اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• من هر كاري ميكنم گوشيم تو enter recovery گير ميكنه همه كاراريي كه اينجا نوشته بود رو انجام دادم
    گوشيم 3g آنلاك فكتوريه
    چيكار كنم

نظر

• راهنمايي و كمك

با سلام خدمت كاربران و مديران محترم سايت.
      من از زماني كه فرم ور ٣.١ امد رو گوشيم نصب كردم..اما الان كه جيلبريك براي اين فرم ور اومده برنامه black ra1n كه من از اين برنامه كه استفاده ميكنم گوشي ميره در حالت ريكاوري و ديگه هيچ اتفاقى نمييفته.از دوستان عزيز تقاضاي كمك دارم تا بتونم گوشيمو جيلبريك كنم.مشخصات گوشي:3g فرم ور ٣.١.آيتونز ٩.٠.١

نظر

• نوشته اصلی توسط mcmilad نمایش پست ها
        من هر كاري ميكنم گوشيم تو enter recovery گير ميكنه همه كاراريي كه اينجا نوشته بود رو انجام دادم
        گوشيم 3g آنلاك فكتوريه
        چيكار كنم
        تو همون حالت دکمه power+home رو تا دیدن لوگو apple نگه دار گوشیت ریست میشه وقتی بالا اومد دوباره برنامه blackra1n رو اجرا کن مشکلت حل میشه

نظر

• نوشته اصلی توسط Arash_iphone نمایش پست ها
          با سلام خدمت كاربران و مديران محترم سايت.
          من از زماني كه فرم ور ٣.١ امد رو گوشيم نصب كردم..اما الان كه جيلبريك براي اين فرم ور اومده برنامه black ra1n كه من از اين برنامه كه استفاده ميكنم گوشي ميره در حالت ريكاوري و ديگه هيچ اتفاقى نمييفته.از دوستان عزيز تقاضاي كمك دارم تا بتونم گوشيمو جيلبريك كنم.مشخصات گوشي:3g فرم ور ٣.١.آيتونز ٩.٠.١
          شما گوشیتو تو همون حالت یکبار ریست کن (power+home) احتمال زیاد برا 3.1 هم جواب میده

نظر

• با سلام
            من یک iphone 3Gs 32Gb دارم و وقتی از جعبه باز کردم ورژن آن ۳.۱.۲ بود و هر کاری می کنم jailbreak نمی شه از هر برنامه ای هم که بگید استفاده کردم چه تحت ویندوز چه تحت مک ولی گوشی تو حالت ریکاوری گیر می کنه ، گوشیم هم آنلاک فکتوری هست ،
            لطفا اگر کسی راهی بلد هست مطرح کنه ، با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط iphone3Gs نمایش پست ها
              ایتونز باید9 باشه
              دوست عزيز خيلي ربطي به آيتونز نداره

اين دوستي كه مشكل واسه اش پيش اومده ، بايد دستگاهش رو ببره به DFU و از اونجا بره آپديت كنه .

منم همچين مشكلي داشتم با 3gs*خودم . هيچكس هم نفهميد چشه . خودم تست كردم جواب داد

نظر

• نوشته اصلی توسط sat نمایش پست ها
                با سلام
                من یک iphone 3gs 32gb دارم و وقتی از جعبه باز کردم ورژن آن ۳.۱.۲ بود و هر کاری می کنم jailbreak نمی شه از هر برنامه ای هم که بگید استفاده کردم چه تحت ویندوز چه تحت مک ولی گوشی تو حالت ریکاوری گیر می کنه ، گوشیم هم آنلاک فکتوری هست ،
                والله چي بگم . شايد با بردنش به dfu*و ريختن دوباره فايل درست شه .
                اين رو بذار آخرين راه حل .....
                خيلي اطمينان ندارم

نظر

• نوشته اصلی توسط sat نمایش پست ها
                  با سلام
                  من یک iphone 3Gs 32Gb دارم و وقتی از جعبه باز کردم ورژن آن ۳.۱.۲ بود و هر کاری می کنم jailbreak نمی شه از هر برنامه ای هم که بگید استفاده کردم چه تحت ویندوز چه تحت مک ولی گوشی تو حالت ریکاوری گیر می کنه ، گوشیم هم آنلاک فکتوری هست ،
                  نمیدونم با برنامه redsnow تا حالا گوشی جیل کردی یا نه تو redsnow یک مرحله هست که باید گوشیتو به حالت DFU میبردی الان هم همین کارو بکن یکبار گوشیتو ببر به DFU و blackra1n رو اجرا کن بعد دکمه power+home رو تا دیدن لوگو apple نگه دارید گوشی ریست میشه وقتی کامل بالا اومد blackra1n رو اجرا کنید تا مرحله جیل تمومشه

