اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فریمور کاستوم واسه 3gs اومده؟ تو فروم هست؟ لطفا راهنمایی کنید،گوشی من لاکه

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
      فریمور کاستوم واسه 3gs اومده؟ تو فروم هست؟ لطفا راهنمایی کنید،گوشی من لاکه
      خیر دوست عزیز هنوز امکان ساخت کاستوم فریمور۳.۱.۲ برای گوشیهای 3G و 3gs نیست

نظر

• نوشته اصلی توسط Rouzbeh نمایش پست ها
        خیر دوست عزیز هنوز امکان ساخت کاستوم فریمور۳.۱.۲ برای گوشیهای 3G و 3gs نیست
        این برنامه 3.1 رو هم جیل میکنه دیگه مگه نه؟ واسه 3.1 هم کاستوم برای 3gs داریم الان؟ ممنون اگه راهنمایی کنین

نظر

• نوشته اصلی توسط xmkz نمایش پست ها
          این برنامه 3.1 رو هم جیل میکنه دیگه مگه نه؟ واسه 3.1 هم کاستوم برای 3gs داریم الان؟ ممنون اگه راهنمایی کنین
          اگر با کاستوم ریستور کنید که خودش جیلبرک شدست برای ۳.۱ هم هست جستجو کنید

نظر

اگر با کاستوم ریستور کنید که خودش جیلبرک شدست برای ۳.۱ هم هست جستجو کنید
            میشه لطفا بگید کجاست؟ میگردم ولی پیدا نمی کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط nimamalek نمایش پست ها
              همين جيلبريك 3.1.2 . بچه*هايي كه تونستن جيلبريك كنن با winterboard مشكلي ندارن؟
              هیچ مشکلی نداره!خدایی این برنامه blackra1n بقدری راحت وبی دردسره که باورکردنی نیست.
              من هم وینتربورد وهم بقیه برنامه هایی روکه قبلا داشتم روداونلودکردم ودارم استفاده میکنم.
              تنها چیزی که کم دارم آنلاک کردن آیفونه که باید صبرکنم!

نظر

• سلام
                من یه سوال دارم
                الان این برنامه ایفون 2g وژن 3.1.2 رو هم می تونه جیلیبرک کنه درسته؟
                بعد انتن گوشی که نمی ره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط XmkZ نمایش پست ها
                  میشه لطفا بگید کجاست؟ میگردم ولی پیدا نمی کنم
                  میگشتین پیدا میشد

http://www.i-phone.ir/forums/post60965-92.html

۲ تا مطلب

۱-چون کاستوم ها مربوط به این انجمن نیست هیچ تاییدی درخصوص آنها نیست

۲-دقت کنید کاستومی رو که انتخاب میکنید همه جوره با گوشیتون سازگاری داشته باشه

موفق باشید

نظر

• سلام
                    اقا من ایپاد تاچ رو با این برنامه جیل کردم ولی میره تو dfu دیگه بیرون نمیاد میگه فقط ریستور
                    چه کنم ؟

نظر

• من جلبریک کردم و سیدیا رو هم نصب کردم ول:
                      من هچنان با ifunbox مشکل دارم چون فایلهای سیستمی را نشون نمیده و پیغام میده باید جلبریک کنی. در ضمن برنامه iphone pc suite هم پیغام میده گوشی را بید جلبریک کنی.
                      من هنوز نتوسنتم برنامه ها و بازیهارو روی گوشی بریزم لطفاً سورسی که برنامه appsc را که برای اینکار هست را بدهند البته در چند پست قبلی سورسی گذاشته بودند ولی اد نمیشه

نظر

• نوشته اصلی توسط king-1 نمایش پست ها
                        من جلبریک کردم و سیدیا رو هم نصب کردم ول:
                        من هچنان با ifunbox مشکل دارم چون فایلهای سیستمی را نشون نمیده و پیغام میده باید جلبریک کنی. در ضمن برنامه iphone pc suite هم پیغام میده گوشی را بید جلبریک کنی.
                        من هنوز نتوسنتم برنامه ها و بازیهارو روی گوشی بریزم لطفاً سورسی که برنامه appsc را که برای اینکار هست را بدهند البته در چند پست قبلی سورسی گذاشته بودند ولی اد نمیشه
                        سورس انجمن رو اد کن

