اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام.
    منم sega هستم از فرانسه،اولین موبایلم هم ایفون 2g بود.الان مک بوک پرو دارم و یه ایپاد4.

امیدوارم هرکی مشکلی داشت بتونم راهنمایی کنم

نظر

• با سلام خدمت دوستان و گرد آورندگان این سایت قوی و پربار
      محمد هستم از تهران
      در زمینه الکترونیک و کامپیوتر فعالیت میکنم
      طرفدار پروپا قرص اپل

نظر

• سلام

فرخ هستم 25 بندرعباس

اول 2g داشتم بعد 3g بعد 3gs بعدشم 4 الانم منتظرم 5 بخرم .

شدیدا معتاده ایفونم .
        ایفون 4 رمو 1/600/000 .

فک کنم جز اولین کسایی باشم که تو ایران 4 خریده .

تقریبا تو تمامه جاهایه ایفون حرفه ایم .
        چون تقریبا 3/4 ساله تو دستمه .

در خدمته همه عزیزان هستم .
        شمارمم میزارم برای کمک بیشتر .
        09357767732

نظر

• من سلمان هستم ومدير انبار شركت كنسرو ماهي ساحل اتحاد چابهاروعضو جديد :ا

نظر

• سلام.منم یادم رفته بود خودمو معرفی کنم.اول بگم که خیلی وقته اینجا رو مشناسم نام کاربریم اگه قدمتش زیاد نیست به خاطر اینه که قبلا یه نام کاربری دیگه داشتم و هم پس و هم ایمیلی که داشتم یادم رفت.

سپهر کریمی هستم
            17 ساله.رشته ریاضی فیزیک.
            طراح و برنامه نویس هستم.هم کامپیوتر و هم رباتیک و این جور جیز ها
            کارای سه بعدی و هم چنین دو بعدی مانند فلش رو کامل مسلطم.
            از نظر برنامه نویسی تحت ویندوز کار میکنم به اکثر زبان های برنامه نویسی مسلطم (تحت ویندوز ) و چند تااز برنامه هام هم در سطح کشور رتبه آورده.
            الآن عضو هیدت مدیره شرکت پرشین اداک هستم.
            تهران زندگی میکنم( حدود 11 کشور خارجی سفر کرده ام (اکثرا آسیا) ولی با این حال تهرانم و کشور خود آدم یه چیز دیگس.شاید بعده ها مهاجرت به کشور های دیگه کنم)
            زبان هم انگلیسی تغریبا بلدم ( در حد فهمیدن و فهموندن ) ولی میخوام روونش کنم با کلاس رفتن یا شاید این سی دی های بازار
            تیکه کلام ها هم از ایتالیایی استفاده میکنم چند تا از لغت های جالبشون رو بلدم.ولی اگه بخوام زبان دیگری رو یاد بگیرم فرانسوی رو ترجیح میدم چون کاربردی تره.
            از کانادا هم خوشم میاد.

آی دیوایسام هم اپل آیفون 4 هست که ایشالله 5 بیاد اونو میگیرم.
            مک بوک هم چند تا داشتم و چرخشی هست (چون خود شرکتمون فروش سخت افزار داریم)و همچنین یه لپ تاپ سونی دارم که بیشتر واسه کار های گرافیکی استفاده میکنم.
            ایشالله بزودی یه آیپد بگیرم چون واسه کارم و نشون دادن نمونه کار به مشتری خیلی لازم میشه
            ویرایش توسط sepehr2009 : https://i-phone.ir/forums/member/60856-sepehr2009 در ساعت 28-09-2011, 01:24 AM

نظر

• عماد
              ۲۶ ساله
              مهندس شبکه
              ولی هیچ تخصصی تو ایپد و ایفون ندارم
              ۴ ساله کاربر مک هستم
              فوت عمو استیو هم به همه تسلیت میگم

نظر

• امید هستم ۲۰ سالمه. عاشق عمو استوم تقرببا از ۱۳ سالگی شده بتم یه مک پرو و ایپد دارم که به دنیا نمی دمشون

نظر

• بابک هستم ; 18 ; دانشجوی معماری داخلی دانشگاه سوره - تهران ; مختصر + مفید

نظر

• سلام به همه دوستان
                    من پزشکم متخصصentگوش وگلو بینی هستم
                    42سالمه بعداز رشته تخصصیم عاشق کامپیوتر واینترنت هستم و الان بهترین تفریحم اینترنته بعدش شعر و ادبیات
                    شاعر هستم و مجموعه اشعارم بزودی چاپ میشه آرسام اسم پسر کوچیکمه که البته آیفون وآیپدم از دستش آرامش ندارن
                    ideviceهام آیفون 4سفید 16گیگه که چند روز بعد از خریدش علایم بیماری خطرناک آپلیسم در من ظاهر شده و دقیقا 12 ساعت بعدش رفتم آیپد2مشکی 64 گیگ3gخریدم ولی با پیشرفت سریع بیماریم و بیفایده بودن همه اقدامات درمانی و مهمتر از همه نجات آیفون و آیپد ازدست پسرهام مجبور شدم یه آیپاد تاچ8gبگیرم ولی حالم لحظه به لحظه بدتر میشه وبا اینکه لب تاپم سونی وایوf12 core i7و حدود2میلیون تازگیها خریدم ولی تازگیها فهمیده ام که درمان دردم مک بوک پروmc723است
                    با اینکه همیشه ستایشگر آپل بودم ولی نمیدونم چرا اینقدر دیر اقدام کردم شاید والبته محدودیت های آپل منو از برند محبوبم دور کرد ولی بالاخره ختم به خیر شد
                    مخلص همه تون هستم وبرای جناب پروفیشنال احترام خاصی قایلم ودر کاربری آپل ایشون را استاد خودم میدونم
                    از اینکه با شما و عضو کوچکی از این اجتماع برجسته هستم افتخار میکنم
                    اگه بتونم در زمینه پزشکی کمکتون کنم و اگه سوالی یا ......داشتین برام میل بفرستین خوشحال میشم

