اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشكل air drop bluetooth

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشكل air drop bluetooth

بإسلام و خسته نباشيد لطفا اگه ميشه مشكل منو حل كنيد كه فكرمو درگير كرده
    گوشي من أيفون seهيتس كه اتفاقي الان وقتي airdrop رو روشن ميكنم كه بايد متفابلا بلوتوث و وايفاي رو روشن كنه و خودش روشن بشه أين اتفاق نمي افته و توي تنظيمات گوشي هم كه به قسمت بلوتوث ميري و ميخواي كليد بلوتوث رو روشن كني به جاي كليد به دايره در حال چرخش مياد انگار در حال لود شدنه و اصلن كليد روشن شدن بلوتوث نمياد در ضمن من iCloud هم تنظيم و فعال كردم ولي اتفاقي نيوفتاده.لطفا راهنمايي كنيد مشكل إز كجاست

به قسمت setting-general-reset برين و reset setting كنيد

نظر

سلام خسته نباشي. من بلوتوث گوشيم روشن نميشه و ريست هم كردم اما درست نشد. مدل گوشيم ايفون 5se هست ميشه راهنماييم كنيد

نوشته اصلی توسط sina keramati نمایش پست ها
      به قسمت setting-general-reset برين و reset setting كنيد
      سلام متاسفانه با ريست تنظيمات هم درست نشد و بلوتوثم وقتي ميخواي روشن كني ي دايره در حال چرخش مياد ي راهنمايي دگ كنيد

نظر

دکمه هوم و پاور رو نگه دارید تا به صورت سخت افزاری گوشیتون ریست بشه و علامت سیب که نمایش داده شد دکمه ها رو رها کنید

اگر که باز هم بعد لمس کردن بلوتوث به حالت چرخش در اومد توسط آیتونز به آخرین ورژن رستور کنید

موفق باشید

نظر

سلام
          گوشی منمایفون se هستش وقتی بلوتوثم دو میخوام روشن کنم بجای کلید روشن شدن بلوتوثم ،یه دایره (مثل انتظار لودینگ) میچرخه. و وقتی ایر دراپ رو روشن میخوام بکنم از کنترل پنل بازم چون بلوتوث روشن نمیشه اونم کار نمیکنه. لطفا یه راهنمایی مطمئن بکنید کسایی که به این مشکل واقف اند. لطفا راهنمایی کنید

نظر

Slm

H
            نوشته اصلی توسط information1371 نمایش پست ها
            دکمه هوم و پاور رو نگه دارید تا به صورت سخت افزاری گوشیتون ریست بشه و علامت سیب که نمایش داده شد دکمه ها رو رها کنید

اگر که باز هم بعد لمس کردن بلوتوث به حالت چرخش در اومد توسط آیتونز به آخرین ورژن رستور کنید

موفق باشید
            دوست عزيز سلام
            من روش اول رو انجام دادم اما درست نشد.
            براي روش دوم هم من گوشيمو از طريق تنظيمات اپديت خود گوشي به ios 10.1.1 به روزرساني كردم بازم دوباره از طريق ايتونز به اخرين ورژن ب روزرساني كنم عايا؟

نظر

نوشته اصلی توسط Mehrdada نمایش پست ها
              H
              دوست عزيز سلام
              من روش اول رو انجام دادم اما درست نشد.
              براي روش دوم هم من گوشيمو از طريق تنظيمات اپديت خود گوشي به ios 10.1.1 به روزرساني كردم بازم دوباره از طريق ايتونز به اخرين ورژن ب روزرساني كنم عايا؟
              اره برای اینکه از اول بشینه همه چیش باید با ایتونز آپدیت کنید و مهم هست که آپدیت رو هم برنگردونید روی گوشی

نظر

سلام. ممنون از راهنماييت ولي ي سوال اگه ريستور كنم گوشيمو بعد ميتونم وقتي اپديت جديد مياد گوشيمو اپديت كنم دوباره
                ویرایش توسط Mehrdada : https://i-phone.ir/forums/member/198684-mehrdada در ساعت 14-11-2016, 10:33 PM

نظر

صبر کنید ..
                X