اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان وقتی دستگاه جیلبریک میشه راحت میشه باهاش بلوتوث داد و گرفت؟؟ یا باید نرم افزار خاصی نصب شه؟ من موضوع این تاپیک رو متوجه نشدم. یعنی حتی بعد از جیلبریک هم نمیشه مثل آندروید یا سیمبیان راحت فایلو انتخاب کرد و گزینه Send via Bluetooth زد؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
      دوستان وقتی دستگاه جیلبریک میشه راحت میشه باهاش بلوتوث داد و گرفت؟؟ یا باید نرم افزار خاصی نصب شه؟ من موضوع این تاپیک رو متوجه نشدم. یعنی حتی بعد از جیلبریک هم نمیشه مثل آندروید یا سیمبیان راحت فایلو انتخاب کرد و گزینه Send via Bluetooth زد؟؟؟
      با جیلبریک و خرید برنامه پست یک، ارسال فایل از طریق بلوتوث امکان پذیر میشه.

نظر

• من رو iphone 3gs- ios 6.1.2 نصب کردم بدون هیچ مشکلی کار میکنه...
        واقعا هزینه کردن واسه این برنامه،پول هدر دادن نیست... ممنون از دوستان بخاطر تحویل آنی محصول...

نظر

• یکی بگه من آهنگایی که با بلوتوث گرفتمو کجا میتونم پیدا کنم؟؟
          کارم خیلی فوری ــه
          مرسی

نظر

• درسته نوشتین این برنامه مخصوص دستگاه جیلبریک شده است اما اگه این برنامه قیمتش 4 دلاره و تو استور موجوده نمیشه گوشیو جیلبریک نکرد و با گیفت کارد این نرم افزارو خرید؟؟؟ البته شاید من اشتباه می کنم؟ لطفا توضیح بدید.

نظر

• درسته نوشتین این برنامه مخصوص دستگاه جیلبریک شده است اما اگه این برنامه قیمتش 4 دلاره و تو استور موجوده نمیشه گوشیو جیلبریک نکرد و با گیفت کارد این نرم افزارو خرید؟؟؟ البته شاید من اشتباه می کنم؟ لطفا توضیح بدید.

نظر

• نوشته اصلی توسط ronin2607 نمایش پست ها
                درسته نوشتین این برنامه مخصوص دستگاه جیلبریک شده است اما اگه این برنامه قیمتش 4 دلاره و تو استور موجوده نمیشه گوشیو جیلبریک نکرد و با گیفت کارد این نرم افزارو خرید؟؟؟ البته شاید من اشتباه می کنم؟ لطفا توضیح بدید.
                خیر ، شما باید جیلبریک کنید و از سیدیا این برنامه را نصب کنید.

نظر

• نوشته اصلی توسط alighaffari
                  سلام اقا چرا راهنمایی نمیکنین من فایل خریدم ولی تو جی میل هیچی نیومده
                  دوست عزيز يكم صبر كنيد
                  تا جواب پاسختون رو دريافت كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط alighaffari
                    تو مسنجر توضیح دادن ولی نمیشه
                    اصلا فایلی برای من ارسال نشده
                    میخواین برسم حضوری خدمتتون و واستون نصب کنم؟! شما اصلا نمیدونی چی به کجا هست اومدی سوال بی ربط میکنی. برو راهنمای نصب رو بخون تا متوجه بشی. وظیفه ساپورت رفع مشکلات شما هنگاه خرید و ثبت لایسنس هست. گفتی کد نمیزنه بجای اینکه ۱۲ ساعت منتظر بمونی یه کد دیگه بهت دادم. دیگه وظیفه ندارم بشینم کلاس آموزشی و توجیهی برای شما بزارم

نظر

• مدیران محترم من پست های این آقا رو ریپورت کردم دوباره داره اسپم میزنه. خواهش میکنم جلوشو بگیرید فقط داره اسپم میفرسته. این آقا ۳ تا کد گرفته بازم اومده میگه نشده. میخواد سوء استفاده کنه متاسفانه
                      ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 04-06-2013, 08:36 PM

نظر

• كسي رو ٦.١.٣ امتحان كرده!؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid360 نمایش پست ها
                          كسي رو ٦.١.٣ امتحان كرده!؟
                          جلبریکش نیومده

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                            میخواین برسم حضوری خدمتتون و واستون نصب کنم؟! شما اصلا نمیدونی چی به کجا هست اومدی سوال بی ربط میکنی. برو راهنمای نصب رو بخون تا متوجه بشی. وظیفه ساپورت رفع مشکلات شما هنگاه خرید و ثبت لایسنس هست. گفتی کد نمیزنه بجای اینکه ۱۲ ساعت منتظر بمونی یه کد دیگه بهت دادم. دیگه وظیفه ندارم بشینم کلاس آموزشی و توجیهی برای شما بزارم
                            احتمالا ما آدم بده اين تذكر مي شيم ولي فكر كنم به اعصابتون كمي مسلط باشيد بد نيست!
                            همونطور كه توقع مي ره از دوستاني كه تازه به جمع ما پيوستن كه اخلاق را رعايت كنند، شما كه قديمي مجموعه هستيد هم كمي آروم تر پاسخگوي دوستان باشيد بهتره. متشكرم!

نظر

• سلام اقا ایمان
                              اقا من دیشب یه اکانت خریدم، اما اشتباه کردم مستقیم رفتم gmail.com و اونجا یوزر پسورد و کد رو وارد کردم!!!!
                              بعدش که رفتم سیدیا و خواستم اونجا کد رو بزنم، کد رو قبول نکرد!! البته بایدم قبول نمیکرد! اشتباه از من بود
                              حالا میخام یه لطفی بکنید و یه بار دیگه یه کد جدید رو برام بفرستید
                              مشخصات خرید رو تو سایت فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store براتون فرستادم
                              اینجا هم میذارم:
                              تراکنش: 727404697
                              شماره موبایلم: 0919...682
                              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط aydin_t نمایش پست ها
                                سلام اقا ایمان
                                اقا من دیشب یه اکانت خریدم، اما اشتباه کردم مستقیم رفتم gmail.com و اونجا یوزر پسورد و کد رو وارد کردم!!!!
                                بعدش که رفتم سیدیا و خواستم اونجا کد رو بزنم، کد رو قبول نکرد!! البته بایدم قبول نمیکرد! اشتباه از من بود
                                حالا میخام یه لطفی بکنید و یه بار دیگه یه کد جدید رو برام بفرستید
                                مشخصات خرید رو تو سایت فروشگاه اینترنتی سیدیا استور | Persian Cydia Store براتون فرستادم
                                اینجا هم میذارم:
                                تراکنش: 727404697
                                شماره موبایلم: 0919...682
                                ممنون
                                تشریف بیارید یاهو مسنجر. آی دی من هست persiancydia

نظر

صبر کنید ..
                                X