اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تفاوت در نمایشگر آیفون ۴ و آیپاد تاچ نسل چهارم

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط negahkk نمایش پست ها
    به نظر من هم اپل هیچوقت نمی یاد سهم آیفون رو از دست بده. به شخصه ، اگه قرار باشه بین آیفون 4 و آیپاد انتخاب کنم ، آیپاد رو انتخاب می کنم! البته به شرطی که همون a4 و همون retina و همون ژیروسکوپ رو داشته باشه!
    دقیقا همونیه که من دارم میگم
    اگه فرق ایفون و آیپاد فقط اسمس و تلفن باشه با این اختلاف قیمت خیلیا به جای ایفون آیپاد میخرن
    sigpic

نظر

دقیقا با دوستان موافقم. نمیشه 2 تا محصول از 1 شرکت به جز سیم کارت دقیقا مثل هم باشن!!!
      به یک چیز اشاره نکردین! اونم قابیلت hdr که جدیدا به آیفون 4 اضافه شده و فقط تو دوربین های 7 8 میلیون به بالا موجوده. نمیشه که آیپاد 250 دلاری اونم داشته باشه

آیپاد نسل 3 هم با آیفون 3gs صفحه نمایشش فرق میکرد. آیپاد کمی روشن تر بود.

نظر

اینقدر میفهمم که از روی عدد 199 دلار نگم چقدر ۀیفون واسه اپل هزینه بر میداره.تمام سایتهای مشهور رو ببیی هزینه تموم شده ایفون 4 رو واسه اپل بین 195 تا 235 دلار بر آورد کردن.اونجوری هم که شما حساب میکنی نیست
        غجــــــــــــــب ! اول که یه لینک از سورس هایی که میرید این مطالب رو میخونید ازمعتبر هم بشاه بده ما هم بخونیم فیض ببریم !
        دوم اینکه نمیدونستم که اپل روی هر آیفون یا فقط 5$ سود میکنه یا از 1 دلار تا 35 دلار ضرر میکنه !

نظر

تو رو خدا اینو ببین یه تفاوت کنتراست بود حالا چیپ فرق میکنه بعد ژیروسکوپ بعد اخرشم میگن ایپاد رو اصلا اپل تولید نمیکنه کاره یه شرکت چینیه؟بابا رتینا همونه چیپ همونه فقط اگر این ویدیو رو در نظر بگیریم کنتراست فرق میکنه همین
          چرا نمیخواین قبول کنین اپل تو ایپاد جدید تر***** فک کنم طرفدار اپل بودن بهتر از طرفدار ایفون بودنه

نظر

نوشته اصلی توسط augure_king نمایش پست ها
            تو رو خدا اینو ببین یه تفاوت کنتراست بود حالا چیپ فرق میکنه بعد ژیروسکوپ بعد اخرشم میگن ایپاد رو اصلا اپل تولید نمیکنه کاره یه شرکت چینیه؟بابا رتینا همونه چیپ همونه فقط اگر این ویدیو رو در نظر بگیریم کنتراست فرق میکنه همین
            چرا نمیخواین قبول کنین اپل تو ایپاد جدید تر***** فک کنم طرفدار اپل بودن بهتر از طرفدار ایفون بودنه
            دقیقا!! همه چیزش یکیه تو صفحه فقط کنتراستشون متفاوته که چیز عجیبی نیست. در نسل 3 هم همین مساله وجود داشت

نظر

صبر کنید ..
            X