اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده نرم افزار بلوتوث آیفون (Celeste) سلست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
    دوست عزیز شما هم سورس modmyi رو پاک کنی دوباره add کنی متوجه میشی من و سایر کاربرانی که اعلان کردن همین مشکل رو دارن کار خواصی نکردیم. ظاهرا" این برنامه از سورس modmyi حذف شده.
    از قرار معلوم مشکل اول بنده قانع کردن شما به حذف شدن این برنامه از سورس modmyi هست!
    میتونم بپرسم سایر دوستانی که خرید میکنن از کجا دارن ؟

نظر

• کاربر sambad یه تاپیک زده بود جوابشو دادم ولی پستم نرفت چون مدیران تاپیکو انداخته بودن سطل آشغال

سلام من دیروز تو حساب اقا ایمان پول ریختم که سلست رو ازش بخرم اقا ایمان دیشب گفت بیا یاهو.تو اونجا میگه *** رو فعال کن فلان کار رو بکن بعد گفتن ندارم *** .خودش یه *** داد که گفت کار میکنه ولی کار نکرد حالا هم هرچی بهش پیام میدم میگم *** ندارم تا اون نرم افزار رو خرید کنم از سیدیا اقا جوابم رو نمیده تکلیف ما این وسط چیه پولم بهش دادیم.خب چیکار کنم *** ندارم لطفا پیگیری کنین با تشکر
      آقا یا خانم sambad مگه من وظیفه دارم به شما چیز پی ان بدم ؟
      مگه همون اول که میای یاهو یه متنی واست نفرستادم که اول از همه چیز زدم چیز پی ان رو وصل کن ؟ پس چرا تا ایمیل رفتی و گفتی *****ه ؟ اصلا متن رو خوندی ؟ بخدا اگه خونده باشی با دقت
      مگه ۱۰ تومن چه ارزشی داره که تو دو روزه کار و وقت و زندگی منو گرفتی و مخل آسایش من شدی ؟
      ظهر مگه نگفتی ایمیل بده و منم دادم بهت. پس چرا وارد نکردی ؟
      من که نوکر شما نیستم خط به خط یادت بدم که ؟ اینجا که کلاس آشنایی با سیدیا و أیفون نیست. شما حداقل دانش آیفون باید داشته باشی و بیای برنامه بخری. الانم برو یاد بگیر یا به کسی که بلده گوشیت رو بده بیا تا ایمیل بدم وارد کنی. بنده نه وظیفه دارم چیز پی ان به شما بدم و نه وظیفه دارم آموزشت بدم
      یه کار ساده در حد ۳ دقیقه باید بلد باشی. اگه هم بلد نیستی مشکل خودته نه من

نظر

• ببخشید اون نرم افزاری که به همین نام روی سورس انجمن هست آیا کرک شده همین برنامه است؟

نظر

• اقا ایمان دست گلت درد نکنه با موفقیت خریداری و نصب شد

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
            میتونم بپرسم سایر دوستانی که خرید میکنن از کجا دارن ؟
            احتمالا" اونا از قبل سورس modmyi رو داشتن. اونها هم یکبار modmyi رو پاک کنن و دوباره add کنن با همین مشکل مواجه میشن.
            در ضمن شما n بار کامنت دادی ولی بعید میدونم یکبار کاری رو گفتم انجام داده باشی. یکبار modmyi رو حذف کن و دوباره add کن نتیجش رو ببین..
            پیروز باشی..

نظر

• اگر من بخوام فایل های ipa رو با بلوتوث بفرستم به گوشیم میتونم توی گوشی نصبش کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
                احتمالا" اونا از قبل سورس modmyi رو داشتن. اونها هم یکبار modmyi رو پاک کنن و دوباره add کنن با همین مشکل مواجه میشن.
                در ضمن شما n بار کامنت دادی ولی بعید میدونم یکبار کاری رو گفتم انجام داده باشی. یکبار modmyi رو حذف کن و دوباره add کن نتیجش رو ببین..
                پیروز باشی..
                دوست من, همونطور که مشخصه از دیوایس های من, بنده جیلبرک نیستم ولی دقیقا یه پست قبل از این پست شما کاربر sambad گوشیش قاطی کرد مجبور شد ریستو کرد و همون موقع سیدیا رو باز کرد و سلست رو خریداری کرد از من !
                حالا قسم حضرت عباسو باور کنم یا دم خروسو ؟!

نظر

• هنوز معلوم نيستش كي واسه 5.0.1 مياد؟
                  جيلبريك كه اومده اسه اين ورژن

نظر

• سلام اقا این سورس modmyi هر چی میخام ادش کنم نمیشه بلوتوثم خریدم فقط مونده الان نصبش کنم اونم کخ نمیشه سورس دیگه هس که من ادش کنم و از اونجا دان کنم یا باید چیکار کنم؟

نظر

• آقا ايمان نيستي مي خوام اين لايسنس اكتيو كنم عزيز
                      تو ياهو نيستيد !!!!!

نظر

• دو روزی بود برای بنده هم برنامه celest از سورس modmyi پاک شده بود ولی الان دوباره وارد سیدیا شدم دیدم اومده... حالا قضیه چی بود متوجه نشدم.
                        در ضمن روش نصب در ورژن 5.0.1 را انجام دادم گوشیم دیگه بالا نیومد

نظر

• سلام میشه یکی از دوستان جواب بده ممنون

من برنامه سلست رو برای 4.3.5 خریدم حالا که آپدیت کردم به 5.0.1 رفتم تو سورس انجمن و برنامه celeste patch for ios 5 رو نصب کردم و بلوتوثم داره کار میکنه !!!!!!
                          قضیه چیه اگه اینجوری میشه رو 5.0.1 نصب کرد پس آموزش آقا ایمان چیه که تو پست اول گفته

نظر

• من بلوتوث رو از داداش ایمان گل خریدم دستشم درد نکنه که خیلیم زحمت کشید واسم.و در کوتاهترین زمان ممکن این کار رو انجام داد.
                            قربون دستت داداش ایمان

نظر

• مرسی ....خیلی خیلی از شما تشکر میکنم....

نظر

صبر کنید ..
                              X