اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• شما هرچی فایل که مربوط به برنامه airblue هستش از داحل گوشیتون پاک کنیدو ریبوت کنید و سپس دوباره نصبش کنید

نظر

• دوستان من نصب کردم راحت میفرستم اما برایه دریافت مشکل دارم
      مثله اینکه باید دو بار رو استاتوس بار بزنم تا اون موشکه بیاد کناره بلوتوث اما نمیاد
      قضیه چیه؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط moctafa نمایش پست ها
        دوستان من نصب کردم راحت میفرستم اما برایه دریافت مشکل دارم
        مثله اینکه باید دو بار رو استاتوس بار بزنم تا اون موشکه بیاد کناره بلوتوث اما نمیاد
        قضیه چیه؟؟
        پست های قبلی رو بخونید مشکلتون جواب داده شده

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
          پست های قبلی رو بخونید مشکلتون جواب داده شده
          یعنی شما میگی پاک کنم دوباره بریزم؟
          اخه اون دوستمون میگفت شناسایی نمی کنه و نمیشه اما این شناسایی می کنه اما شناسایی نمیشه
          ویرایش توسط moctafa : https://i-phone.ir/forums/member/105598-moctafa در ساعت 14-10-2012, 12:28 PM

نظر

• سلام
            من این نرم افزار را خریدم ونصب کردم ولی اتفاقی برای گوشی افتاد که برنامه هاش پاک شد حالا که میخوام دوباره نصب کنم رمزو..که بهم داده قبول نمیکنه چیکارباید بکنم برای نصب مجدد ؟نکنه باید دوباره بخرم؟!

نظر

• سلام
              دوست عزیز اگه برنامه رو خرید کردید که دیگه نباید دوباره رمز و ... وارد کنید
              در سیدیا بجای گزینه Purchase گزینه Install نمایش داده میشه و خیلی راحت میتونید دوباره روی دیوایس خودتون نصب کنید.

نظر

• سلام
                من این برنامه رو خریدم میخواستم بدونم چطوری باید bluetooth روشن و خاموش کنم؟
                دیگه ربطی به bluetooth خودش نداره؟ همونی که تو ستینگ هست رو میگم باید اونو روشن کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
                  سلام
                  من این برنامه رو خریدم میخواستم بدونم چطوری باید bluetooth روشن و خاموش کنم؟
                  دیگه ربطی به bluetooth خودش نداره؟ همونی که تو ستینگ هست رو میگم باید اونو روشن کنم؟
                  سلام
                  نه ربطی به بلوتوث خود گوشی نداره
                  شما میتونی بری تو setting/airblue sharing/activation method و اونجا براش تعریف کنی که چطوری روشن بشه
                  موفق باشید
                  ویرایش توسط I-GEM : https://i-phone.ir/forums/member/39656-i-gem در ساعت 17-10-2012, 07:22 PM
                  زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• سلام
                    من با کانتکس هام مشکل دارم گزینه بلوتوث نداره .می دونم که باید ایمیل داشته باشم ولی نمی دونم کجا باید این ایمیل و ثبت کنم
                    در ضمن اهنگ یا هر چیز دیگه که با بلوتوث در یافت میکنم و همون فایل که واسم اومده رو به گوشی دیگه ایفون بلوتوث میکنم قابل اجرا نیست
                    لطفا راهنمایی کنید

نظر

• سلام داداش دمت گرم خعلی اقایی من air blue sharing رو دانلود کردم عالیه فقط یه سوال دیگه نیاز هست که celeste رو دانلود کنم یا نه؟لطف کن جوابو به برام ایمیل کن
                      rmardani76@yahoo.com

نظر

• سلام، من برنامه رو نصب کردم بدون هیچ مشکلی کار میکنه، ممنون از راهنماییاتون
                        فقط یه سوال داشتم، برای دریافت فایل های صوتی باید حتما یکی از این اپلیکیشن هایی که گفتید رو داشته باشیم؟ یعنی نمیشه کاری کرد که اون فایل ها مثل عکس که میره تو کمرا رول خودش بره تو آیپاد؟
                        بعد وقتی که فایل صوتی میگیرم یه شکل فلش برعکس روی استتوس بار میاد که هیچ کاریش نمیشه کرد !!

نظر

• با سلام خدمت آقا ايمان
                          ببخشيد من ٤ اس با ios ٦.٠.١ دارم و جيلبرك نيست،air blue رو گوشيم كار ميكنه؟از اپ استورم ميتونم بخرمش؟
                          ویرایش توسط mohammadsky : https://i-phone.ir/forums/member/12583-mohammadsky در ساعت 20-01-2013, 05:19 PM

نظر

• فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

نوشته اصلی توسط mohammadsky نمایش پست ها
                            با سلام خدمت آقا ايمان
                            ببخشيد من ٤ اس با ios ٦.٠.١ دارم و جيلبرك نيست،air blue رو گوشيم كار ميكنه؟از اپ استورم ميتونم بخرمش؟
                            خير با جيلبريك فقط امكان پذيره
                            ورژن شما فعلا جيلبريك نشده
                            توي اپ استور نيست!
                            توي سيديا هست...بعد از جيلبريك

نظر

• فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

سلام يكشنبه كه جيلبريك io6.1 امد ميشه براي iphone 5 اينو نصب كرد؟ اپديت شده ؟ من مي خوام airblue sharing رو الان بخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                              ویرایش توسط hoseinsf : https://i-phone.ir/forums/member/44283-hoseinsf در ساعت 01-02-2013, 01:11 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط hoseinsf نمایش پست ها
                                سلام يكشنبه كه جيلبريك io6.1 امد ميشه براي iphone 5 اينو نصب كرد؟ اپديت شده ؟ من مي خوام airblue sharing رو الان بخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk 2
                                هنوز آپدیت نشده واسه ios6،باید صبر کرد تا بعدا ز جلبریک که آپدیت بشه و بشه نصب کرد.

نظر

صبر کنید ..
                                X