اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش فوق العاده نرم افزار بلوتوث آیفون (Celeste) سلست

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دوستان من هر کاری میکنم وقتی میخوام برنامه رو purchase کنم حتی با وی - - ان ارور میده Network error در حالی که برنامه های دیگه به راحتی دانلود میشه ولی برای بلوتوث تا purchase رو میزنم این ارور رو میده
    روی دوتا گوشی با سه نوع اینترنت و دو وی - - ان مختلف امتحان کردم باز همون ارور رو میده
    مشکل از کجاست ؟ کلافه شدم بخدا

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad6600 نمایش پست ها
      دوستان من هر کاری میکنم وقتی میخوام برنامه رو purchase کنم حتی با وی - - ان ارور میده network error در حالی که برنامه های دیگه به راحتی دانلود میشه ولی برای بلوتوث تا purchase رو میزنم این ارور رو میده
      روی دوتا گوشی با سه نوع اینترنت و دو وی - - ان مختلف امتحان کردم باز همون ارور رو میده
      مشکل از کجاست ؟ کلافه شدم بخدا
      به جرأت میگم غیر ممکنه, یجای کارتون ایراد داره !

نظر

• اقا ایمان دست درد نکنه ! برنامه به خوبی کار کرد حسابیم راضیم

نظر

• نوشته اصلی توسط iman نمایش پست ها
          به جرأت میگم غیر ممکنه, یجای کارتون ایراد داره !
          سلام ایمان جان
          نه آقا مشکل از من نبود من مراحل کاملا درست میرفتم مشکل از سرورهای خود برنامه بود که بعد از 24 ساعت حل شد
          ممنون از حوصله و کمک شما
          الان برنامه بصورت کامل نصب شده و بسیار عالی هم کار میکنه

مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad6600

سلام ایمان جان
            نه آقا مشکل از من نبود من مراحل کاملا درست میرفتم مشکل از سرورهای خود برنامه بود که بعد از 24 ساعت حل شد
            ممنون از حوصله و کمک شما

مرسی
            خب همون ۲۴ ساعت قبل ۷-۸ تا مشتری نصب کردن بدون مشکل

نظر

• اگر iOS 4 هستيد پيشنهاد ميكنم براى مديريت عكسها حتما PhotoAlbums رو اينستال كنيد. عاليه واسه آلبوم كردن عكسا و پسورد گذاشتن رو آلبوما توى خود گوشى!
              من امروز اين برنامه رو با كمك آقا ايمان خريدم. و به محض اينكه pm دادم كارمو را انداختن.

نظر

• با تشکر از ایمان عزیز. برنامه خیلی عالی کار میکنه،دستت درد نکنه ایمان جان

نظر

• مرسی از ایمان برنامهceleste خیلی با حاله iman_rush

نظر

• من باز هم این برنامه رو خریدم.فوق العاده کار میکنه.

نظر

• ایمان جان دستت درد نکنه کارت حرف نداره من که از خریدم خیلی راضی هستم واقعا دمت گرم

نظر

• بچه ها من هم برنامه رو خریدم از آقا ایمان
                        الان وقتی فایلی رو میفرستم وسط گیر میکنه مثلا رو 27 درصد یا 60 درصد گیر میکنه
                        مشکل از چی هستش ؟

نظر

• سلام
                          با تشکر از ایمان خان برنامه کامل کار میکنه بدون مشکل
                          در ضمن با تشکر از راهنمایی بسیاری که کردین

نظر

• نوشته اصلی توسط farhad6600 نمایش پست ها
                            سلام ایمان جان
                            ممنون از حوصله و کمک شما

مرسی
                            نوشته اصلی توسط mjajavad نمایش پست ها
                            با تشکر از ایمان عزیز. برنامه خیلی عالی کار میکنه،دستت درد نکنه ایمان جان
                            نوشته اصلی توسط johnny_depp نمایش پست ها
                            من باز هم این برنامه رو خریدم.فوق العاده کار میکنه.
                            با يكسري از پست*ها كه نوشتند: من از خريدم راضي هستم كاري نداريم. احتمالا از نحوه خريد راضي بودند...
                            ولي برخي از دوستان كه فقط در يك Page اوردم اومدن و گفتند فوق العاده كار مي كنه؟!!!!!!
                            خيلي برام جالبه بدونم چطوري كار مي كنند كه خيلي فوق العاده بودنش را ديدند؟!
                            عكس مي فرستند درست مي فرسته؟! يا كلا موزيك، ويديو، كانتكت و همه چيز مي فرستند درست كار مي كنه؟!
                            خصوصا دوستاني كه پريميوم هستند توضيح بدند ما هم ياد بگيريم بد نيست.
                            اميدوارم اين پستمم را هم زحمتش رو نكشند. چون هميشه حرف حق تلخ بوده...!!!!

نظر

• نوشته اصلی توسط mishelgooo نمایش پست ها
                              با يكسري از پست*ها كه نوشتند: من از خريدم راضي هستم كاري نداريم. احتمالا از نحوه خريد راضي بودند...
                              ولي برخي از دوستان كه فقط در يك page اوردم اومدن و گفتند فوق العاده كار مي كنه؟!!!!!!
                              خيلي برام جالبه بدونم چطوري كار مي كنند كه خيلي فوق العاده بودنش را ديدند؟!
                              عكس مي فرستند درست مي فرسته؟! يا كلا موزيك، ويديو، كانتكت و همه چيز مي فرستند درست كار مي كنه؟!
                              خصوصا دوستاني كه پريميوم هستند توضيح بدند ما هم ياد بگيريم بد نيست.
                              اميدوارم اين پستمم را هم زحمتش رو نكشند. چون هميشه حرف حق تلخ بوده...!!!!
                              خب همه اون مواردی که در پست اول توضیح داده شده کار می کنند.
                              کجاش رو می خواهید بدونید؟

نظر

• سلام اقا ایمان پول ریختم به حساب ولی صندوق پیامتون پر

نظر

صبر کنید ..
                                X