اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من آتوسا هستم 24 سالمه مهندس نرم افزار و تعمیر کار موبایلم تو این انجمن عضو شدم تا از تجربیاتتون تو کارم استفاده کنم خودمم iphone ندارم

نظر

• سلام من پایا مهندس عمران هستم . همین

نظر

• درود کاربران و مدیران سایت
        معید هستم ۲۴ از تهران
        مهندس الکترونیک
        الان هم بازار علاءدین کار میکنم بخش فروش محصولات اپل
        خیلی خوشحال میشم از تجربیاتتون استفاده کنم

نظر

• منم که کوچیک شما سینا هستم.12 سالمه.تازه به جمع آیپد دار ها پیوستم.شغلم هم درس خوندنه.

نظر

• حسین هستم ۲۴ ساله از ایلام. از همون روزی که آیفون ۱ اومد داشتم و کلآ همیشه از محصولات اپل استفاده کردم و میکنم.. فوق دیپلم الکترونیک دارم. خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد برای دوستان انجام بدم

نظر

• نوشته اصلی توسط sataee نمایش پست ها
              سلام سارنگ هستم
              18 ساله دارم میرم 19
              با 3gs شروع کردم و ipod touch 4 و ipad 4
              امسال دیگه نتونست قرار دادم را با at&t تمدید کنم و مجبور شدم برم طرف اندروید ولی همچنان ipad رو دارم
              ولی خوب شد که تونستم اندروید رو تجربه کنم بفهمم ios چه نعمتیه !
              اگه خدا بخواد امسال برای college شروع کنم
              دوستان دعا کنید !
              برات دعا میکنم*
              ویرایش توسط red_dragon : https://i-phone.ir/forums/member/31375-red_dragon در ساعت 28-05-2014, 06:01 PM

نظر

• سلام به همه
                من برای فروش چیزایی که دارم ثبت نام کردم با این امید که میتونم بهتر بفروشمشون اما تاپیک هایی که ارسال کردم تایید نشدن

نظر

• درود

وحید هستم 23 ساله ، اهل زاهدانم ، مهندس نرم افزارم ، شغلم طراحی سایت ، مدیریت سرور ، و جدیدا هم به استخدام شرکت مبین نت واحد شبکه های اختصاصی در اومدم

نظر

• خیلی خوش آمدی وحید جان.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

• هومان هستم، ۱۵ ساله ساکن تهران.
                      اولین iDeviceم iPod touch 4G بود، بعد iPhone 4s ، مکبوک پرو و الان هم آیپد ایر
                      مدتی مشغول طراحی وب بودم ولی به اپل علاقه مند شدم و در اپلستان شروع به نوشتن کردم تا این که اخیرا از اونجا جدا شدم و مشغول کار بر روی وبسایتی که با تعدادی از دوستانم راه اندازی کردیم، هستم. سعی هم دارم بیشتر در انجمن فعال باشم البته اگر درس ها اجازه بدن!
                      از تمامی مدیران و کاربران فعال هم تشکر می کنم که اطلاعات مفیدی رو در اخیار ما می گذارند...

نظر

• خوش آمد گویی ویژه به همه
                        سلام به همه
                        منم علی هستم ۲۵ ساله ، رشته ی کامپیوتر
                        امید وارم چیزای زیادی یاد بگیرم و شاید هم بتونم به دوستان کمک کنم!
                        :d
                        خب دیگه زیاد حرف زدم همگی موفق باشید
                        ممنون ،بای!

نظر

• سلام حسام هستم 13 سالمه تمام زندگیم اپله با 3gs شروع کردم و عاشق دنیای فوق العاده آیفون و آیپد شدم و بعدش هم با مک بوک ایر پا به دنیای os x گذاشتم ا

نظر

• نوشته اصلی توسط arst نمایش پست ها
                            سلام به همه ی عزیزان ...
                            علیرضا هستم 20 سالمه تازه کاردانی مکانیک رو گرفتم و چند روز پیش کنکور کارشناسی دادم ! (ایشالا قبول میشم!!)
                            از 2 سال پیش عاشق ایپاد و ایفونم .
                            الان 6ماهه که ایپاد تاچ 16g 2g گرفتم
                            آخی
                            این پست رو چند سال پیش گذاشته بودم!
                            الان 25 سال از عمرم گذشته و کارشناسی مهندسی مکانیک دارم و در ضمینه ی سیستم های حفاظتی و نظارتی فعالیت میکنم.
                            همچنان طرفدار دوآتیشه محصولات اپل

نظر

• سلام خدمت عزیزان

محمدرضا هستم
                              مهندس عمران / MCSE+Sec Senior

چند روزی است از طریق غول نقره ای وارد دنیای Apple شدم
                              با آرزوی موفقیت برای همه

نظر

• با سلام خدمت دوستان عزیز
                                ساینا هستم 24 سالمه، دانشجوی ارشد نانوشیمی و عاشق رشتم ...
                                فعلا کار نمیکنم چون دارم درس میخونم
                                بنده حدود سه سال پیش با هزار مصیبت موفق به خرید یک عدد آیفون فور اس شدم،و تونستم بعد گذر دوسال با استفاده از تجربیات افراد مجرب و عزیز این سایت ورژنش رو آپدیت کنم . الانم گوشیم مشکل سخت افزاری معروف وای فای داره ولی با این حال همه جوره دوستش دارم ....
                                به تکواندو ارادت خاصی دارم و یه مدت کار کردم ، دارم واسه زبان تلاش میکنم که آیلتسمو هرچه زودتر بگیرم ، roc معنیه اسممه (همون سیمرغ خودمون ) .

نظر

صبر کنید ..
                                X