اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در باز کردن تاپیک ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل در باز کردن تاپیک ها

سلام خسته نباشید من موقع باز کردن تاپیک ها با همچین اروری مواجه میشم اول فک کردم توبیخ شدم بعد دیدم اصن درست نمیشه یکی دوبار دیگه هم اعلام کردم اما برای رفع مشکلم کاری نکردید.با چنتا سیستم مختلف با ISP دیگه هم امتحان کردم باز همین بود.ناچار یه اکانت دیگه ساختم.اون اکانت Amir-Tajari هست که مورد داره انگار...لطفا پیگیری کنید.مرسی
    IP من هم 5.200.160.44 هست.

ویرایش توسط Amir_Tajari : https://i-phone.ir/forums/member/89308-amir_tajari در ساعت 04-07-2014, 12:42 AM

کسی پاسخگو نیس؟مسئولین رسیدگی کنید لطفا

نظر

سلام دوست عزیز

مشکل شما چیزی نیست که دست ما باشه که اقدامی در جهت رفعش نکرده باشیم. یک مورد خاص هست که تا به حال دیده نشده و راه حلی هم دیده نشد براش، زمانی که پیش از این مطرح کردید هم بررسی شد و راه حلی وجود نداشت. پس این رو به حساب اینکه برای "رفع مشکلم کاری نکردید" قرار ندید.

پست هایی هم مثل پست دوم شما اسپم به حساب میاد، قوانین رو رعایت کنید!

نظر

نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
        سلام دوست عزیز

مشکل شما چیزی نیست که دست ما باشه که اقدامی در جهت رفعش نکرده باشیم. یک مورد خاص هست که تا به حال دیده نشده و راه حلی هم دیده نشد براش، زمانی که پیش از این مطرح کردید هم بررسی شد و راه حلی وجود نداشت. پس این رو به حساب اینکه برای "رفع مشکلم کاری نکردید" قرار ندید.

پست هایی هم مثل پست دوم شما اسپم به حساب میاد، قوانین رو رعایت کنید!
        ای بابا آخه همون موقع مدیریت سایت آی پی منو خواست منم دادم و هیچ خبری نشد فکر کردم یادتون رفته!بهرحال ممنون.با همین اکانت ادامه میدم پس چاره ای نیس...

نظر

دوست عزیز چرا ip خودتون رو در محیط عمومی قرار میدید؟ اگر مشکل از ip باشه اون رو فقط به مدیران بدید و البته ازشون تعهد بگیرید که از این آی پی، استفاده ای غیر از بررسی مشکل شما نکنن (میدونید که با استفاده از ip میشه تا در خونه هم اومد!).
          و ثانیا، اصولا تجربه ۳ سال و نیمه من در این انجمن نشون میده مشکلات اینجا فقط به دست اداره آب و فاضلاب اوشکولستان سفلی و دارقوزآباد علیا حل میشه و مدیران فقط بر امور «نظارت» میکنن.

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
            دوست عزیز چرا ip خودتون رو در محیط عمومی قرار میدید؟ اگر مشکل از ip باشه اون رو فقط به مدیران بدید و البته ازشون تعهد بگیرید که از این آی پی، استفاده ای غیر از بررسی مشکل شما نکنن (میدونید که با استفاده از ip میشه تا در خونه هم اومد!).
            و ثانیا، اصولا تجربه ۳ سال و نیمه من در این انجمن نشون میده مشکلات اینجا فقط به دست اداره آب و فاضلاب اوشکولستان سفلی و دارقوزآباد علیا حل میشه و مدیران فقط بر امور «نظارت» میکنن.
            دوست عزیزم٬ آقای محمدرضا. با توجه به اینکه بنده از رزومه کاری شما کاملا مطلع هستم٬ با عرض پوزش باید عرض کنم شما صلاحیت اظهار نظر درباره نحوه مدیریت انجمن رو ندارید. خصوصا یک انجمن ۱۷۰ هزار نفره. البته این موضوع بارها به شما تذکر داده شد و بعید میدونم کلا کسی حرفهای شما رو جدی بگیره ولی به همین یک خط بسنده میکنم که شما ۳ سال و نیم کاربر همین انجمن بودید و اگر انجمن به قول شما بی در و پیکر بود مطمئن باشید هیچوقت ۷ ساله نمیشد.

متاسفانه نمیتونم توهین بزرگ شما رو به این مجموعه نادیده بگیرم و برخلاف میل باطنیم مجبورم برای همیشه با شما خداحافظی کنم.

نظر

صبر کنید ..
            X