اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

شروع فروش آنلاین آیفون 4s آنلاک از اپل استور آمریکا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sina_eb نمایش پست ها
    ببخشید دوست عزیز شما که اونجا آشنا دارین میتوننم سوال کنم اگه بخواد گوشیت را پستی ارسال کنه هزینه اش چقدر میشه ؟ چقدر طول میکشه رسیدنش ؟
    آیا اعتباری هست به ارسال پستی ؟
    من تجربه ای ندارم. دوستان تو تاپیکهای دیگه در موردش بحث کردن، و نتایج خیلی متناقض بوده. من مطلقا توصیه نمی کنم.

نظر

نوشته اصلی توسط ali2004 نمایش پست ها
      دوستان یک سوال میشه آیفون را به صورت اینترنتی از آمریکا خرید ولی shipping آن را دبی داد؟
      از اپل استور آمریکا که نه. باید منتظر بشید تو اپل استور دوبی بیاد. فعلا که نیومده.

نظر

ببخشید دوست عزیز شما که اونجا آشنا دارین میتوننم سوال کنم اگه بخواد گوشیت را پستی ارسال کنه هزینه اش چقدر میشه ؟ چقدر طول میکشه رسیدنش ؟
        اعتباری به پست نیست! ضمنا گوشی تون در گمرک گیر میکنه چون گوشی رو فقط کمرگ بدون باتری ترخیض میکنه حال اینکه باتری داره ترخیص نمیشه با پست!

نظر

اون آشنا قراره چند وقت دیگه بیاد ایران و با خودش میاره؟ بنظر من هم پست زیاد منطقی و مطمئن نیست به خاطر تحریم ها !!!!

نظر

راستی اگه کسی راه حلی و یا روشی هست که بشه مالیات نداد و آیفون رو از آمریکا تهیه کرد رو بگید ، آخه مالیاتش خیلی زیاده!!!

نظر

نوشته اصلی توسط tarfand128 نمایش پست ها
              راستی اگه کسی راه حلی و یا روشی هست که بشه مالیات نداد و آیفون رو از آمریکا تهیه کرد رو بگید ، آخه مالیاتش خیلی زیاده!!!
              حالا اگه روشی بود که با گوشی ، اقامت امریکا رو هم میدادن به من بگین عزیز جان آمریکا روی قانون و مالیاتشه که آمریکا شده ، اگه اینجوری بود که ایران می شد!

نظر

ولی فکر کنم میشه.چند تا از ایالتهای امریکا مالیات ندارن یا خیلی نا چیزه ولی متاسفانه الان یادم نیست کدوما بودن.

نظر

حالا کسی می دونه این ایفون های انلاک امریکا پارت نامبرش چیه؟
                  یعنی فرقی تو جعبه اش می کنه که بشه تشخیص داد

نظر

نوشته اصلی توسط Dj Hossein نمایش پست ها
                    حالا کسی می دونه این ایفون های انلاک امریکا پارت نامبرش چیه؟
                    یعنی فرقی تو جعبه اش می کنه که بشه تشخیص داد
                    lla هست اخر پارت نامبرش

نظر

می خواستم بدونم در حال حاضر نسخه آنلاک 4s توی اپل استور آمریکا هم اومده ؟

نظر

می خواستم بدونم در حال حاضر نسخه آنلاک 4s توی اپل استور آمریکا هم اومده ؟
                        دوست عزیز، اولین جمله ی اولین پست این تاپیک رو بخون: کلا بحث درباره ی شروع فروش آنلاک فکتوریه.

نظر

نوشته اصلی توسط moosavir نمایش پست ها
                          دوست عزیز، اولین جمله ی اولین پست این تاپیک رو بخون: کلا بحث درباره ی شروع فروش آنلاک فکتوریه.
                          منم می دونم نسخه آنلاک فکتوری فروشش داخل آمریکا شروع شده اما تا جایی ه اطلاع دارم فعلا فقط از طریق اینترنت بوده و چند هفته بعد به دست مشتری میرسه
                          می خواستم بدونم توی اپل استور ها هم موجود هست ؟ که کسی به صورت حضوری بخره ؟

نظر

منم می دونم نسخه آنلاک فکتوری فروشش داخل آمریکا شروع شده اما تا جایی ه اطلاع دارم فعلا فقط از طریق اینترنت بوده و چند هفته بعد به دست مشتری میرسه
                            می خواستم بدونم توی اپل استور ها هم موجود هست ؟ که کسی به صورت حضوری بخره ؟
                            بله. اینجا رو ببینید:
                            http://www.apple.com/iphone/how-to-buy/
                            ستون سمت راست
                            ویرایش توسط moosavir : https://i-phone.ir/forums/member/33455-moosavir در ساعت 01-12-2011, 02:35 PM

نظر

یه سوال دارم :
                              انگار دیگه مالیات توی آمریکا به گوشی آیفون نمی خوره ؟ آخه یکم پیش رفتم ببینم چقدر مالیات میاد روی قیمتش که دیدم قیمت نهایی رو همون 649 دلار میزنه
                              لطفا دوستان چک بکنن ببینن درسته ؟ و علت رو بگن ؟ ممکنه برای مدت کوتاهی باشه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط rmshandi نمایش پست ها
                                شما یه مقایسه ای بین قیمت دلاری آیپد ۲ و سایر محصولات اپل در اپل استور آمریکا (+۸% مالیات) و قیمت همون محصولات در ایران بکن، می بینی که تقریباً یکیه. به این ترتیب بزودی قیمتها برابر میشن. الآن من آیفون ۴ اس سفید ۳۲ گیگ رو ۱۰۸۰ هزار تومان خریدم و قیمت ۱۶ دقیقاً صد دلار پایینتره، یعنی حدود ۹۳۴ هزار تومان با نرخ فعلی ارز. قیمت پیش بینی من در پست قبلی، ۱۲۰ هزار تومان از این بالاتره و این بخاطر بالا رفتن قیمت ارز و نرسیدن به تعادل ظرف یک ماه آینده است. یعنی حتی با دلار ۱۴۵۰ تومان هم باید قیمت ۴ اس ۱۶گیگ پایینتر از ۱۰۵۰ هزار تومان باشه.
                                دوست عزیز با این وضع ارز اصلا امیدی به پایین اومدن که نیست حتی نایاب شدن هم هست..علاوه بر اینکه بازار ارز بالا پایین داره الان دارن با اجناس قاچاق هم مبارزه می کنند و میدونید که 90% گوشی های داخل بازار ایران قاچاق هستند.. البته امیدوارم وضع کمی بهتر بشه..

نظر

صبر کنید ..
                                X