اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

3.1.2 JailBreak آیفون برای همه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط ncapiga نمایش پست ها
    سپاسگذار از توضيحات منتها مطلبي هست و آن اينكه :
    1- نميدونم گوشي ام لاك هست يا آنلاك ( اما حدس ميزنم كه لاك باشه - روش دونستنش رو بلد نيستم متاسفانه !*)
    2- كاستوم فريمور براي 3جي رو از همين تايپيك دانلود كردم ، اما متاسفانه جواب نداد ! ( از طريق روش دفو هم اينكار رو انجام دادم و جواب نداد! نميدونم چرا !*)
    3- كاستوم فريمور رو دانلود كردم ( براي تري جي لاك ( و همچنين آنلاك ) ، رفتم به دفو ، شيفت + ريستور رو فشار ميدم و بهش نشون ميدم كه كاستوم فريم كجاست ... چند بار ميره تو حالت اينكه سعي به ريستور ميكنه اما آخرش موفق نميشه و آيتون 9 مينويسه كه مشكل در شناخت فريمور و خطا!!!!
    ميشه برام توضيح بدهيد :
    الف ) چطور بفهمم كه آيفونم لاك است يا آنلاك؟
    ب ) از كجا ميتونم دانلود لينك مستقيم كاستوم فريمور 3.1.2 رو پيدا و دانلود كنم ؟
    ج ) اگر جايي اشتباه دارم ، تصييح فرماييد.

ضمنا" نهايت بزرگواري شما است كه بگوييد تفاوت 3.1.2 و 3.0.1 چيست؟
    ممنون و سپاسگذار
    الف)از این تاپیکhttp://www.i-phone.ir/forums/thread3...84%D8%A7%DA%A9 استفاده کن
    ب)شما میتونی از خود آیتونز آپدیت کنی اما توصیه میکنم این کارو نکنی چون مودم فریمورت بالا میره نمیتونی جیلبریک کنی
    ج)شما اول مطمئن شو گوشی آنلاک یا لاک تا بعد بگم چیکار کنی

میشه گفت فرقی نداره منکه هیچ فرقی احساس نکردم همون سرعت همون امکانات احتمال زیاد برا 3gs فرق کنه
    ویرایش توسط b_shahri : https://i-phone.ir/forums/member/9388-b_shahri در ساعت 20-10-2009, 08:47 PM

نظر

• آقا روي 2g كسي3.1.2 ريخته خواهشا جواب بدين من اين كارو بكنم سرعتش كه نسبت به 3.0.1 پايين نمياد آيا گوشي هاي 2gهم قضيه لاك و انلاك براشون صدق مي كنه

نظر

• نوشته اصلی توسط systanstar نمایش پست ها
        آقا روي 2g كسي3.1.2 ريخته خواهشا جواب بدين من اين كارو بكنم سرعتش كه نسبت به 3.0.1 پايين نمياد آيا گوشي هاي 2gهم قضيه لاك و انلاك براشون صدق مي كنه
        خوب امتحان کن اگه سرعتش پایین اومد دانگرید کن البته دوستان نظر بدن 2g دانگرید میشه من اطلاع ندارم

نظر

• دوستان این ارور چیه که موقع آپدیت به 3.1.2 همش بمن میده؟؟؟؟؟؟
          the iphone "iphone" could not be restored.an unknown error occurred.(3014)i
          این چیه بابا؟؟پدرم دراومد.منکه سردرنمیارم.لطفا یکی به من بیچاره کمک کنه.

نظر

• لینک دانلود 3.1.2 رو من تو این تاپیک ندیدم.ایرادی داره از جای دیگه ای (تاپیک دیگه)دان کنیم.اینطور که متوجه شدم از هر جا گرفتیم ،گرفتیم ایرادی نداره فقط با خود آیتونز نباشه،درست میگم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط Almas نمایش پست ها
              لینک دانلود 3.1.2 رو من تو این تاپیک ندیدم.ایرادی داره از جای دیگه ای (تاپیک دیگه)دان کنیم.اینطور که متوجه شدم از هر جا گرفتیم ،گرفتیم ایرادی نداره فقط با خود آیتونز نباشه،درست میگم؟
              http://www.i-phone.ir/forums/post61014-52.html
              ویرایش توسط b_shahri : https://i-phone.ir/forums/member/9388-b_shahri در ساعت 21-10-2009, 10:18 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط rayan نمایش پست ها
                دوستان این ارور چیه که موقع آپدیت به 3.1.2 همش بمن میده؟؟؟؟؟؟
                مشخصات گوشیت؟/فریمور قبلی؟/فریمور مورد نظر؟/آیتونز؟

نظر

• نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                  الف)از این تاپیکhttp://www.i-phone.ir/forums/thread3...84%D8%A7%DA%A9 استفاده کن
                  ب)شما میتونی از خود آیتونز آپدیت کنی اما توصیه میکنم این کارو نکنی چون مودم فریمورت بالا میره نمیتونی جیلبریک کنی
                  ج)شما اول مطمئن شو گوشی آنلاک یا لاک تا بعد بگم چیکار کنی

