اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام فرشاد هستم از شاهین شهر

نظر

• سلام زامیار هستم 22 ساله
      سال اخر برق
      عاشق اپل و ای او اس
      خیلی خوشحالم که با این سایت اشنا شدم

نظر

• وحید از اردبیل...3ساله از محصولات اپل استفاده میکنم و اولین موبایلم هم آیفون بود...

نظر

• 12 سالمه!کلاس ششم میرم.
          عاشق خلبانی و بازی microsoft flight simulator x هستم.
          آبتین هستم(البته دیگه همه مدیران منو می شناسند)

آیپد 3 4g 32gb و آیفون 4s 16 gb دارم.تهران زندگی می کنم.
          توی شهرک غرب هم زندگی می کنم.
          تا جایی که یادمه کلاس دوم با اپل آشنا شدم و
          محصولی که باعث آشنایی من با اپل شد
          ipod touch بود.
          ویرایش توسط mr.apple : https://i-phone.ir/forums/member/106077-mr-apple در ساعت 24-01-2013, 11:09 AM

نظر

• امیر هستم.من کلاس ششم هستم.از کلاس چهارم با محصولات اپل کار میکنم و خیلی هم اطلاعات دارم.امیدوارم بتونم از اطلاعاتم براتون بگم.قبلا توی یه انجمن دیگه بودم که جز بهترین کاربران بودم ولی انجمن خیلی خوبی نبود!! امیدوارم با تک تک کاربران دوست و رفیق شم.
            بل تشکر از مدیران و کاربران عزیز.

نظر

• به به؛ من همیشه خجالت می کشیدم خودم رو معرفی کنم و همچنین سنم رو مشخص کنم اما الان که می بینم همسن و سال ما هم هست از خوش حالی می میرم! :d
              من پویان هستم؛ 13 ساله و در مقطع تحصیلی دوم راهنمایی درس می خونم!
              فکر می کنم بیشتر از 1 سال هست که با اپل آشنا شدم اما به قدری به اپل علاقه مند شدم که نگو!
              اطلاعاتم زیاد بالا نیست اما دارم همینطور پیشرفت می کنم و این انجمن خیلی به من کمک می کنه...
              امیدوارم با همه رفیق بشم؛ هر کی می تونه به من پیام خصوصی بده تا با هم دوست باشیم واقعا" خوش حال میشم!
              ممنون

- - - - - - - - - -

به به؛ من همیشه خجالت می کشیدم خودم رو معرفی کنم و همچنین سنم رو مشخص کنم اما الان که می بینم همسن و سال ما هم هست از خوش حالی می میرم!
              فکر می کنم بیشتر از 1 سال هست که با اپل آشنا شدم اما به قدری به اپل علاقه مند شدم که نگو!
              اطلاعاتم زیاد بالا نیست اما دارم همینطور پیشرفت می کنم و این انجمن خیلی به من کمک می کنه...
              امیدوارم با همه رفیق بشم؛ هر کی می تونه به من پیام خصوصی بده تا با هم دوست باشیم واقعا" خوش حال میشم!
              ممنون

- - - - - - - - - -

به به؛ من همیشه خجالت می کشیدم خودم رو معرفی کنم و همچنین سنم رو مشخص کنم اما الان که می بینم همسن و سال ما هم هست از خوش حالی می میرم!
              ممنون

نظر

• سلام کوچیک شما نیما هستم
                25 ساله
                دانشجو ارشد نرم افزار
                هر سوالی داشتین بپرسین در زمینه ایفون و ایپد و کامپیوتر
                خیلی خیلی تجربه دارم
                بعدا بیشتر میشناسین منو
                ویرایش توسط P0sixninja : https://i-phone.ir/forums/member/107905-p0sixninja در ساعت 28-11-2012, 11:57 PM

نظر

• سلام من آراد هستم 10 ساله از کرمانشاه

نظر

• سلام من مصطفي هستم از بابل تازه با اين سايت اشنا شدم,iphone5 هم تازه خريدم

نظر

• سلام ... هژیر هستم...تو اندروید و سیمبین کاملا تخصص دارم و تو فرومای همسایه کار میکنم....بعد از تعویض حدود 80 گوشی در چند سالی که موبایل دارم امروز اولین گوشی ios خودم رو گرفتم(تقریبا اکثر گوشی های شاخ اندروید رو تجربه کردم.از نوت 2 بگیر تا اس 3 و وان ایکس و ...)...یه 4s سفید مامانی گرفتم...

نظر

• رضا هستم :دی 21 ساله دانشجو.عشق ماشین سنگین.قبل این تو اندروید بودم که توانستم روی x8 اندروید 4.0.1 رو بالا بیارم :دی تصمیم داشتم بعد از اندروید به ios رجوع کنم.که شد .

نظر

• نام : نیما
                          شهرت : شعوری
                          محل تولد : زنجان
                          شغل : آزاد
                          مدرک تحصیلی : لیسانس فیزیک
                          کافی بود ؟؟

نظر

• نام:iSnakeS
                            حس می کنم واقعا محصولات اپل کاربرد واقعی ندارن برای ما
                            اما عشق من هستن براشون جون می دم!!!!!!!
                            خیلی هم به زیاد زدن این علامت علاقه دارم (!!!!!!!!!!!)
                            تازه اپل گرفتم!
                            به خاطر قیمتو ایناش!
                            فکر نمی کردم بتونم با اپل کنار بیام!
                            ویرایش توسط iSnakeS : https://i-phone.ir/forums/member/101370-isnakes در ساعت 19-04-2013, 03:07 PM

نظر

• خودتان را معرفی کنید

يكي از دوستامون اينجوري خودشو معرفي كرده

دانشجوي انصرافي زبان
                              فارق التحصيل نرم افزار
                              دانشجوي فعلي علوم سياسي
                              داري ديپلم رياضي با معدل ١٩
                              معلم دوم دبيرستان منو ميزد
                              يادش بخير اول دبيرستان چه اردويي مارو بردن
                              سه سال راهنمايي هم بخوبي گذشت
                              از سوم ابتدايي به اپل علاقه مند شدم و حس خوبي از كار كردن باهاش دارم تمام محصولاتشو دارم حتي يه چيزايي دارم خود استيو جابزم نداشت.الانم ميخوام يه كاري كنم خودم بشم مدير اپل،فكر كنم يه خورده شبيه جمله هاي تبليغاتي شد.
                              اي لاو يو پي ام سي

نظر

• با سلام به همه دوستان
                                امید هستم ، ۲۹ ساله، دانشجوی مهندسی رسانه اخراجی سال ۲۰۰۴ از دانشگاه ... به دلیل هک سرویسهای سازمان مربوطه
                                الان مدیر و مشاور شبکه های وسیع سازمانی و اینترنتی و دیتاسنترها و همچنین دیتابیس های Enterprise
                                عاشق استیو جابز ،بعضی وقتها سخت گیر و بداخلاق توی کار هستم که دوستان و همکارام همیشه میگن رفتارات کپی استیو جابز هستش ،
                                از دنیای اپل من iphone 4s, new iPad , mac book pro , apple tv , time capsule دارم که اسمهای خاص براشون گذاشتم و صداشون میکنم : Mrphone,Mrpad,Mrmac,Mrtv,Mrcap
                                دیر به انجمن پیوستم چون هم درگیر بودم وقت نمیکردم و هم به صورت نامنظم ایران نبودم.
                                به قول امیر تتلو: عاشق همتونم!!!!!
                                اگه کمکی بود در خدمتیم!!!!

نظر

صبر کنید ..
                                X