اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام
    من محمد دارستانی فراهانی هستم
    15 سالمه و عاشق منفجر کردن گوشیم
    الان کل وسایلم اپل همرم با پول تو جیبیام خریدم متشکرم

نظر

• روزبه ام ۱۸ سال. منتظر کنکور... بعد از چن سال به این مقام نایل آمدم که برم یه ۵ بگیرم و گرفتم... و بالاخره از شر اندروید لعنتی خلاص شدم...

نظر

• با عرض سلام و خسته نباشید یونس علمداری هستم ۱۵ساله متولد قم. درحال حاضر من فقط یه دونه iPad Air wifi دارم و خوشحال میشم از تجربیات شما عزیز آن استفاده کنم تا مثل خودتان یه حرفه ای تمام عیار شوم.

نظر

• سلام اسم من مریمه
          16 و ساله از رشت
          گوشیم هم ایفون 5اسه که واسه تولدم گرفتم
          و حدودا 20 روز از خریدش میگذره فک کنم زدم ترکوندمش d:

نظر

• سلام مسعود هستم ۱۸ ساله
            گیمر حرفه ای!

نظر

• سلام . بهمن هستم و٣٠ سالمه
              يادش بخير از زمان آيفون 2g با محصولات اپل آشنا شدم و از اون زمان تا الان فقط از محصولات اپل استفاده ميكنم

ᔕeᑎt ᖴᖇoᗰ ᗰy iᑭᕼoᑎe 5ᔕ

نظر

• سلام .
                مجید هستم .تقریبا 39 سالمه . از ایفون 2gتا الان هرچی ایفون امده من گرفتم الانم 5sدارم . ایپد 3 هم دارم .

نظر

• شبیر جهانگیری هستم دانشجوی دندانپزشکی و ایفون ۵ و مک بوک پرو دارم و برنامه نویسی ios و mac بلدم

نظر

• آفتاب هستم
                    35 سالمه
                    اول 4 داشتم حالا 5
                    ولی هیچی سر در نمی یارم
                    اومدم اینجا که یه چیزایی یاد بگیرم و بتونم از قابلیتهاش استفاده کنم

نظر

• سلام.محمودم ٣٠ ساله.٥اس دارم.خوشحالم از اشنايتون دوستان

نظر

• سلام هادي هستم ٢٨ سال
                        اول 2g داشتم
                        3g رو نخريدم
                        3gs كه اومد خويدمش كه حتما قديمي ها يادشونه 3gs پارت نامبر جديد! كه جيلبركش داستاني بود خيلي دير اومد!!! اون موقع مزه ايفون به جيلبركش بود، خلاصه كلي خورد تو ذوقم خيلي طول كشيد كه جيلش اومد
                        سال بعد 4 لاك داشتم كه كلي داستان سر آنلاك كردنش داشتم
                        سال بعدي روال كار فرق كرد ضمن حفظ 4 با 4s هم گرفتم و از اين سال به بعد ٢ گوشيه شدم
                        سال بعد هم اولين گوشي سفيدم يعني 5 رو گرفتم و 4s را هم حفظ كردم
                        سال بعد هم ضمن حفظ 5 اولين تجربه تلخ اندرويد را با خريد sony z1 تجربه كردم
                        بعد از 2 هفته ردش كردم رفت، و يك 5s گرفتم
                        الان iphone 5, iphone 5s , ipad air , macbook pro retina دارم

نظر

• درود بر همه دوستان ، بنده" آریا " هستم . نماینده و مدیر اجرایی کمپانی "پارسی رکوردز" .
                          با این فروم بعد از سرچ کردن متنی در زمینه "طریقه فروش آهنگ در آیتیونز" آشنا شدم و دیدم که یکی از کاربران این فروم در باره این مسئله سوال پرسیدن و تصمیم گرفتم بعد از ثبت نام در این فروم ، در این زمینه اطلاع رسانی کنم. امیدوارم اگر از نظر مدیران محترم این فروم اشکالی نداشته باشه به دوستانی که نیاز به کسب اطلاعات در زمینه عرضه بین المللی آثار صوتی و تصویری خودشون دارن کمک کنم و دوستان رو با شرایط و ظوابط این کار اشنا کنم.

موفق باشید.

نظر

• ولی سیستم عامل فقط مک

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
                            ویرایش توسط iphone1387 : https://i-phone.ir/forums/member/5966-iphone1387 در ساعت 02-11-2015, 09:28 AM

نظر

• آقای سهیل هستم.
                              کارشناس it و گمرکی یه شرکت سوخت رسانی دریایی.
                              از آیفون ۳جی راشتم تا حالا که شش هستش.
                              یه مدت کوتاهی هستش که مک بووک دارم و ازش رضایت صد در صدی دارم.
                              به هیچ عنوان برنامه های کرک شده استفاده نمیکنم و تمام اَپ ها رو برای آی دیوایس هام و مک بووکم رو قانونا خریداری میکنم.
                              ویرایش توسط iSoheil : https://i-phone.ir/forums/member/1397-isoheil در ساعت 29-10-2014, 03:24 PM

نظر

• سلام پیمان هستم دانشجوی برق صنعتی
                                تا حالا دیوایس اپل نداشتم یه چند وقتیه یه 5s گرفتم همین

نظر

صبر کنید ..
                                X