اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• منم هومان هستم 17 سالمه دوم ریاضی مدرسه سلام

نظر

• سلام دوستان
      آرمان هستم.تازه iphone 4s خریدم و عاشق محصولات اپل شدم.
      ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 26-09-2015, 09:39 PM

نظر

• شایان هستم 16 ساله از قزوین خوشحالم در جمعتونم

نظر

• سلام دوستان.
          من ریوان هستم 24 ساله.
          علاقه مند به فناوری!! فیلم و سریال های هالیودی، گشت و گذار تو اینترنت، گجت ها و ...
          برنامه نویس #C با بانکهای Access و SQL.
          عزیز ترین دوستمم اسمش Iphone 4s یه ساختمون 32طبقه داره بچه کاندا هم هست سفید پوسه ولی نژاد پرست نیست!!

نظر

• سلام به دوستان خوب
            من محمد هستم 31 سالمه پزشکم و اهواز زندگی میکنم
            خوشحالم که در کنار شما هستم و همه در کنار هم از محصولات اپل لذت میبریم و از اطلاعات همدیگه استفاده میکنیم
            شاد باشین.

نظر

• سلام به همه دوستان سال نو مبارک!
              من یونس هستم. مهندسی مکانیک سیالات خوندم (آزاد مشهد) فوق لیسانس مدیریت بازرگانی MBA...
              راستش من با اپل زیاد آشنا نبودم فقط در حد یه گوشی موبایلی که نرم افزار های مختلفی داره و واسه خودش حرف های واسه گفتن داره! وقتی گوشیو خریدم از رو کنجکاوی یه سرچی تو گوگل کردم و انجمن شما رو پیدا کردم بعد از مدتی عضو شدم و الان یکی از کارهای که هر دفعه WiFi گوشی رو روشن می کنم اول آخرین ارسال های انجمن رو چک می کنم. سرتون رو به درد نمی یارم خیلی خیلی از انجمن مطلب یاد گرفتم. واقعا ممنون از همه عزیزان...
              سال خوب و خوشی در کنار خانوادهاتون داشته باشین سالی نه مثل پارسال که هیچ وقت واستون تکرار نشه...

نظر

• سلام مهيار هستم دانشجوي ارشد عمران
                كوچيك همه بروبچ فروم

نظر

• سلام من میثاق قربانی هستم فوق دیپلم کامپیوتر نرم افزار از دانشگاه آزاد رودهن
                  1 ساله که آیپاد دارم و تقریبا با خیلی از برنامه ها و کوچکترین کارهای اپل آشنا شدم
                  الان هم توی زمینه گیفت کارت مجانی مشغول به فعالیت هستم اگه کسی دوست داشت میتونه به پست زیر مراجعه کنه من در خدمت هستم .

http://www.i-phone.ir/forums/thread57002.html

نظر

• سبحان هستم
                    15 ساله
                    در حال حاظر آیفون چینی دارم
                    مک بوک 13 اینچی هم داشتم خدا بیامرزه افتاد تو آب
                    آی پاد هم کار کردم

نظر

• من علیرضا هستم و ظاهرا پیرترین عضو انجمن! من ۳۸ سالمه. چند روزی هست سرم از کار خلوت شده و فرصت کردم توی این وبسایت و انجمن بچرخم.
                      بزرگ شده تهران و ساکن نیویورک هستم. عاشق ایده های ا*پل از آیپاد به بعد ولی متنفر از مک!

نظر

• سلام
                        بهنام ۲۰ساله از تهران
                        یه مک بوک پرو دارم و یه ایفون ۴اس که پسر بزرگه و کوچیکه ی منن
                        خیلی کار شبکه رو دوست دارم ولی هیچی بلد نیستم و میخوام یاد بگیرم

نظر

• سلام به همه دوستان ، امیدوارم منو فراموش نکرده باشید ، من یه مدتی درگیر سایتم بودم که بالاخره درست شد ، بعد دوباره درگیر دانشگاه شدم که درست شد ، بعد درگیر امتحانا شدم که هنوز درست نشده :d دعا کنید واسم دوستان

من امید انصاری هستم ، متولد مشهد ، 18 سالمه ، فعلا دانشجوی رشته عمران (درحال تغییر رشته ) ، سوالی داشتید بپرسید دوستان

نظر

• سلام من امین هستم از شیراز..

نظر

• سلام من شايان هستم ٢٢ ساله از تهران ، كارشناس شبكه و امنيت شركت سامان هستم از سال ٢٠٠٧ هم اپل فن شدم ؛)

نظر

• سلام به همه من مجيدم دانشجوي كارداني كامپيوتر ترم ٣ دانشكده فني مشهد البته اخراج شدم!!!!!!!!!!!! كاش نميگفتم!!!!!!!!
                                عاشق مباحث كامپيوتر و آي تي(اگه گرفتاري هاي كاريم اجازه بده)
                                من الان فقط ٣هفته ست كه به جمع اپلي ها پيوستم و يه iPad2 3G خريدم قبلش يه اندرويدي بودم
                                اميدوارم به كمك بروبچه هاي اينجا تجربه خوبي با iOS كسب كنم

نظر

صبر کنید ..
                                X