اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده نرم افزار بلوتوث آیفون (Celeste) سلست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دمت گررررررررررررررررم عالی بود . بلوتوث من درست شد ورژنممم 4.3.3 هستش

نظر

• اقا ایمان دست شما درد نکنه حللللل شد مثل بنز کار میکنه :d

نظر

• سلام خسته نباشید . پس کاربر های خارج از کشور باید چه کار کنند ؟

نظر

• نوشته اصلی توسط someone نمایش پست ها
          الان شما مشکلی نداری و به همه دیوایس ها میتونی بلوتوث کنی؟
          پس چرا ایمان میگه روی 5 جواب نمیده؟
          منم ios 5.0.1 دارم.موندم چکار کنم؟!!
          بله دوست عزيز به خوبي كار ميكنه با سامسونگ نوكيا و حتي لپ تاب هم فرستادم هم گرفتم. خيلي خوب جواب ميده. ايمان جان به من هم گفت كار نميكنه ولي شما بايد قبلش دوتا كار كني كه نصب شه. ١- fake gremlin رو نصب كني ٢- توي ifile بري به آدرس system/library/coreservices فايل systemversion.plist و اونجا 5.0.1 رو به 4.3.3 تغيير بدي و save كني. بعد نصب حتما قبل ريستارت گوشي به حالت قبل برگردون.

نظر

• نوشته اصلی توسط adel0098 نمایش پست ها
            بله دوست عزيز به خوبي كار ميكنه با سامسونگ نوكيا و حتي لپ تاب هم فرستادم هم گرفتم. خيلي خوب جواب ميده. ايمان جان به من هم گفت كار نميكنه ولي شما بايد قبلش دوتا كار كني كه نصب شه. ١- fake gremlin رو نصب كني ٢- توي ifile بري به آدرس system/library/coreservices فايل systemversion.plist و اونجا 5.0.1 رو به 4.3.3 تغيير بدي و save كني. بعد نصب حتما قبل ريستارت گوشي به حالت قبل برگردون.
            بنده اطلاع دارم جواب میده ولی نمیتونم تضمین بدم به مشتری

نظر

• منم همین الان این برنامه رو با کمک ایمان جان نصب کردم، واقعا عالیه، حتی باهاش میشه voice memo هم فرستاد.
              اقا ایمانم با اینکه سرش شلوغ بود، همه مشکلامو حل کرد. مرسی ایمان جان، دستت درد نکنه:-*

نظر

• اقا ایمان میدونم سرت شلوغه لطف کنید جواب منم ابدین

نظر

• دمت گرم داش ایمان

نظر

• آقا سلام
                    منم این برنامه بلوتوث Celeste رو از آقا ایمان خریدم و با راهنمایی هایی که کرد خیلی راحت نصب شد. الآنم خیلی عالی کار میده. گوشیم آیفون۴ ورژن ۴.۳.۱ هست. همینجا ازش تشکر می کنم.

نظر

• دوستان تو ورژن 5.0.1 کرش کردن برنامه photo وقتی منوی پایین سمت چپ رو میزنیم دلیلش چیه و راه حلی دارین واسش؟

نظر

• ممنون آقا ایمان!!!
                        دمتون گرم!

نظر

• خوب من از طریق یک ترفند توانستم برنامه Celeste را روی iOS 5 اجرا کنم و در این تاپیک به آموزش آن می پردازیم !

نکات مود توجه :

۱. با نصب این روش در بعضی از قسمت هایی که Send via Bluetooth می باشند کرش می کند ! ( مثل Photos )
                          ۲. شما باید این نرم افزار را به صورت قانونی خریداری کرده باشید .
                          ۳. انجمن در صورت به وجود آمدن مشکلی در دستگاه شما مسئولیتی نمی پذیرد !
                          ۴. Gremlin بر روی این نسخه کار نحواهد کرد ( یعنی تمامی فایل های دریافتی به یک فولدر می روند )
                          ۵. iFile از این طریق به خوبی پشتیبانی می شود

آموزش :

۱. ابتدا این فایل دب را دانلود کنید ( این فایل همان برنامه Gremlin2 می باشد که من به صورت ظاهری درست کردم ) : فایل fake grmelin2
                          ٢- توي ifile بري به آدرس system/library/coreservices فايل systemversion.plist و اونجا 5.0.1 رو به 4.3.3 تغيير بدي و save كني. بعد نصب حتما قبل ريستارت گوشي به حالت قبل برگردون.
                          ۳. بعد وارد سیدیا شوید و نرم افزار Celeste که خریداری کردید را به همراه تمامی پیش نیاز ها نصب کنید و بعد دوباره دستگاهتان را ریسپرینگ کنید .

حال شما از طریق این برنامه می توانید در iOS 5 فایل از طریق بلوتوس بفرستید و دریافت کنید !
                          همچنین توجه داشته باشید که با نصب این برنامه به این شکل محدودیت هایی برای شما به وجود می آید .

هرگونه کپی برداری از این مطلب بدون ذکر اینجانب و انجمن تخصصی سیستم عامل آیفون غیر اخلاقی می باشد !

منبع
                          انجمن ای او اس ios
                          Mr.Neeb

نظر

• من نزدیک 10تا اکانت از ایمان جان خریدم.کارش حرف نداره..ایمان جان میخوامت:d

نظر

• واقعا از اقا ایمان تشکر میکنم دمش گرم
                              ولی از من با اینکه ورژن 1.1.1 هست نمیتونه از توی ipod چیزی ارسال کنه
                              در ضمن بیشتر مواقع رو 60 درصد گیر میکنه

نظر

• سلام اقا ايمان اين اكانت بلوتوس كه خريدارى كرديم اگه چند روز بعد نصب كنيم اكانت و پسورد كه بهم دادى احيانا حذف نمى شه كه؟
                                ویرایش توسط mohsen_atlantis : https://i-phone.ir/forums/member/41862-mohsen_atlantis در ساعت 29-12-2011, 10:15 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X