نظر

میگشتین پیدا میشد

http://www.i-phone.ir/forums/post60965-92.html

۲ تا مطلب

۱-چون کاستوم ها مربوط به این انجمن نیست هیچ تاییدی درخصوص آنها نیست

۲-دقت کنید کاستومی رو که انتخاب میکنید همه جوره با گوشیتون سازگاری داشته باشه

موفق باشید
                          ممنون. بقول شما ترجیح می دم صبر کنم تا یا برنامه آنلاکش بیاد یا یکی از دوستان از فروم خودمون کاستومواسش بذاره.منم می تر سم اینایی رو که گذاشتن بریزم.آخه کسی امتحانشون کرده؟ مال همین 3gs از کجا معلوم 100% اوکی باشه...

نظر

• آقا كمكككككككككككك
                            من با آيپاد تاچ 3.1 اين حركاتا رو انجام دادم
                            رو عكس موند بعد گوشي خاموش شد يعني
                            صفحش الان سياهه هر كاري هم مي كنم روشن نميشه يعني
                            وقتي به كامپيوتر وصله كامپيوتر مي شناستش آي تيونزم مي گه
                            ريستورش كن فكر كنم تو dfu mode هر كاري هم مي كنم نميشه
                            با كاستم هم ريبستور كردم طبق معمول ارور 1601 مي ده
                            حالا من چيكار كنم................................
                            مرسي لطفا جواب دهيد....

نظر

• مشكل dfu

دوست عزيز منم دقيقا همين مشكل رو دارم لطفا يكي كمك كنه ، من از هر چيزي مثل irecovery و QuickPwn براي در اومدن از اون حالت استفاده كردم ولي جواب نداد انگار اصلا وصل نيست ! با فريم ور خود apple هم Restorer كردم نشد ! هم به 3.1 هم 3.1.2 !
                              ویرایش توسط goodzila : https://i-phone.ir/forums/member/1627-goodzila در ساعت 12-10-2009, 09:43 PM

نظر

• همگی دوستان توجه کنند
                                بعد از هزار بار حیل کردن ناموفق 3.1.2 ایفون 3G انلاک فکتوری
                                و چند صد بار ریستور و دوباره امتحان کردن و دوباره ناموفق بودن به یه تجربه خیلی موفقیت امیز و اثر بخش رسیدم که اونو در اختیار همه دوستانی که تا حالا نتونستن به 3.1.2 آپگرید کنند و جیل کنند میگذارم.
                                ماجرا از این قرار بود که من هر بار طبق دستورالعملی که همه برای جیل کردن داده بودند عمل میکردم تو حالت ریکاوری میموند و هیچ اتفاقی نمی افتاد. هر کاری هم که حداقل 50 سایت خارجی هم گفته بودند (نظیر نگه داشتن پاور و Home برای ریست شدن و دوباره برنامه جیل رو فعال کردن) کردم و جواب نگرفتم تا اینکه با استفاده از تجربه ها قبلی وقتی که برنامه جیل باز بود و ایفونم هم تو حالت ریکاوری همینجوری مونده بود برای چند ثانیه اول پاور بعد به طور همزمان home رو گرفتم و پس از چند ثانیه پاور رو ول کردم و home رو همینطوری نگه داشتم تا عکسی هنگام جیل کردن میاد یه هو اومد
                                این دقیقا همون کاریه که اگه یادتون باشه زمان جیل کردن فریم ور های قدیمی تر با برنامه redsn0w انجام میدادیم
                                خلاصه برید امتحان کنید و اگر شما هم جواب گرفتید یه دعایی در حق ما بکنید

نظر

صبر کنید ..
                                X