اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دوست دارید چه برنامه های ایرانی واسه آیفون نوشته بشه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من الان فرهنگ معین رو روی آیپادم دارم

نظر

نوشته اصلی توسط i_zert نمایش پست ها
      من الان فرهنگ معین رو روی آیپادم دارم
      از كجا؟؟؟؟
      تحت نت هست يا افلاين هم كار ميكنه؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN

نظر

این همه تو تلویزیون تبلیغ موبایل بانک می کنن همش عکس آیفون میارن چرا برای آیفون نمی سازن پس خودشون چه جوری تو آیفون نمایش می دن به نظر من یه موبایل بانکی باید درست کنن که همه ی بانک ها رو پشتیبانی کنه که ایمطوری لازم نباشه برای هر بانکمون یه مر افزار بریزیم یکی دیگه هم اخبار روز ایران و آب و هوا از این جور چیزا

نظر

یه برنامه ی دیگه هم مثلا تلویزیون با سرعت کم که بشه دید تلویزیون ایران و بقیه جاهام باشه خیلی خوب می شد

نظر

دوستان ، برنامه نویس های آیفون هم بر اساس کاری که به نظرشون سود آوره عمل میکنند.
            بنده خودم قبلا ( 2 ماه پیش ) دو اندروید بودم و شوق نوشتن برنامه داشتم.
            یکی از دوستان که من اسمشونو نخواهم برد ، برنامه ای ساخته بودند که در نظرسنجی انجمن ، 5000 نفر رای مثبت داده بودند.
            به نظر شما چند ماه زمان برده بود؟4 ماه.
            به نظر شما چند نفر دانلود کرده بودند؟12 نفر!
            ایشونم از مارکت پاکش کرد و رفت سراغ برنامه نویسی تحت وب.
            به این دلیله دوستان.

نظر

خب ما برنامه هایی باید بنویسیم که مشتریشم باشه.
              مثلا تقویم خورشیدی و کیبرد!

یا :

مثلا موبایل بانک
              برنامه حسابداری
              کتابخانه موبایل با قابلیت خواندن ePUB و PDF همزمان
              فایل منیجر

و همه رو بصورت API ارائه بدیم که مشکلات دیگه ای مثل اکانت و گیفت کارت نباشه.

نظر

یه برنامه که واسه آیفون ایرانی وجود نداره، نمیدونم چی بگم نقشه ایران بگم یا ...
                کلا یه برنامه که همه استانها و شهرهای ایران رو داشته باشه به همراه نقشه هاشون، مکان های تاریخی، تاریخچه اون شهر
                ،جمعیت، آب و هوا و کلا هرچی که مربوط به اون شهر میشه
                میتونه هم به دو صورت باشه یکی واسه آیپاد چون جی پی اس نداره و یکی هم واسه آیفون و آیپد که میتونن راهیابی هم بکنن
                در این صورت اگه جایی مسافرت رفتین دیگه مشکلی ندارین
                این حتی اگه پولی هم باشه فک نکنم کسی باشه که نخردش چون خیلی لازمه

نظر

نوشته اصلی توسط hm_hitcher نمایش پست ها
                  یه برنامه که واسه آیفون ایرانی وجود نداره، نمیدونم چی بگم نقشه ایران بگم یا ...
                  کلا یه برنامه که همه استانها و شهرهای ایران رو داشته باشه به همراه نقشه هاشون، مکان های تاریخی، تاریخچه اون شهر
                  ،جمعیت، آب و هوا و کلا هرچی که مربوط به اون شهر میشه
                  میتونه هم به دو صورت باشه یکی واسه آیپاد چون جی پی اس نداره و یکی هم واسه آیفون و آیپد که میتونن راهیابی هم بکنن
                  در این صورت اگه جایی مسافرت رفتین دیگه مشکلی ندارین
                  این حتی اگه پولی هم باشه فک نکنم کسی باشه که نخردش چون خیلی لازمه
                  اگر در اپ استور قرار بگیره همه نمی تونن بخرنش ولی اگه api باشه همه میتونن بخرن

نظر

نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
                    از كجا؟؟؟؟
                    تحت نت هست يا افلاين هم كار ميكنه؟؟

Iphone4 4.3.1

Only UK ASTONMARTIN
                    فروش یک مجموعه دیکشنری منحصر به فرد برای 7 سیستم عامل

نظر

ظبط مکالمه !!!!

---
                      - Sent from my iPhone 4 Tapatalk

نظر

به نظر منم برنامه ضبط مکالمه خیلی لازمه
                        راستی چرا تا الان هیچکس همچین برنامه ای نساخته ؟ دلیلش چیه ؟
                        خودم فکر می کنم اپل کاری کرده که نشه همچین برنامه ای ساخت
                        وگرنه بعید می دونم کسی نخواسته باشه این برنامه رو بنویسه !

---
                        -  Think differenet

نظر

کلا Apple برنامه هایی که توی حافظه اجرا بمونن را تایید نمیکنه برای همین به Cydia کشیده میشه.
                          شاید هم API ضبط صدا توی COCOA Touch نیست.
                          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

به نظرم یکی مفاتیح لازمه یکی موبایل بانک های همه بانک ها و دیگری هم خبر فارسی
                            اینا به نظرم کاربردی تر و لازم تر از سایر چیز هاست
                            البته فقط گفتن ما شرط نیست
                            مساعدت مدیران و برنامه نویس های با غیرتمون هم شرطه

نظر

ما فقط برنامه هایی که نیستند و باید باشند رو میگیم
                              ساختنش دست کسیه که برنامه نویسه و شاید از این تاپیک هم استفاده بکنه...

یه برنامه دیگه که واسه آیفون ایرانی خیلی خیلی لازمه: تست های کنکور
                              اکسر کسایی که آی دوایس دارن سنشون بین 15 تا 25(به نظر خودم) هستش که اینا حتما به برنامه شبیه این نیاز دارن
                              این برنامه میتونه برای تمام رشته ها تست کنکور داشته باشه و تستها رو هم میشه از سایت سنجش گرفت البته با جواب و میتونه یه طوری باشه که بهش آمار بدی بعد اینکه تستارو زدی رتبتو مشخص کنه و ...

نظر

یه برنامه دیگه که خیلی خیلی کمه و کمبودش احساس میشه یه برنامه پزشکی هستش
                                یه برنامه خیلی قوی مخصوص آیفون و آیپد (آیپد با امکانات بیشتر) که در مورد تمامی مریضی ها توضیح بده و راه علاجشون رو بگه و دکترهارو معرفی کنه و...

نظر

صبر کنید ..
                                X