اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

ارتباط با مدیران و بیان مشکلات انجمن

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط Nav ! D نمایش پست ها
    این چی میگه ؟*

می خوام به ایشون پیغام خصوصی بفرستم میگه :

دریافت پیغام خصوصی هم مگه محدودیت داره ؟ صندوقش که طبیعتا پر نیست . یوزر جدید هم نیست که محدود باشه . چیه داستان؟
    مشکلی نداره , من همین الان هم یک پیام خصوصی به ایشان ارسال کردم

نظر

• سلام دوستان
      میخواستم بدونم که این لایکی که اضافه شده چه تاثیری داره ؟
      چه تفاوتی با سپاس داره ؟
      ممنون میشم اگر کامل توضیح بدید و نه چند کلمه کوتاه !

نظر

• نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
        مشکلی نداره , من همین الان هم یک پیام خصوصی به ایشان ارسال کردم
        ولی واسه من که هنوز همین ارور رو میده...
        البته کاملش اینه :

پیغام های خصوصیم هم فعاله و فقط واسه ایشون اینجوری شده :

ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 05-08-2012, 05:50 PM

نظر

• احتمال میدم ایشون هنگام ثبت نام توی تنظیمات پیغام خصوصی خودشون تیک گرفتن پیغام از سایر اعضا را برداشتن و تیک پیغام از مدیران را گذاشتن. برای همین شما نمیتونی بهشون PM بدین و یا اینکه شما را توی *Black List خودشون گذاشتم.
          " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
          TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad79 نمایش پست ها
            سلام دوستان
            میخواستم بدونم که این لایکی که اضافه شده چه تاثیری داره ؟
            چه تفاوتی با سپاس داره ؟
            ممنون میشم اگر کامل توضیح بدید و نه چند کلمه کوتاه !
            لایک برای سیستم ویبولتین بود و برداشته شد

نظر

• با سلام . و خسته نباشید . مدیران عزیز من میل زدم به شما در مورد حساب بانکی* برای عضو ویژه شدن ولی* متاسفانه میلی* که برای من اومد حاوی شماره حساب*ها ناخوانا بود و شکلک بود همش . لطفا این مشکلو درست کنید من می*خوام پول بریزم ولی* نمی*دونم به چه نامی* هست . ممنون

نظر

• سلام اساتید محترم
                من تا حلا 3 pm گذاشتم واسه ساخت اکانت ایتیونز ولی هنوز کسی پیگیری نکرده الان تقریبا 1 ماه میشه .
                جسارتا میدونم که اپل خیلی سخت گیری میکنه ولی اگه امکانش هست انو پیگیری کنی
                نمیدونم مشکلمو جای درستس بیان کردم یا نه به هر حال از انجمن عالیتون سپاس گزارم

نظر

• نوشته اصلی توسط capt.tafazoli نمایش پست ها
                  با سلام . و خسته نباشید . مدیران عزیز من میل زدم به شما در مورد حساب بانکی* برای عضو ویژه شدن ولی* متاسفانه میلی* که برای من اومد حاوی شماره حساب*ها ناخوانا بود و شکلک بود همش . لطفا این مشکلو درست کنید من می*خوام پول بریزم ولی* نمی*دونم به چه نامی* هست . ممنون
                  شما از سیستم زرین پال استفاده کنید
                  http://www.i-phone.ir/forums/thread66144.html

نظر

• با سلام و خسته نباشد و تشکر از سایت خوبتون، من در بازارچه قصد ایجاد تاپیک دارم، ارسال میکنم، مینویسه به تایید مدیران برسه بعد نمایش داده میشه توی سایت، اما خبری از نمایش داده شدنش نیست... جریانش چیه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط insatiable_as نمایش پست ها
                      با سلام و خسته نباشد و تشکر از سایت خوبتون، من در بازارچه قصد ایجاد تاپیک دارم، ارسال میکنم، مینویسه به تایید مدیران برسه بعد نمایش داده میشه توی سایت، اما خبری از نمایش داده شدنش نیست... جریانش چیه؟
                      خوب دوست عزیز شایدمدیران تایید نمیکنند
                      زندگی آغاز یک راه است بسوی افتخار و سربلندی و یا انحراف و سرافکندگی