تصویر شب در ذهن من تعریف تو نیست انکار روز اصلا به شب کاری ندارد
                    شب خود مرکب از هزاران حس ناب است درکش به تاریکی که اصراری ندارد از خودمه

نظر

• کیانوش ۲۴ ساله، دانشجوی IT و در حال حاظر مقیم آمریکا هستم.

اولین idevice ای که خریدم آیفون بودش که تغریباَ ۳ سال و نیم میشه که دارمش. (الانم میخوام یه آیفون 4s که قرار فردا عرضه بشه بگیرم.)

فروردین ۹۰ سایت ایران آیتونز رو راه انداختیم و هی بیشتر و بیشتر علاقه مند به محصولات اپل شدم.

بعدش یه آیپد ۲ گرفتم و به مدت کمتر از ۲ ماه هم هست که مک بوک پرو خریدم.

این بود گزیده ی بیوگرافی من

نظر

• سلام به همه اپلی ها
                        پیمان هستم 17 ساله از کرج عاشق سریال های خارجی
                        در حال حاضرم دارم سخت تلاش میکنم برای کنکور البته اگه این سایت بزاره
                        پیشنهاد می کنم یه پست هم برای کلیپ بزارید البته با نظارت همیشگی.
                        ممنون از همگی
                        ویرایش توسط vampire74 : https://i-phone.ir/forums/member/70516-vampire74 در ساعت 14-10-2011, 02:29 PM

نظر

• حسین هستم 22 ساله. از ایران- ایلام. خوش میگذرونم. شاد و شنگول هستیم.. آیفون4 دارم. مک بوک دارم. خیلیم راضی هستم از خانواده اپل.. از این سایت هم خیلی راضی هستم با تشکر
                          ویرایش توسط hosein.boy.good : https://i-phone.ir/forums/member/68451-hosein-boy-good در ساعت 14-10-2011, 06:15 PM

نظر

• سلام رضا هستم از یزد جدیدا وارد انجمن شدم و دمه همه کسایی که زحمت میکشن واسه سایت گرم
                            ویرایش توسط reza.1985 : https://i-phone.ir/forums/member/71765-reza-1985 در ساعت 17-10-2011, 01:58 PM

نظر

• كوروش رستمي
                              استان فارس هست شهر كازرون
                              دانشجو رشته ي كامپيوتر هستم نرم افزار
                              عاشق فيلم ها ي خوب سينما هستم و بيشتر به كارگردان اهميت ميدم اگر بخوام 10 كارگردان برتر خودم رو بگم ميشه اين:
                              Stanley Kubrick - A***o Krosawa - Ingmar Bergman - John Ford - Martin Scorsese - Billy Willder - David Lean - Krzysztof Kieslowski - Alfred Hitchkack - Elia Kazan - Steven Spilberg
                              و خيلي هاي ديگه كه اگه بگم يه 50 تايي ميشه!!!!
                              اگر كسي اهل فيلم هست بهم پيام خصوصي بده به نتيجه برسيم

ipad 2 wifi 3g دارم
                              2 ماه ميشه كه خريدم
                              با سايت شما اشنا شدم خيلي بدردم خورده و ديگه فك نكن از سايت جدا بشم تا اخرش
                              طرفدار چلسي هستم ( حالا اگر به اجبار تيمي تو ايران انتخاب كنم استقلال)
                              بازيكن مورد علاقه من هم روني هست
                              -----------
                              در حال حاضر با دوستم قرار درگير بشم چون Galxy Tab 10.1 مي خواد بخره
                              و ميگه از ipad 2 بهتره منم قبول نمي كنم
                              مگه نه
                              ویرایش توسط Forrest Gump : https://i-phone.ir/forums/member/68311-forrest-gump در ساعت 17-10-2011, 01:56 PM

نظر

• در حال حاضر با دوستم قرار درگير بشم چون Galxy Tab 10.1 مي خواد بخره
                                و ميگه از ipad 2 بهتره منم قبول نمي كنم
                                مگه نه

تو پیروزی
                                ویرایش توسط reza.1985 : https://i-phone.ir/forums/member/71765-reza-1985 در ساعت 17-10-2011, 02:01 PM

نظر

صبر کنید ..
                                X