اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

خودتان را معرفی کنید

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام حسن هستم از نیاوران من عاشق ایفونم از همتونم بیشتر دوسش دارم

نظر

• سلام
      شهاب الدین 20 ساله هستم و به لطف خدا دانشجوی مقطع کارشناسیم
      محصولات اپل رو هم دوست دارم ، کار فروش و پشتیبانی لبتاپ و قطعات جانبی کامپیوتری رو انجام میدیم
      تهران مجتمع پایتخت و فردوسی هستیم

نظر

• سلام.
        امین هستم 21 ساله از اصفهان.
        تازگیا شدم آیپاد و آیفونباز.
        از یه آیفون یه خنجر از پشت خوردم.
        ولی با اپل حال میکنم.
        و عاشق بچه های بامرام این سایت هستم.

نظر

• سلام و درود؛

من واگریک هستم (Vagrik)؛

مدیر بخش پاکت پی سی سایت فارسی موبایلستان و انجمن های دیگر به زبانهای ارمنی و انگلیسی؛

سایت خوبی دارید و بزودی هم تصمیم دارم عضو گروه Premium بشم.

موفق باشید

نظر

• سلام به همه من ایمان دانشجو شیمی هستم
            عاشق کامپیوتر و ای تی هستم میمیرم واسه اپل

نظر

• سلام.شايان هستم و يه دونه 3gs دارم،از apple خيلي خوشم مياد ، بدجوري هم ديوونه تكنولوژي روز هستم و بيشتر دوستان و فاميل در رابطه با موبايل و كلا ً تكنولوژي با من مشورت مي كنند.عاشق موسيقي از همه نوعش هستم و كتاب خوندن رو خيلي دوست دارم ،كامپيوتر رو هم خوب بلدم..زياد حرف زدم!!
              و در آخر به نظر من اين سايت حرف نداره،و تا حالا هرچي مشكل با سليمون(اسم مستعار گوشيم هست!) داشتم به كمك اين سايت حل كردم و به كمك بروبچه هاى اين سايت كمكم دارم در رابطه با آيفون حرفه اي ميشم و از همه مديران محترم،سرپرست ها و كلاً همه دست اندر كاران به خاطر سايت به اين خوبي تشكر ميكنم.
              ویرایش توسط Red Boy : https://i-phone.ir/forums/member/21771-red-boy در ساعت 22-05-2010, 12:09 AM
              Rest in peace Steve
              Do What You Love
              Steve Jobs

نظر

• میترا/24/مهندس الکترونیک/دانشجوی فوق لیسانس صنعتی امیر کبیر.
                کلا اعصاب ندارم.تازه هم با این سایت آشنا شدم.هر چیز الکترونیکی هم ببینم دوست دارم اوراق کنم.این کارم کردم،از آیپادم گرفته (خدا بیامرز) تا CRT TV و LCD و مادر برد و . . . و هیچ کدومشونم نشد درست کنم.به عبارتی نابود شدن
                اولین دستگاه اپلیم iPod Classic 40 Gig بود که 5 سال پیش از Apple Store California خیابان سانست خریدم و 2 سالی کار کرد که هاردش مشکل پیدا کرد و منم اوراقش کردم و ...
                الان هم یه 2G دارم خدارو شکر 2.5 ساله داره کار میکنه بدون هیچ مشکلی!همیشه هم تو کیس بوده یه خش روش نیست.
                همین!!!

نظر

• آرش اژدری هستم
                  عاشق تکنولوژی هستم
                  مرده اپل هستم و از 2 سال پیش با آیپد کلاسیک 80 گیگ شروع کردم
                  آرزوی داشتم آیفون رو میکشم
                  چند روز دیگه یکی 3gs 16 or 32 میخرم
                  از تمام مدیران این سایت هم ممنون

نظر

• منم KZ هستم.لیسانس مکانیک سیالات.خیلی وقت با اپل هستم. از اولین سری آیپاد،بعدش

آیفون 2g,3g, و 3gs

دارم به خرید یه مک بوک هم فکر می کنم

در حال باز کردن یک رستوران که اگر باز بشه از اپل دوستای عزیز دعوت می شه در اونجا

در تمام فروم های فارسی، به جرات شاید بتونم بگم این بهترین فروم باشه، از همه نظر،روز به روز

بهتر می شه.

به امید موفقیت ایرانیها در همجای دنیا

نظر

• سلام به همه
                      نوید هستم 15 ساله از تهران
                      عاشق اپل و محصولاتش هستم و همه جا بحث کامپیوتر و گوشی و... میشه همیشه میگم اول اپل
                      و میتونم بگم تا حالا با همه ی محصولاتش کار کردم

Good Luck

نظر

• سلام

امید هستم. فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه شیراز. البته ساکن تهران

دوستدار استیو جابز. موفق باشید

نظر

• سلام من یاشار هستم متولد 02/12/1362 هستم توی تبریز به دنیا اومدم والان هم توی تبریز هستم و تا حالا دو بار عاشق شدم یکیش آیفون دومیش هم تراختور من 7 تا اختراع دارم که یکیش رو به ثبت رسوندم بقیه رو هم خودم نخواستم به ثبت برسونم و در مورد گوشی من قبل آیفون هر ماه یک گوشی عوض میکردم تا برام تازگی داشته باشه ولی حالا که یک سال آیفون دارم مثل روز اول حریسانه دارم ازش استفاده میکنم و هر روز هم حریص تر میشم وتا یادم نرفته من مهندسی نرم افزار خوندم
                          ویرایش توسط yoldashjan : https://i-phone.ir/forums/member/11594-yoldashjan در ساعت 27-05-2010, 04:29 PM

نظر

• سلام
                            سعید هستم متولد 27/8/1366 اهل قزوینم و کارشناسی عمران گرفتم در رامسر!
                            سال86 آیفون 2g خریدم و عيد سال 88 فروختمش 1كي 3g خريدم!!اونم بعد 5 ماه فروختم وآيفون 4 خریدم! بعد از ۳-۴ ماه ipad 32 3G خريدم كه شبا با اون 2 تايي روي 1 تخت ميخوابيم و اگه نباشه خوابم نميبره !
                            ویرایش توسط crystalboy : https://i-phone.ir/forums/member/563-crystalboy در ساعت 01-08-2011, 09:50 PM
                            نگران فردایت نباش ...
                            خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
                            ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
                            اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

• سلام من امید 22 ساله از تهران هست7:d ماه ایفون دار شدم ولی انگار بیست ساله که ایفون دارم چون روز اولی که خریدم ایفونو اپدیت کردم این انتظاره 5 . 6 ماه که طول کشید جیلربرک 313 بیاد برای من 20 سال طول کشید ولی الان فهمیدم که هر چیزی رو نباید اپدیت کرد و این بلا باعث شد همه چیر در مورد ایفون یاد بگیرم

نظر

• سلام...
                                علی هستم. همونطور که از اسمم مشخصه ساکن اهواز هستم . ۲۶ سالمه. مهندس مکانیک هستم (جامدات) . آیفون ندارم . اما مک بوک سفید دارم ( حدود ۳ ساله) . از آیفون خوشم میاد و منتظر سری جدید هستم و بعد از به بازار اومدن حتماْ یکی می گیرم. فعلاْ کاربر ویندوز موبایل هستم ( امنیا ) دوسشم دارم و هرگز نمی فروشمش اما می دونم هرگز به آیفون نمی رسه. از کاربرای فعال هندهلد یوزرز هم هستم.

نظر

صبر کنید ..
                                X