اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کرمان دانشجوام
    فکر نکنم اینجا جاش باشه ولی خیلی مختصر میگم : ( برای Civil )
    3 تا گواهینامه داره :
    1. PPL : برای هواپیمای شخصی ( Private Pilot License )
    2. CPL : مدرک خلبانی تجاری , مانند Airbus 380 , Boeing 747-400 میباشد (Commerical Pilot's Licence )
    3. IR : این مدرک برای استفاده بیشتر از ابزار هواپیما (Instruments) هست و پرواز های ناوبری (Instrument Rating )
    این 3 مدرک نیاز هست برای استخدام در Airline ها .

امیدوارم کافی باشه
    توضیح بیشتری نیاز داشتین پ.خ بدین .

نظر

• با سلام امیرعباس هستم 19 سالمه از کرمان
      دانشجوی رشته زبان هستم ولی دارم میخونم برای سال دیگه یه رشته بهتر
      عاشق موسیقی هستم ولی به فیلم هیچ علاقه ای ندارم عشق سرعت هم هستم

نظر

• محسن احمدزاده دانشجوی برق دانشگاه شریف هستم

نظر

• سلام من استیو جابز هستم بنیانگذار شرکت اپل و از دیار باقی مزاحمتون میشم
          خیلی خوشحالم که در این انجمن عضو هستم من که خودم رییس اپل بودم خیلی چیزا رو از انجمن شما اموختم
          .
          .
          .
          .
          .
          .
          .

ای بابا مثل این که خط رو خط شده ببخشید
          من حامد هستم ۱۷ ساله رشته ی ریاضی فیزیک ساکن تهران
          الان دارم واسه کنکور اماده میشم ( البته اگه این ایفون خان اجازه بده):d
          از عضویت در این انجمن بسیار خرسندام
          ویرایش توسط Hamed_zarei : https://i-phone.ir/forums/member/57142-hamed_zarei در ساعت 07-01-2012, 09:05 PM

نظر

• سلام.
            ميلاد هستم.
            همونطور كه از اسمم پيداست عاشق دوره ي هخامنشي و سرزمين پارسي و به خصوص كوروش(Cyrus)هستم.
            خيلي خوشحالم كه تو اين انجمن عضو كوچيكي هستم.
            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

• سلام
              امير هستم ١٩ ساله دانشجوي رشته ي it ، ساكن تهران؛)
              خيلي خوشحالم كه با اين انجمن اشنا شدم ؛)

نظر

• سلام
                مهدی هستم 31 ساله از تهران.
                از توابین سیمبیانی هستم.
                کارم شده تو فروم چرخیدن و یاد گرفتن.
                یه 4 مشکی دارم تا حالا هم چند نفر رو معتاد به Iphone کردم. (حخدا از سر تقصیراتم بگذره !)
                خوش باشین.

نظر

• سلام به همگی
                  خوب منم وحید هستم 28 سالمه و مهندسی نرم افزار خوندم ... اهل شیراز .. عاشق انیمیشن
                  ماجرای من و این سایت هم جالبه .. تازه آیفون 3G اومده بود که من یه لاکش رو از انگلیس برام فرستادن ... حسابی درگیر راه انداختنش بودم .. از قبل از رسیدنس که با این سایت آشنا شدم و دوست خوبم فرشاد طوبایی .. که جاش واقعا خالیه ..جاتون خالی توی زیر زمین یه پاساژ توراه روش فرشاد واسم آنلاک و جیلبرکش کرد IOS 2 ..اما حالا بهترین و شیکترین فروشگاه اپل تو شیراز رو داره
                  خلاصه سرتون رو درد نیارم اپل حسابی واسه من محصولاتش واگیر دار بود به طوریکه بعد از اون آیفون :
                  apple HandsFree+ iPod Nano + iWatchz+iPad2+iMac +Apple TV +Air port Express
                  هم به جمع ما اضافه شدن ..... هنوز که هنوزه دلم نمیاد اون آیفون 3G قدیمیم رو عوض کنم .... همیشه هم به فرشاد میگم حسابی مارو معتاد کردیا ..
                  ویرایش توسط vahid_hv : https://i-phone.ir/forums/member/409-vahid_hv در ساعت 03-01-2012, 04:07 PM

نظر

• کنم مهرداد هستم ۲۲سالم هست دانشجو نرم افزار.

