• این سرور اپل انقدر شلوغ شده همه حمله کردند برا سفارش ایپد اصلا لود نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone66 نمایش پست ها
                          بچه ها من فکر کنم این علاالدینیها اینو بیارن بری 64 گیگ رو قیمت کنی فکر کنم با خونسردی کامل بگه 3-4 میلیون بخدا همون موقعست که برم در پاساژ علاالدین رو گل بگیرم
                          شک نکن جز این هم نخواهد بود تازه علاالدین نصبت به شهرستان ها مثل شیراز با انصاف ترهستن

نظر

• بنظر من شبه به ایفون 4اس بود..شکل دیقیا مطابق ورژن قبل قفط بهبود سخت افزاری...

نظر

• دوستان یه نکته جالب برای فناوری 4g که الان veeence tweet کرد :
                              "استفاده از 4g در اروپا مثل استفاده از پورشه رو جاده های خاکیه"
                              از یه نظر مایه خوشحالیه چون اروپا هم این فناوری رو نداره

نظر

• اصلا امشب با این پادیت ها حا نکردم به دلایل زیر
                                1- دوربینش فلاش نداره و همچنین 5 مگا کمه باید 8 میشد
                                2- درباره سی پی یوش که هیچی نگفتن و فقط گفتن پردازنده گرافیکیش 4 برابر قوی تره
                                3- باید باریک تر میشد که نشد
                                کلا داره حواشی پیرامون اپل زیاد میشه . یعنی چی ؟ یعنی اینکه اون موقع که استیو بود هیچ کس مصاحبه نمی کرد . حواشی کم بود اما از موقع که استیو رفته تیم کوک داره یه سره مصاحبه میکنه و چرت و پرت هم میگه ....
                                امیدوارم شرایط بهتر بشه

نظر

صبر کنید ..
                                X