اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ثبت udid یودید فقط با یک کلیک (جهت نصب ورژنهای بتا)

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نسب نسخه بتا باعث ایجاد مشکل در دیوایس نمیشه؟ آخه من آیفون 5 داشتم بتا 2 7.1 نصب کردم. چند روز بعد مشکل دار شد گفتن ایراد از چیپ بیس بانده گفتم نکنه ایراد از نسب نسخه بتا باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط emadatr نمایش پست ها
      نسب نسخه بتا باعث ایجاد مشکل در دیوایس نمیشه؟ آخه من آیفون 5 داشتم بتا 2 7.1 نصب کردم. چند روز بعد مشکل دار شد گفتن ایراد از چیپ بیس بانده گفتم نکنه ایراد از نسب نسخه بتا باشه. ممنون میشم راهنمایی کنید.
      ممكنه باعث ايجاد مشكل بشه اما اشكالات به صورت نرم افزاريه و با ريستور حل ميشه چون نسخه ها بتا هستن از لحاظ نرم افزارى باگ هايى دارن

نظر

• دوست عزیز من چند ساعت هست ثبت کردم سفارشم رو ولی هنوز ایمیل دوم نیومده
        سفارش ۹۲۸۵

نظر

• سلام و با عرض خسته نباشید،من امسال یودیدم رو توسط سایت *********.ir ثبت کردم و به بتای اول 7.1 ریستور کردم اما دیشب که میخواستم به بتای سوم ریستور کنم آیپدم به ریکاوری مود رفت و الآن هم نمیتونم به هیچ کدوم از نسخه های 7.0.4 یا هیچ کدوم بتا ها ریستور کنم،میخواستم بدونم آیا اعتبار اکانتم تموم شده؟و اگر اینطوره میتونم از این سایت اقدام به خرید کنم؟لطفا جواب سریع بدید چون کارم خیلی گیره...ممنون از شما

نظر

• سلام ،،،،،
            شماره كارت محبت ميكنيد بدين ،،،،،
            ممنونم ....

نظر

• نوشته اصلی توسط k1_khfan نمایش پست ها
              دوست عزیز من چند ساعت هست ثبت کردم سفارشم رو ولی هنوز ایمیل دوم نیومده
              سفارش ۹۲۸۵
              سفارشات حداکثر یک ساعت پس از خرید انجام میشن
              نوشته اصلی توسط mahanmahi1378 نمایش پست ها
              سلام و با عرض خسته نباشید،من امسال یودیدم رو توسط سایت *********.ir ثبت کردم و به بتای اول 7.1 ریستور کردم اما دیشب که میخواستم به بتای سوم ریستور کنم آیپدم به ریکاوری مود رفت و الآن هم نمیتونم به هیچ کدوم از نسخه های 7.0.4 یا هیچ کدوم بتا ها ریستور کنم،میخواستم بدونم آیا اعتبار اکانتم تموم شده؟و اگر اینطوره میتونم از این سایت اقدام به خرید کنم؟لطفا جواب سریع بدید چون کارم خیلی گیره...ممنون از شما
              ربطی به نسخه بتا نداره. وقتی یودید دستگاه ثبت میشه تا یکسال ۱۰۰٪ امکان استفاده دارید
              نوشته اصلی توسط iphonedost نمایش پست ها
              سلام ،،،،،
              شماره كارت محبت ميكنيد بدين ،،،،،
              ممنونم ....
              پ خ شد

نظر

• سلام. سفارش 92124 هنوز ثبت نشده؟

نظر

• سلام
                  92138 تیت شد؟!

نظر

• نشد عزیز جان که من الان ریستور کردم... اما می رنه فعال نیست الان نیم ساعت بیشتره

نظر

• نوشته اصلی توسط askari_edris نمایش پست ها
                      نشد عزیز جان که من الان ریستور کردم... اما می رنه فعال نیست الان نیم ساعت بیشتره
                      ثبت شد دوست محترم

نظر

• سلام خسته نباشین من
                        UDID ثبت + iResign اکانت رو خریداری کردم ایمیل اول اومد ولی ایمیل دوم نیومد الان هم بتا ۷.۱ ۴ رو ریستور کردم ولی اکتیو نمیشه ممنون میشم راهنمایی کنیید ۵ اس

95d191c98855030771008a7fe7ce8720460ec1b0
                        ویرایش توسط farzan : https://i-phone.ir/forums/member/16-farzan در ساعت 06-02-2014, 02:37 AM

نظر

• سلام من udid رو توسط سايت شما فعال كردم حتي يك ايميل از طرف شما اومد ios beta هم دانلود كردم اما ارور داد و گفت udid شما ثبت نشده پس چرا ايميل ثبت فرستاديد
                          الان گوشيه من ديكتيو مونده و بالا نمياد يكي پاسخگو باشه لطفا
                          E-mail: valibalistia@yahoo.com
                          ea16501259b755a10c9bc6ed6d772dd541d1f62e
                          ویرایش توسط saeidalizadeh : https://i-phone.ir/forums/member/153720-saeidalizadeh در ساعت 09-02-2014, 02:57 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط saeidalizadeh نمایش پست ها
                            سلام من udid رو توسط سايت شما فعال كردم حتي يك ايميل از طرف شما اومد ios beta هم دانلود كردم اما ارور داد و گفت udid شما ثبت نشده پس چرا ايميل ثبت فرستاديد
                            الان گوشيه من ديكتيو مونده و بالا نمياد يكي پاسخگو باشه لطفا
                            E-mail: valibalistia@yahoo.com
                            ea16501259b755a10c9bc6ed6d772dd541d1f62e
                            ریبوت کنید و دوباره چک بفرمایید.

نظر

• سلام من یک ماه پیش یک اکنت دولوپر از سات شما ثبت کردم الان که از 7.0.4 به 7.1 رفتم iphone اکتیو نمیشه و ارور میدخ اکتیویشن سرور در دسترس نیست لطفا کمک کنید مرسی.

نظر

صبر کنید ..
                              X