اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده نرم افزار بلوتوث آیفون (Celeste) سلست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط vahid_m نمایش پست ها
    سلام. هنوز با ios ۵ هماهنگ نشده این برنامخ؟

sent from my iphone using tapatalk
    نوشته اصلی توسط bigboy2100 نمایش پست ها
    سلام برا ورزن 5.0.1 اومده
    نوشته اصلی توسط id_-_buddy نمایش پست ها
    پکیجی که روی سورس سایت هست رو میگید ؟
    نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
    celest 1.1.2 اومده يعني الان اپديت ٥ رسمي اومده؟ ميشه چك كنيد
    هنوز آپدیت برای سازگاری با ورژن 5 از طرف برنامه نویس این برنامه ارسال نشده. یه بنده خدایی برداشته از طرف خودش ورژن آپدیت داده بیرون و بعضی از دوستان مبتدی و ساده فکر میکنن آپدیت داده شده به صورت رسمی.

نظر

• نوشته اصلی توسط silvernsun نمایش پست ها
      من celeste bluetooth رو خریدم و امروز بعد از ریستور و جیلبریک کردن نتونستم برنامه رو در modmyi.com پیدا کنم!!
      یکبار سورس modmyi.com رو دوباره add کردم ولی کماکان مشکل پابرجاست! دیگه این رقمیش رو ندیده بودیم!
      الان موندم از کجا دانلود و نصبش کنم (البته ورژن کرک نشده و اورجینال)
      نوشته اصلی توسط id_-_buddy نمایش پست ها
      خود سورس modmyi پكيج رو پاك كرده
      من هم ندارمش،سورس رو هم پاك كردم دوباره نصب كنم ولي كلا نصب هم نشد سورس
      ١.١.٢ هم يه پكيجي هست ك روي سورس سايت ما هست
      نميدونم چيه!!!
      دوستان کی گفته نیست ؟! من امروز تا الان به ۸ نفر سلست فروختم و نصب کردن.
      احتمال داره از نتورکتون باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
        از زماني ك پكيج سورس سايت رو نصب كردم تو سورس مودماي سلست رو ندارم و توي پكيج هام هم سلست وجود نداره
        قضيه چيه؟

نظر

من n بار سورس modmyi رو پاک کردم و دوباره با/بدون چیز پی ان از مسیر Cydia\more package sources به مجموعه سورس هام addش کردم.
          ولی celeste توش نیست! الان یک روزه که سر کارم..
          ویرایش توسط silvernsun : https://i-phone.ir/forums/member/80810-silvernsun در ساعت 11-01-2012, 11:27 PM

نظر

• اقا ایمان دمت گرم .خیلی لطف کردی

نظر

• نمی دونم سوالم تکراریه یا نه،تعداد صفحه های تاپیک زیاده همه رو نخوندم
              می خواستم بدونم الان دیگه celest هیچ مشکلی روی ورژن 5 نداره؟منظورم توی ارسال و دریافت از هر گوشیی هستش
              ارزش داره الان بخرم؟یا صبر کنم تا آپدیت رسمی بیاد؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrdad7110 نمایش پست ها
                نمی دونم سوالم تکراریه یا نه،تعداد صفحه های تاپیک زیاده همه رو نخوندم
                می خواستم بدونم الان دیگه celest هیچ مشکلی روی ورژن 5 نداره؟منظورم توی ارسال و دریافت از هر گوشیی هستش
                ارزش داره الان بخرم؟یا صبر کنم تا آپدیت رسمی بیاد؟
                پست اول رو به دقت بخونید

نظر

• اقا ایمان جسارتا" میشه لطف کنی و سوال بنده رو جواب بدی؟
                  من n بار سورس modmyi رو پاک کردم و دوباره با/بدون چیز پی ان از مسیر Cydia\more package sources به مجموعه سورس هام addش کردم.
                  ولی celeste توش نیست! شما خودت یکبار modmyi رو پاک کنی و دوباره add کنی میبینی که celeste توش نیست! تکلیف چیه؟

نظر

من n بار سورس modmyi رو پاک کردم و دوباره با/بدون چیز پی ان از مسیر cydia\more package sources به مجموعه سورس هام addش کردم.
                    ولی celeste توش نیست! الان یک روزه که سر کارم..
                    جالبه برای بنده هم پاک شده.دوستان دیگر الان چک کنند ببیند برای بقیه هم همینطور هست

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                      جالبه برای بنده هم پاک شده.دوستان دیگر الان چک کنند ببیند برای بقیه هم همینطور هست
                      مال من که هست

نظر

اقا ایمان جسارتا" میشه لطف کنی و سوال بنده رو جواب بدی؟
                        من n بار سورس modmyi رو پاک کردم و دوباره با/بدون چیز پی ان از مسیر cydia\more package sources به مجموعه سورس هام addش کردم.
                        ولی celeste توش نیست! شما خودت یکبار modmyi رو پاک کنی و دوباره add کنی میبینی که celeste توش نیست! تکلیف چیه؟
                        فقط میتونم بگم گوشیتون اگر دست من بود ۱۰۰٪ سلست رو داشت توی سورسش. من که نمیدونم شما چیکار با گوشی و سیدیا کردی ! همه مردم دارن روزی ۴ یا ۵ تا حداقل از من میخرن پس اونا جطور سلست دارن ؟

نظر

• سلام آقا ایمان من این celeste از خودتون خریدم و روی 4.3.5 کار میکردم
                          الان روی 5.0.1 از سورس انجمن (celeste patch for ios 5) نصب کردم و الان با همون مشکلات که خودتون تو اموزش گفتین دارم با هاش کار میکنم میخواستم لطف کنین بگین اون اموزش که گفتین (برای ios 5) با این کاری که من کردم چه فرقی دار مشکلی برام پیش نیاد !!!!!

ممنون اگه جواب بدین

نظر

• منم سورس modmy رو پاک کردم دوباره ادش کردم اما celeste توش نیست

نظر

• مال منم نيست...

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

فقط میتونم بگم گوشیتون اگر دست من بود ۱۰۰٪ سلست رو داشت توی سورسش. من که نمیدونم شما چیکار با گوشی و سیدیا کردی ! همه مردم دارن روزی ۴ یا ۵ تا حداقل از من میخرن پس اونا جطور سلست دارن ؟
                                دوست عزیز شما هم سورس modmyi رو پاک کنی دوباره add کنی متوجه میشی من و سایر کاربرانی که اعلان کردن همین مشکل رو دارن کار خواصی نکردیم. ظاهرا" این برنامه از سورس modmyi حذف شده.
                                از قرار معلوم مشکل اول بنده قانع کردن شما به حذف شدن این برنامه از سورس modmyi هست!

نظر

صبر کنید ..
                                X