اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

قرار دادن نظر سنجی آیفون 6 و 6+

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• قرار دادن نظر سنجی آیفون 6 و 6+

با سلام خدمت مدیران محترم انجمن . دیدم توی این چند روز جای یک نظر سنجی بین آیفون 6 و +6 خالی هست که خودم تایپیکش رو ساختم . اگر صلاح میدونید ابتدای انجمن آنرا قرار بدید . یا حودتون یک نظر سنجی ترتیب بدید فکر میکنم مفید باشه . ممنون

لینک نظر سنجی بنده : http://www.i-phone.ir/forums/thread9...tml#post970310

با سلام ممنون از پیشنهادتون. حتما همفکری خواهد شد.

نظر

فقط شش.

نظر

میشه دوستان دلایلشونم بگن چرا ۶آره؟یا ۶+ آره؟
        من خیلی منتظر نسخه پلاس هستم و احساس نیاز به دوربین بهتر و مهمترین دلیلم برای انتخاب پلاس (اگه این دلیل نبود شاید نسخه نرمالشو میگرفتم) باتری قوی تره...چون با اومدن ۳جی و نیاز به آنلاین بودن شبانه روزی احساس نیاز به باتری با توان بیشتر می کردم
        و توی جدول هایی که دیدم ۶+ ۱۲ ساعت و ۶ ۱۰ ساعت با روشن بودن ۳جی کار می کنن
        ولی اندازه ۶ نرمال خیلی منو جذب خودش می کنه برای راحتی کار با یک دست خیلی هم دوست دارم یکی نظرمو تغییر بده ولی برای من باتری بسیار مهمه

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan7610 نمایش پست ها
          میشه دوستان دلایلشونم بگن چرا ۶آره؟یا ۶+ آره؟
          من خیلی منتظر نسخه پلاس هستم و احساس نیاز به دوربین بهتر و مهمترین دلیلم برای انتخاب پلاس (اگه این دلیل نبود شاید نسخه نرمالشو میگرفتم) باتری قوی تره...چون با اومدن ۳جی و نیاز به آنلاین بودن شبانه روزی احساس نیاز به باتری با توان بیشتر می کردم
          و توی جدول هایی که دیدم ۶+ ۱۲ ساعت و ۶ ۱۰ ساعت با روشن بودن ۳جی کار می کنن
          ولی اندازه ۶ نرمال خیلی منو جذب خودش می کنه برای راحتی کار با یک دست خیلی هم دوست دارم یکی نظرمو تغییر بده ولی برای من باتری بسیار مهمه
          دوستان عزیز توجه داشته باشید اینجا جای نظر سنجی نیست و فقط در رابطه با ارتباط با مدیران سایت هست
          اگه میخواید در نطر سنجی شرکت کنید میتونید به همون نظر سنجی دوستمون برید و نظراتون رو بگید
          یا اینکه در این تاپیک بگید
            نظرات شما درباره iPhone 6 - صفحه 29
          iMessage : xz.mehdi@yahoo.com

نظر

صبر کنید ..
          X