اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من پیام خصوصی دادم
    لطفا جواب بدین
    میخوام برنامه رو

نظر

• نوشته اصلی توسط freezaad نمایش پست ها
      سلام
      من پیام خصوصی دادم
      لطفا جواب بدین
      میخوام برنامه رو
      سلام دوست عزیز
      شما برو توسایت cydiastore.ir گزینه خرید پکیج رو بزن.
      قبلش مراحل خرید و راهنمای نصب رو حتما بخون. کاری نداره
      اکثرا هم اقا ایمان online هست تو سایت سیدیا استور.
      هیچ کاری نداره
      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

با پشتیبانی انلاین از طریق مسنجر تماس بگیرید
        iman_rush

I've Been Walking In The Same Way As I Did Missing Out The Cracks In The Pavement
        And Tutting My Heel And Strutting My Feet
        Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

• هنوز میفروشید ؟

نظر

• برای خرید بصورت دریافت آنی محصول به اینجا مراجعه کنید. قبل از خرید حتما راهنمای خرید و نصب رو مطالعه کنید.
            دریافت آنی کلیه پکیج های سیدیا

ارور Airblue sharing deamon not found چند تا دلیل داره. یکیش اینه که سرور خود ایربلو که لایسنس رو تایید میکنه داون هستش و بهمین خاطر ارور میده. بعضی اوقات هم باید از چیز پی ان استفاده کنید واسه فعالسازی. بعضی اوقات هم با حذف کردن و دوباره نصب کردن مشکل حل میشه

نظر

• سلام من 12 تومن واریز کردم الان باید چیکار کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط hassantajdari نمایش پست ها
                سلام من 12 تومن واریز کردم الان باید چیکار کنم
                http://www.fastget.cydiastore.ir
                در سمت چپ راهنمای نصب رو بخونید
                ویرایش توسط iman : https://i-phone.ir/forums/member/21-iman در ساعت 23-09-2012, 02:27 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                  برای خرید بصورت دریافت آنی محصول به اینجا مراجعه کنید. قبل از خرید حتما راهنمای خرید و نصب رو مطالعه کنید.
                  دریافت آنی کلیه پکیج های سیدیا

ارور Airblue sharing deamon not found چند تا دلیل داره. یکیش اینه که سرور خود ایربلو که لایسنس رو تایید میکنه داون هستش و بهمین خاطر ارور میده. بعضی اوقات هم باید از چیز پی ان استفاده کنید واسه فعالسازی. بعضی اوقات هم با حذف کردن و دوباره نصب کردن مشکل حل میشه
                  ممنون من حذف کردم و دوباره نصب کردم و کار کرد تشکر

نظر

• سلام وارادت من مبلغ فوق را پرداخت کردم ومراحل لازم را برای نصب رعایت کردم ومشکلی نبود ولی هرچی روی ساعت کلید میکنم چیزی را نمی آورد چیکارباید بکنم؟

نظر

• چطوری میشه کامل حذف کردمن بوسیله فن باکس حذف کردم ولی باز تو سیتیگ هنوزپوشه هست؟

نظر

• دوستان مجدد حذف کردم ونصب کردم درست شد ! ولی از طریق پوشه های دیگه نمیشه چیزی دریافت یا ارسال کرد راه خواستی داره یا من بلد نیستم؟

نظر

• برای مثال در آی فایل چطوری فایل بفرستم یا بگیرم آخر وقتی فایلی میخوام ارسال کنم گزینه بلوتوث خاموشه! وهرکاریش میکنم روشن نمیشه ؟!
                          چون فایلهای تصویری و..درگوشی پسوندآن متفاوته پس برای دیگران که میفرستی یا برای من که میفرستند اجرا نمیشه و..

- - - - - - - - - -

برای مثال در آی فایل چطوری فایل بفرستم یا بگیرم آخر وقتی فایلی میخوام ارسال کنم گزینه بلوتوث خاموشه! وهرکاریش میکنم روشن نمیشه ؟!
                          چون فایلهای تصویری و..درگوشی پسوندآن متفاوته پس برای دیگران که میفرستی یا برای من که میفرستند اجرا نمیشه و..

نظر

• من برنامه رو خریدم و نصب کردم. اما هیچ دستگاهی رو هنگام ارسال شناسایی نمیکنه. همچنین شناسایی نمیشه. مشکل کجاست؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Fouad-PES نمایش پست ها
                              من برنامه رو خریدم و نصب کردم. اما هیچ دستگاهی رو هنگام ارسال شناسایی نمیکنه. همچنین شناسایی نمیشه. مشکل کجاست؟
                              به دلیل اینکه کرک شده نصب کرده بودید قبلا

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
                                به دلیل اینکه کرک شده نصب کرده بودید قبلا
                                از کجا میدونی؟ :d آره کرک شده نصب کردم قبلا. الان REMOVE کنم درست میشه؟
                                پ.ن: درست شد.
                                ویرایش توسط Fouad-PES : https://i-phone.ir/forums/member/12030-fouad-pes در ساعت 05-10-2012, 08:08 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X