اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Geohot جیبلریک Untethered را برای iPhone 3.1.3 / 3.2 and iPad م

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مدیران راهنمایی کنن

نظر

منطقا استفاده از برنامه ای که در بستر net frrmwork 4 داره کار میکنه (در حالی که این فریمورک در مرحله بتا است) کمی رمز آلود و خطر ناک است.ضمن این که در هیچ سایت و انجمن معتبری هنوز این برنامه معرفی نشده . به نظر من کمی مشکوکه فرصت بدید تا تست های لازم صورت بگیرد.

نظر

نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
        منطقا استفاده از برنامه ای که در بستر net frrmwork 4 داره کار میکنه (در حالی که این فریمورک در مرحله بتا است) کمی رمز آلود و خطر ناک است.ضمن این که در هیچ سایت و انجمن معتبری هنوز این برنامه معرفی نشده . به نظر من کمی مشکوکه فرصت بدید تا تست های لازم صورت بگیرد.
        ممنون منتظریم........

نظر

برنامه اجرا میشه ولی کار خاصی انجام نمیده (با این که میگه جیلبریک شده)
          روی این دستگاه آیتونز ندارم. صبر کنید آیتونز نصب کنم شاید مشکل از اون باشه. دوباره خبرش رو همراه با چندتا شات اسکرین از برنامه براتون میزارم
          همه جوره امتحان شد ...
          برنامه Fake هست. دوستان زحمت نکشند.
          ویرایش توسط Po0yaT : https://i-phone.ir/forums/member/8951-po0yat در ساعت 03-04-2010, 01:25 AM دلیل: اطلاعات جدیدتر

نظر

حق با شماست ! ولی این عکس ها که چیزی رو اثبات نمیکنه ! شما میدونید فریمور این آیفون ها چه ورژنی هست ؟! یا ... به هر حال برنامه اجرا میشه. ابتدا می خواد آیفون رو به dfu ببرید و پس از اون میگه جیلبریک شد ... بدون این که لحظه ای مکس کنه !!! فکر نمی کنم کار خاصی انجام بده ولی برای اطمینان بیشتر یکی دیگه از دوستان هم امتحان کنه و نتیجش رو گزارش کنه (لطفاً)
            به نظر من تنها کسی که می تونه از پس این کار بربیاد جورج هست و باید منتظر بمونیم تا مثل همیشه به دادمون برسه ! (که فکر نمی کنم دیگه زیاد طول بکشه. همین امروز فرداس که برنامش رو ارائه کنه (البته تاکید می کنم همش حدس و گمانه))

نظر

تا زمان ارائه اخبار و نسخه رسمی برنامه از طرف سایت های معتبر این تاپیک بسته میشه

-

نظر

صبر کنید ..
              X