نظر

• نوشته اصلی توسط msb88 نمایش پست ها
                        خوب دوست عزیز شایدمدیران تایید نمیکنند
                        خب منم سوالم همینه که دلیل تایید نشدنش چیه؟ چون میبینم دوستان دیگه بی مشکل تاپیک زدن و دارن دستگاهشون رو میفروشن :sm6: :sm11:

نظر

خب منم سوالم همینه که دلیل تایید نشدنش چیه؟ چون میبینم دوستان دیگه بی مشکل تاپیک زدن و دارن دستگاهشون رو میفروشن :sm6: :sm11:
                          شما قوانین بازارچه رو بخونید تا متوجه بشید .
                          قرار نیست برای هر تاپیکی که باز میشه اینجا یک مدعی داشته باشیم .

نظر

• نوشته اصلی توسط paj نمایش پست ها
                            شما قوانین بازارچه رو بخونید تا متوجه بشید .
                            قرار نیست برای هر تاپیکی که باز میشه اینجا یک مدعی داشته باشیم .
                            آقا اول ممنون از راهنماییتون چون من نمیدونستم که بازارچه قانون و راهنمای خودشو داره. پیدا کردم و خوندمش.
                            دوم اینکه من مدعی چیزی نشدم و اگه تو پست اولم هم میخوندید، از شما و زحماتتون برای سایت تشکر کردم، فقط یه جای کار نامفهوم بود که اونم با این راهنمایی شما حل شد.
                            به هر حال اگه احساس کردید من مدعی چیزی هستم ازتون عذر میخوام.....

نظر

آقا اول ممنون از راهنماییتون چون من نمیدونستم که بازارچه قانون و راهنمای خودشو داره. پیدا کردم و خوندمش.
                              دوم اینکه من مدعی چیزی نشدم و اگه تو پست اولم هم میخوندید، از شما و زحماتتون برای سایت تشکر کردم، فقط یه جای کار نامفهوم بود که اونم با این راهنمایی شما حل شد.
                              به هر حال اگه احساس کردید من مدعی چیزی هستم ازتون عذر میخوام.....
                              سلام.
                              خودتون رو ناراحت نکنید.

علی جان چون از این مشکل تکراری که کاربران قبل از خواندن قوانین،اقدام به ایجاد تایپیک میکنند،کمی نگران هستند.

اینجا جو خیلی آرومی داریم،نیاز به عذر خواهی و بخشش نیست،چون چیزی نیست که بخوایم از همدیگه دلخور بشیم.

ایشالا جنستون رو خوب بفروشید.

موفق و پیروز باشی

نظر

• نوشته اصلی توسط iMohamad نمایش پست ها
                                سلام.
                                خودتون رو ناراحت نکنید.

علی جان چون از این مشکل تکراری که کاربران قبل از خواندن قوانین،اقدام به ایجاد تایپیک میکنند،کمی نگران هستند.

اینجا جو خیلی آرومی داریم،نیاز به عذر خواهی و بخشش نیست،چون چیزی نیست که بخوایم از همدیگه دلخور بشیم.

ایشالا جنستون رو خوب بفروشید.

موفق و پیروز باشی
                                ممنونم، من ناراحت نشدم محمد جان، اما فکر کردم علی آقا از حرفای من بد برداشت کردن واسه این عذرخواهی کردم.
                                و اینکه درست میفرمایید جو آرومیه و تقریبا همه با هم یه جورایی دوستن.
                                من دفتر سایت هم خدمت همکاراتون رسیدم و خرید داشتم اونم چند بار. اما برای ایجاد تاپیک فروش راهنمایی توی سایت ندیده بودم که اونم حل شد.
                                بازم ممنون از جواباتون بزرگواران

نظر

صبر کنید ..
                                X