نظر

• سعيد هستم ٢٤ ساله و از زمان عصر يخبندان اتاري دسته خلباني تا نسل جديد اپل ، همه رو امتحان كردم و الان به يه اي پد ٢ و يه htc اندرويد رسيدم و عاشق يادگيري و ياد دادن هستم

نظر

• به نام خدا
                        سلام به همه بچه های گل آیفون دات آی آر.
                        من محمد اکبریان هستم،21 سالمه مجردم و اهل اردکان یزد هستم.
                        عاشق خدام و خیلی به بحث های فلسفی و عرفانی علاقه دارم.
                        کارشناسی کامپیوتر میخونم، آدم رمانتیکییم، اهل مطالعه و ITهم هستم.و ....
                        یه آیفون و مک بوک ایر دارم که ایر رو تازه گرفتم و هنوز تو کار کردن باهاش وارد نیستم. و میخام اگه خدا بخاد وارد یاد گرفتن و تمرین برای برنامه نویسی برای آیفون بشم.
                        قبل از من هیچکس از دوستان و فامیلامون آیفون نداشتن ولی از وقتی من گرفتم و اونا دیدن که چه گوشی استثنایییه چند نفرشون اومدن تو خط محصولات اپل.همین روزا هم میخام برای یکی از دوستانم آیپد بگیرم.
                        از این انجمن خیلی خوشم میاد و امیدوارم روز به روز پیشرفت کنه.
                        با آرزوی موفقیت روز افزون برای مدیران و همه کاربرای i-phone.ir .
                        1390/10/14

محمد اکبریان.
                        ویرایش توسط akbarian-m : https://i-phone.ir/forums/member/48448-akbarian-m در ساعت 04-01-2012, 06:44 PM

نظر

• سلام عرض ادب به همه دوستان
                          مسعود هستم .....
                          24 سالمه - از مشهد - در شرکت کاسیو مشغول به فعالیت هستم
                          از اپل واقعا خوشم میاد به خاطر حس خوبی که به کاربر میده ........
                          این سایت رو با بازدیدی که داشتم به نظرم عالی هست و میتونه کمکه خیلی خوب باشه واسه همه کاربرای محصولات اپل .

نظر

• سلام وحید هستم از اهواز. کاردانی کامپیوتر خوندم الانم دانشجوی کارشناسی هستم. روزه اولی که ایفون ۴ خریدم بردم گوشی رو یه جا که برام جیل کنه و برنامه بریزه. اونم نامردی نکرد و گفت ۱۰۰ تومن میگیرم. زورم اومد که پول به طرف بدم شبش اومدم خونه و این سایتو پیدا کردم و خودم بدون هیچ هزینه ای تمامه این کارا رو انجام دادم. الانم هرچی بلدم رو از این سایت بلدم طوری که یه مدت یه منبع در امدی هم برام شده بود. سرتونو درد نیارم پوله گوشی رو که در اوردم هیچ یه چیزیم بیشتر ولی مثله اون طرفی که پیشش رفتم بی انصاف نبودم و با کم ترین هزینه انجام میدادم. الانم که منبع در امدم نیست به دیگران امدزش میدم چیزایی رو که بلدم.
                            واقعاً ممنونم از مدیران سایت.

Sent from my iPhone4 5.0.1
                            using Tapatalk

نظر

• سلام من آرمان هستم از اصفهان 17 سالمه

نظر

• سلام..ریحانه 19 ساله از مشهد

نظر

صبر کنید ..
                                X