نظر

• نوشته اصلی توسط sevranc نمایش پست ها
                    لطفا اگه کسی* میتونه راهنمایی کنه بنده نوازی کنه جواب من رو هم بده:

من گوشیم 3Gانلاک فکتوری هست ، با آپدیتی کهiTunes داد گوشیم فریمورش شد ۳،۱،۲ . الانم که این Blackrain باز می*کنم رو waiting for phone میمونه و هیچ کاریهم انجام نمیده، الان شما اساتید چه دستوری میدید؟که من اطاعت امر کنم؟
                    شما ببر رو 3.0 بعد با redsnow جیلبریک کن

نظر

• نوشته اصلی توسط rayan نمایش پست ها
                      دوستان این ارور چیه که موقع آپدیت به 3.1.2 همش بمن میده؟؟؟؟؟؟
                      the iphone "iphone" could not be restored.an unknown error occurred.(3014)i
                      این چیه بابا؟؟پدرم دراومد.منکه سردرنمیارم.لطفا یکی به من بیچاره کمک کنه.
                      1-آخرین ورژن آیتونز رو دانلود کنید http://www.i-phone.ir/forums/post55519-1.html
                      2-فریم ور 3.1.2 رو از این تاپیک دانلود کنید http://www.i-phone.ir/forums/post61014-52.html
                      3- گوشیتونو وصل کنید به pc آیتونز رو باز کنید
                      4- گوشیرو ببرید به حالت DFU و دکمه shift کیبورد را بگیرید و بر روی restore کلیلک کنید و مسیر فریمور مورد نظر رو بدید (برای بردن به DFU دکمه power+home رو به مدت 7 ثانیه نگه دارید یه صدای کوچیک از pc مشنوید power رو ول کنید بعد 2 ثانیه دوباره یه صدا از pc میشنوید دکمه home رو ول کنید)
                      5- بعد تمام شدن ریستور از برنامه blackra1n برای جیل استفاده کنید iClarified - iPhone - How to Jailbreak Your iPhone, iPod Using BlackRa1n [Windows]

نظر

• نوشته اصلی توسط alireza_sedighi نمایش پست ها
                        شما ببر رو 3.0 بعد با redsnow جیلبریک کن
                        فکر کنم یکبار گوشیرو ریست کنه دوباره اجراش کنه جیل میشه

نظر

• شما نمی تونید باور کنید ، دیروز مجتمع کامپیوتری پایتخت بودم ، هیچ کسی تو پاساژ نتونست درست کنه ، خودم هم خیلی به آی فون و مک وارد هستم ولی هر کاری که بگید انجام دادم ، به خدا نمی شه ، سه تا گوشی ۳۲ گیگابایتی رو هم باز کردم اون ها هم همین مشکل رو داشت ، شاید به خاطر جدید بودن گوشی باشه سریال های همه ی اون گوشی ها ZPA هست ، یعنی کسی می تونه گوشیم رو Jailbreak کنه ؟

نظر

• من وقتی هر تغییری رو گوشی می دم چه با blackrine , و چه با درست کردن فایل کاستوم ، بعد از اینکه می ره تو این حالت صفجه اصلا دیگه روشن نمی شه ، نه ریست می شه گوشی نه چیز دیگه فقط می شه زد به آی تیونز و ریستور اصلی کرد ، من فکر می کنم تو حالت DFU گیر می کنه

نظر

• Attention:

If you have a new iPhone 3G S (purchased within the last week or so as of October 13, 2009) it may have a newer version of iBoot. This updated iBoot prevents the jailbreak from working. There is currently no work around for this, but the iPhone Dev Team is looking for other exploits. If it is version 359.3.2 (or later) then it won't work.

You may be able to check prior to purchase by looking at the serial number of the phone. This may not be a definitive check. Look at the fourth and fifth digits. This is the week the phone was manufactured. If that number is 40 or higher than you just might have this new iBoot.

Here is how you definitively check your iBoot version. Place the iPhone into DFU mode: have the phone connected via USB, turn it off. Press and hold the Home and the Sleep/Wake buttons for ten seconds. Then let go of the Sleep/Wake button and continue holding the Home button for 10 seconds. The screen will appear black but it will be on.

Click on the Apple in the top left corner of your screen. Select About This Mac. Click the More Info... button on the pop up that appears. Under the Hardware menu select USB. Now go to the USB High-Speed Bus menu and look for the Apple Mobile Device (DFU Mode). In the Serial Number field look for SRT:[iBoot-XXX.X]. Your version number is here. My version, pictured below, allows the jailbreak to function. To leave DFU mode, simply continue holding the Home and Sleep/Wake buttons until the iPhone reboots.

نظر

• این طوری که من فهمیدم سرم چهارم و پنجم سریال جوشی من ۴۱ می باشد و از ۴۰ به بالا iboot یه تغییری کرده که جیرل نمی شه ، این هم شانس من

نظر

صبر کنید ..
                                X