اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

برنامه Siri0us از سیدیا حذف شد!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• برنامه Siri0us از سیدیا حذف شد!

برنامه نویسی به نام Eric Day برنامه Siri0us را ساخته بود که امکان گفتن دیکته به آیفون ۴ را در SMS یا هرجای دیگری را فراهم میکرد اما امروز او این برنامه را از سورس خود حذف کرد

او در ت*و*ی*ت*r خود اعلام کرد که این برنامه را از سیدیا حذف کرده و دنبال دردسر هایی که از سوی اپل به وجود میآید نمی گردد.

سایت من داون شده همچنین من اون پکیج رو حذف کردم دیگه سعی نکنید هی وارد سایت من بشید من باید سایتم رو برای اکتیو کردن ibuleEver سالم نگه دارم
    لطفا سورس apt.if0rce.com را از میان سورس های خود پاک کنید
    او همچنین از @MyRepoSpace درخواست کرده تا این پکیج را از سرور های خود پاک کنید و نگذارد که او به دردسر بیوفتد
    @myRepoSpace میتوانی این پکیج را پاک کنی اون از سرویس های غیر قانونی استفاده میکنه نذار من دچار مشکل بشم ممنون
    این برنامه نویس دنبال سرویس دیگری میگردد تا این برنامه را با استفاده از آن دوباره برگرداند اگر بتواند یکی را پیدا کند.او در جای دیگری نیز گفته که سرویس بهتری پیدا کرده که اگر مسولان آن موافقت کنند دوباره این برنامه را منتشر خواهد کرد.

من یک سرویس شناسایی صدای بهتر پیدا کردم
    سرویسی که Nuance ارایه خیلی عالی هست اگر مسولان آنها موافقت کنند دوباره همین برنامه باز خواهد گشت اگر آنها قبول کنند که سرویسشان به یک برنامه سیدیا تبدیل شود و همچنین پول مورد نیاز آنرا نیز ذکر کنند.ولی آنها فقط سوال من را نادیده گرفتند

منبع:

البته میتونید از سورس Cydia.mobile4persian.net دانلود کنید

نظر

صبر کنید ..
    X