میشه گفت فرقی نداره منکه هیچ فرقی احساس نکردم همون سرعت همون امکانات احتمال زیاد برا 3gs فرق کنه
                  ممنون از توضيحات شما ، عرض به خدمت شما كه
                  1- من به تايپيك لاك و انلاك رفتم و همه رو خوندم و به سايت مد نظر هم مراجعه كردم. با توجه به اينكه شماره مدل ( كه در قسمت setting ) است يعني شماره مدل : MB489PL در سايت مربوطه ديدم كه آيفون 3 جي من ، لهستان است اما خداييش نفهميدم لاك يا آنلاكه! ( شرمنده ولي حقيقتا" نقهميدم)*چون تو سايت نوشته بود لاك كرير! اما من در اوكراين دارم از اين تلفن استفاده ميكنم نه لهستان ! ضمنا" الان هم كه با ورژن 3.0.1 ريستور ميكنم ، آيتون خودش تبريك ميگه و از هيچ برنامه اي براي آنلاك استفاده نميكنم اما جيلبريك چرا، با redsn0w.
                  2- پس بنظر شما كه متخصص هستيد ، 3 جي چه با 3.0.1 و چه با 3.1.2 فرق اساسي نخواهد داشت ؟ من فقط شنيدم كه 3.1.2 مصرف باطريش كمتره و سرعتش بالا تر همين و نه بيشتر. شما چه ميفرماييد؟

قبلا" سپاسگذارم

نظر

• سلام لطفا یکی* به ما 2g دارها کمک کنه
                    آیا با این کار گوشی unlock و jailbreak میشه؟
                    مرسی

نظر

• نوشته اصلی توسط ncapiga نمایش پست ها
                      ممنون از توضيحات شما ، عرض به خدمت شما كه
                      1- من به تايپيك لاك و انلاك رفتم و همه رو خوندم و به سايت مد نظر هم مراجعه كردم. با توجه به اينكه شماره مدل ( كه در قسمت setting ) است يعني شماره مدل : MB489PL در سايت مربوطه ديدم كه آيفون 3 جي من ، لهستان است اما خداييش نفهميدم لاك يا آنلاكه! ( شرمنده ولي حقيقتا" نقهميدم)*چون تو سايت نوشته بود لاك كرير! اما من در اوكراين دارم از اين تلفن استفاده ميكنم نه لهستان ! ضمنا" الان هم كه با ورژن 3.0.1 ريستور ميكنم ، آيتون خودش تبريك ميگه و از هيچ برنامه اي براي آنلاك استفاده نميكنم اما جيلبريك چرا، با redsn0w.
                      2- پس بنظر شما كه متخصص هستيد ، 3 جي چه با 3.0.1 و چه با 3.1.2 فرق اساسي نخواهد داشت ؟ من فقط شنيدم كه 3.1.2 مصرف باطريش كمتره و سرعتش بالا تر همين و نه بيشتر. شما چه ميفرماييد؟

قبلا" سپاسگذارم
                      اگه گوشیتون بعد ریستور از طریق wifi اکتیو میشه پس معلومه که آنلاک هستین و میتونین از فریم ور 3.1.2 استفاده کنید اما اگه گوشیتون مشکلی نداره بزارین باشه چون برا 3g فرق قابل محسوسی دیده نمیشه
                      عزیز متخصص چیه حالا مسخره کن باشه

نظر

• ورژن 3.1.2 یه تغییر خیلی باحال کرده که شاید تاحالا متوجه نشده باشید
                        وقتی گوشی لاک میشه دیگه وای فای قطع نمیشه......

نظر

• نوشته اصلی توسط rayan نمایش پست ها
                          دوستان این ارور چیه که موقع آپدیت به 3.1.2 همش بمن میده؟؟؟؟؟؟
                          ایتونز باید9 باشه

نظر

• نوشته اصلی توسط mcmilad نمایش پست ها
                            ورژن 3.1.2 یه تغییر خیلی باحال کرده که شاید تاحالا متوجه نشده باشید
                            من رو ۳-۴ iphone چک کردم،WiFi قطع می*شه

اگه بهitunes وصل باشی* قطع نمی*شه

نظر

• نوشته اصلی توسط b_shahri نمایش پست ها
                              مشخصات گوشیت؟/فریمور قبلی؟/فریمور مورد نظر؟/آیتونز؟
                              3gs
                              16 گیگ
                              فریمور 3.1 فابریک روش بود
                              3.1.2
                              آیتونز 9

نظر

• نوشته اصلی توسط mcmilad نمایش پست ها
                                ورژن 3.1.2 یه تغییر خیلی باحال کرده که شاید تاحالا متوجه نشده باشید
                                نه من فرم ور 3.0.1 دارم میره تو standby وایرلس قطع نمیشه

البته اگه منظورت لاک سیم نباشه

نظر

صبر کنید ..
                                X