اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده AirBlue Sharing بلوتوث جدید آی دیوایس ها !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تشکر و قدردانی

سلام
    امروز با کمک ایمان جان نصبش کردیم عالیه
    ممنون

نظر

• tashakor

man hamin alan baraie bare dovom airblue ra az agah iman gereftam khodaiesh az shorue kar 2 daghighe tul keshid taze be ezafeie zamnae nasb!!
      ba tashakor az ishun.
      dar pasokh be dustemun ham baiad begam man har 2ta ra tajrobe kardam bvaly airblue kheily behtare az manabe dastgah kamtar estefade mikone vakolan bar khalafe celeste dastgah ro aziat nemikone

نظر

• نوشته اصلی توسط zapatta نمایش پست ها
        man hamin alan baraie bare dovom airblue ra az agah iman gereftam khodaiesh az shorue kar 2 daghighe tul keshid taze be ezafeie zamnae nasb!!
        Ba tashakor az ishun.
        Dar pasokh be dustemun ham baiad begam man har 2ta ra tajrobe kardam bvaly airblue kheily behtare az manabe dastgah kamtar estefade mikone vakolan bar khalafe celeste dastgah ro aziat nemikone
        لطفا فارسى تايپ كنيد

نظر

• منم Airblue رو برای دو دستگاه آیپد جدید از ایمان جان خریداری کردم و بدون هیچ مشکلی باهاش کار میکنم

نظر

• سلام روی 4s ورژن 5.1.1 نصب میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط MufcTalk.Com
              سلام روی 4s ورژن 5.1.1 نصب میشه؟
              بلی میشه

نظر

• با تشکر
                از آقا ایمان خریداری و نصب شد

نظر

• سلام دوستان
                  من اين برنامه رو خريدم و نصب كردم اما تا قبل از اينكه اين تاپيك رو بخونم نميدونستم چجوري بايد باهاش كار كنم ولي الان فهميدم و سريع تست كردم جواب داد٠٠٠٠ مرسي داداش

نظر

• با سلام
                    برنامه ایر بلو شیرینگ برای 4 اس ورژن 5.1.1 خریداری کردم و نصب شد و به خوبی کار میکنه.

با تشکر از ایمان جان چون منو با یاهو مسنجر هم ساپورت میکرد و تا اخرین لحظه فعالسازی کنارم بود.

نظر

من با کمک دوستان تونستم نصبش کنم روی ۴s و ۵.۱.۱ به خوبی کار میکنه
                      فکر میکردم خیلی سخت انجام بشه اما به راحتی انجام شد
                      ممنون از همه دوستان

نظر

• سلام .ببخشید من برنامه رو گرفتم میخوام اکتیو کنم پیغام میده.connection error : could not connect to the server .چیکار باید بکنم

نظر

• واقعا عالی کار میکنه و از سلست مرتب تر هست . با تشکر از iman_rush

نظر

• باید از چه سورسی برنامه رو از سیدیا نصب کرد

نظر

• نیما جان جواب بده ahwazv8@yahoo.com

نظر

• من مراحل خرید رو تا اخر رفتم ولی این پیغام رو نشون میده

نظر

صبر کنید ..
                                X